Kissdorii

Regisztráció dátuma: 2019. október 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kat Von D x Divine Eyeshadow Palette

Kat Von D x Divine Eyeshadow Palette
2020. február 25.

Féláron jutottam hozzá kiárusításon. Abszolút szerelem az egész csomagolás, a színek nevei is nagyon ötletesek. A paletta nagyon masszív csomagolású, de sajnos a benne lévő színek nem annyira pigmentáltak mint vártam. Szépen építgetve viszont teljesen használható.

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2020. február 25.

Első és egyetlen UD palettám. Nagy reményeket fűztem hozzá, de csalódtam. Nagyon porzik és nem elég pigmentált. A csillámos színek nagyon potyognak és a szemre felkenve sem olyan szépek. Két matt szín abszolút szerelem àrnyalat, emiatt nem válok meg tőle, de több palettát nem próbálnék a márkától.

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2020. február 24.

A legszuperebb szemöldök pomádé amit próbáltam. Már lassan 1 éve csak ezt használom és a fele sem fogyott el. Nagyon gazdaságos, brutál pigmentált, egész nap fent marad és nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Abszolút megéri az árát.

Sleek Oh So Special i-Divine Palette

Sleek Oh So Special i-Divine Palette
2020. február 24.

Kezdőként nagy vágyam volt ez a paletta, de szinte alig nyúltam hozzá. A színek szépek, de nagyon porzanak és nem elég pigmentáltak. Ma már nem venném meg.

Tom Ford Tobacco Vanille EDP

Tom Ford Tobacco Vanille EDP
2020. február 24.

Imádom az illatát, rajtam kicsit rágós, édeskés, de nagyon különleges. Sajnos az árához képest mégsem eléggé tartós, de még emiatt sem bántam meg hogy megvettem.

Estée Lauder Modern Muse Nuit

Estée Lauder Modern Muse Nuit
2020. február 24.

Nagyon különleges, kicsit tolakodó illat. Mikor először megéreztem valakin akkor beleszerettem, egyből meg is vettem. Rajtam tartós, szinte egész nap megmarad. Imádom

Kérastase Spray Stimuliste Energizáló Hajápoló Spray

Kérastase Spray Stimuliste Energizáló Hajápoló Spray
2020. február 24.

Majdnem minden nap használtam és kb 3 hónapig elég is volt. Nagyon sok babahajam nőtt tőle és nem vettem észre hogy jobban zsírosodott volna a hajam.

Kérastase Chronologiste Le Bain Revitalisant

Kérastase Chronologiste Le Bain Revitalisant
2020. február 24.

Nagyon jó illata van, nem nehezíti el a hajat, de mégis szép fényes és puha lesz tőle. Hajpakolásával együtt az igazi. Már többször is újra vettem.

Kérastase Resistance Masque Thérapiste

Kérastase Resistance Masque Thérapiste
2020. február 24.

Már nagyon sok hajpakolást kipróbáltam, de a Kerastase termékei magasan verik az összeset. Gyönyörű puha és selymes hajat varázsolnak, minden pénzt megér. Az összes hajpakolásuk közül ez lett a kedvencem.

Schwarzkopf Professional Igora Royal Hajfesték

Schwarzkopf Professional Igora Royal Hajfesték
2020. február 24.

Nagyon szépek a színei, könnyen kikeverhető, széles a színskála, nagyon jó az illata. Nem szárítja a hajat és nagyon szép fénye lesz festés után.