kissenikor

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. június 4.

Natur, halvany rozsas/lilas (105) arnyalat van nekem, glamour napokon vettem akciosan. Direkt olyan termeket kerestem, ami nem hagy nyomot mindenhol, tartos. A csillamos, csillogos, vizes ruzsokat es szajfenyeket nem szeretem. Leginkabb matt vagy szaten finish a kedvencem. Ez megfelel a leirasnak, egesz jo tartos is, a kopas egyenletes es nem undorito kozben a szam, mint hasonlo termekeknel (pl Maybelline Stay matte - kidobtam, teljes lakkreteget vont a szamra, szaritotta es gusztustalanul kopott, fuj...). Eddig szeretem.

HappySkin Brilliant Bronz Natúr Önbarnító Krém Testre

HappySkin Brilliant Bronz Natúr Önbarnító Krém Testre
2019. április 24.

Leghamarabb egy het hasznalat utan vettem eszre minimalis valtozast. Olyan minimalis sargulast, ami nem ert meg reszemrol 10.000 forintot :(. Varandossagom alatt vettem az itteni jo velemenyek hatasara, egy natur termeket szerettem volna szep osszetevokkel. A hidratalas egesz jo, a ruhaimat nem fogta ossze (kiveve torolkozok), a szagat nem szeretem, bar nem eros, barnitas 10es skalan 2es erossegu. Vagy csak romlott, rossz termeket kaptam vagy a borommel van a hiba, de egyaltalan nem vagyok elegedett sajnos :(.

drRiedl Bőrfiatalító Kézkrém Öregségi Barnafoltos Bőrre

drRiedl Bőrfiatalító Kézkrém Öregségi Barnafoltos Bőrre
2019. április 16.

Nem tudok nyilatkozni a foltokrol, de a folyton szaraz kezem nagyon szepen beissza es jol hidratalja. Szeretem a finom, kellemes illatat is.

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2019. február 2.

Egyik kedvencem. Tok velerlenul kerult hozzam, mikor pocakoskent kb semmit nem viseltem el, aztan postan, vakon rendeltem ot egy lany ajanlasara. Nagyon jo aron kaptam meg, azota is hasznalom. Az orrom mar megszokta, igy kb alig erzem magamon, mert 2 eve hasznalom eleg gyakran.

Nuxe Nirvanesque Arckrém Mimikai Ráncokra Normál Bőrre

Nuxe Nirvanesque Arckrém Mimikai Ráncokra Normál Bőrre
2019. február 2.

A botox szeru hatast el lehet gyorsan felejteni. Egy, amit igy hirdetnek sem felelt meg ennek...😀. Amugy nincs vele gond, jo kis krem, finom illat, konnyed. Nem lett pattim tole de azert sima vasalt arcom sem 😉.

Nuxe Merveillance Expert Regeneráló Éjszakai Krém A Látható Mimikai Ráncokra

Nuxe Merveillance Expert Regeneráló Éjszakai Krém A Látható Mimikai Ráncokra
2019. február 2.

Nem rossz de azert csodaszernek sem minositenem. Mar a tegely aljan vagyok, nem veszem ujra. Pattit nem.okozott, de jo lenne egy minden egyben krem. Nagy rancaim meg nincsenek, de egysegesebb, szebb arcborre vagyom.

La Roche-Posay Lipikar Stick AP+

La Roche-Posay Lipikar Stick AP+
2019. február 2.

Szerintem tok jo kis cucc! Tavaly jott ki eliszof a kezemen kiszaradasos ekcema, azota hasznalom ha ujra piros a kezem. Bekenem kremmel, majd a stifttel. Hamar megszunik az ego erzes, szeretem.

HappySkin Bronzosító Testvaj Szőlőmagolajjal

HappySkin Bronzosító Testvaj Szőlőmagolajjal
2018. június 29.

Osszetevok alapjan ez egy otcsillagos termek lenne...DE! Sajnos az egesz agyat, ruhaimat osszefogta, sarga lett tole minden, pedig nem sokat kentem magamra es megvartam mig beszivodik...Amugy az illata kellemes, hidratalas egesz jo. A szine sarga rajtam. A formazott testvajakkal meg az a baj, hogy nincs rajtuk fogas, nehez hasznalni (nekem folyton kirepult a kezembol), ahogyan egyre kisebb lesz, egyre rosszabb. A masodik Happy skin termek rovid ido alatt, mi a kukaban landolt 😞😞😞.

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP
2018. június 21.

Nagyon finom, gyumolcsos, edes illat. En tisztan erzem a barackossagat. Oszinten szolva nem ez a legtartosabb parfum, amit probaltam, de nagyon jo aron vettem itt egy lanytol, nem bantam meg. Nap kozben is gyakran frissitem az illatot. Nem tolakodo, nem gejl. En a hajamra fujom.

HappySkin Erdély Kincse Szappan Parajdi Sóval és ÖKO Kecsketejjel

HappySkin Erdély Kincse Szappan Parajdi Sóval és ÖKO Kecsketejjel
2018. június 9.

A jo velemenyek.hatasara vettem meg a szappant a zsiros- kombinalt arcomra (neha pattikkal). Nem ajultam el. Alig habzik, neheze n lehet emiatt hasznalni. A so kicsapodik rajta es a papircsomagolast elaztatta, a furdoben is folyton izzad. Hatasa nem is tudom, atlagosnak mondanam.