KissKitti

Regisztráció dátuma: 2021. január 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. január 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2021. augusztus 13.

Nem a szokványos résszel kezdem az értékelést:
Aki picit szemfüles észre veheti rajta a ‘makeup base’ feliratot a hátulján a tubusnak. Valóban imádok rá sminkelni hihetetlenül jó alapot biztosít (basszus végre láttam a por állagú pirosítót az arcomon megmaradni is😂) amellett hogy piciny arcunkat is védi a káros sugárzástól, könnyen beivódik és ez a sima is ugyanúgy nem hagy fehér réteget mint a clear testvére!
Ó és a csomagolása űberédes😘

Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen Szemhéjtus

Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen Szemhéjtus
2021. május 22.

02 Brown-ba vettem. Könnyen kézre áll tényleg "pretty easy" a használata de a szín intenzitása legyünk őszinték harmat gyenge ennél a barna árnyalatnál ezért a feketét már inkább nem is vettem meg tőlük. Minimum 2-3x át kell menni a vonalon ahhoz hogy megkapd az "igazi" színét. Elhasználni jó lesz de nem tudom még hogy újraveszem-e..
Updete: Jöttem adni még egy csillagot, kezdünk összebarátkozni amióta követem a kissé koreai vonalú 'kpop idol' jellegű sminkjeim, és még mindig könnyen kézre áll a remegő kezembe egye fene talán most már újra vevős :DDD

RIVAL loves me Eyelashes

RIVAL loves me Eyelashes
2021. április 29.

Előttem lévő vélemény koppra igaz rám is csak nálam pont a külső része nem kívánt megmaradni.. barátnőm próbálta felrakni nekem a csajos kis délutánunkon.. hát a szép magyar káromkodás még mindig világelső úgyérzem :D

L'Oreal Paris Brow Artist Xpert Szemöldökceruza

L'Oreal Paris Brow Artist Xpert Szemöldökceruza
2021. április 14.

Leárazva jutottam hozzá, könnyű vele dolgozni a kefe részét meg mindenre is használom(jó azért ti az ikeás tükör fóliáját ne ezzel döfjétek át olló vagy egyéb hiányába de látjátok még csomagolást bontani is jó :D) Az eredeti árát sokallom így biztos nem adom meg neki az 5*-ot
+1 akinek nem inge nem veszi magára, csajok ne tekerjétek ki-be feleslegesen az ilyen ceruzákat mert ****** kapok a boltba tőle a tester-eknél :D

Lush Goddess Fürdőbomba

Lush Goddess Fürdőbomba
2021. április 14.

Az illata könnyen elillan de cserébe a színe kompenzál..lila csillogós már-már icipicit belecsempésződik egy kis galaxis is.

Elie Saab Le Parfum In White EDP

Elie Saab Le Parfum In White EDP
2021. április 14.

Még anyumtól kaptam meg mivel ő nem kedvelte gondolta lepasszolja..azóta igazából ez a "kimenős; utcára járós" parfümöm gyengéd illat nem olyan hívalkodó mint egy Chanel :) de ez is a parfüm tematikája hiszen "in white"

Essence Good Luck Charm For Well-Being pH-Reacting Lip Glow

Essence Good Luck Charm For Well-Being pH-Reacting Lip Glow
2021. április 14.

Hát a szám színe semmit se változott...biztos az én szervezetembe nincs pH érték változás sosem haha...szárítja a szám és az állítólagos csillogást se láttam benne..talán az aranyos tematika miatt "kímélem" meg az 1*-tól

Lush Monsters Ball Fürdőbomba

Lush Monsters Ball Fürdőbomba
2021. április 5.

Most Halloweenkor vettem, a Lush-os eladó srác halkan megsúgta hogy a szeme ehető :D kedvenc fürdőbombám szép rózsaszínes lesz a víz és egy kicsit dominál benne a Neroli

Trend It Up Blooming Summer Face Bronzer

Trend It Up Blooming Summer Face Bronzer
2021. április 5.

Nagyon béna vagyok a bronzerek használatába néha abba fullad hogy két sárga folt aztán moshatom is le és akkor elölről az egész...
Ó de ha pont nem vagyok béna akkor atyavilág ez a bronzer valami gyönyörű színt ad és egyszerűen imádom. Az én bénaságom miatt nem fogom lepontozni mert amúgy tényleg egy szuper termék lenne számomra is ha tudnám használni.

Maybelline Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter

Maybelline Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter
2021. április 5.

Egy ideje használom már hol ezt hol por jellegű highlighter-t, kifejezetten ez a kedvez folyékonyom de valószínűleg át fogok szokni a stick-es verzióra mert hiába ad gyönyörű highlight-ot az arcomnak, hiába jó dolgozni vele már púderes arcon is, de egyszerűen ha nem dolgozol elég gyorsan vele nincs az az isten ami azt rendbe rakja hogy egy csík van az arcodon :D