kissmargo

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Weleda Calendula Baba Tusfürdő és Sampon

Weleda Calendula Baba Tusfürdő és Sampon
2013. március 9.

A gyerekeknél én csak ezt használom, nagyon elégedett vagyok vele. Amikor először megvettem, magamon is kipróbáltam, azóta én is rendszeresen ezzel fürdök. Nem szárít és nagyon finom az illata.

Olivanna Intim Mosakodó Szappan

Olivanna Intim Mosakodó Szappan
2013. március 9.

Én nem mertem használni intimszappanként, mert más Olívia szappan nagyon szárított, de kipróbáltam fürdéshez, hogy hátha jó érzékeny bőrre. Ez is szárított, bár nem annyira, mint a kecsketejesük, viszont tiszta takonyszerű, nyálkás valamit húzott maga után, és pár használat után szinte teljesen ellágyult a szappantartón.
Én többet nem kísérletezem ezekkel a szappanokkal!

Olivia Kecsketejes-Mézes Szappan

Olivia Kecsketejes-Mézes Szappan
2013. március 9.

Nem szeretem a szappanokat, mert szárítanak, bár egyszer kaptam egy amerikai házi készítésű kecsketejes olívaolaj szappant, az nagyon szuper volt.
Egy vásárban viszont elcsábultam, és vettem pár Olívia-szappant. Úgy gondoltam, hogy azért Olívia a márka, mert az olívaolaj a fő összetevő benne. Meg is kérdeztem az eladót, hogy van-e benne, és mi a többi olaj, igenlő választ kaptam, és egy csomó jó olajat felsorolt még, (a szőlőmag olajra, a kakaó és shea vajra emlékszem). Ezzel a kecsketejessel kezdtem a fürdést, mert ez volt a legígéretesebb.
Rettenetesen szárít és húzódik utána a bőröm!!!
Mivel se számlát, se semmilyen tájékoztatót nem kaptam a vásárban (a szappant simán egy zacskóba téve kaptam meg, a memóriámra volt bízva, hogy melyik szapi melyik is), rákerestem a neten, és döbbenten láttam, hogy olíva nincs is benne, meg jobb olajak sem, sőt nem is igazi a kecsketej? :(
Nagyon becsapva éreztem magam!

Biola Bojtorján-Komló Sampon

Biola Bojtorján-Komló Sampon
2013. március 9.

Méregdrágán vettem egy natúrkozmetikumos boltban. Az eladó ajánlotta, mint legjobb samponjukat. Nagyon nem vált be, hajmosás után egy kicsit csípte is a bőrömet, és a hajamtól sem voltam elájulva szárítás után.
Ennek ellenére kíváncsi vagyok a gyártó többi dolgára, mert egyébként szimpatikusak., csak nagyon drágák!!!

Dove Original Deo Stift

Dove Original Deo Stift
2013. március 9.

Hatásában szuper, ha futni vagy tornázni megyek, mindig ezt használom, mert csak ebben bízom. Viszont alumínium van benne, amit nem igazán jó, tudom, és ráadásul a sötét ruhákon is nyomot hagy, ráadásul kimosni sem tudom.
A dezodorokkal nagy gondban vagyok, mert vagy ártalmas, de hatásos; vagy nem ártalmas, de nem is hat igazán :(

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe
2013. március 9.

Ez volt az első natúr dezodorom. Nagyon szerettem az illatát, csak sajnos nem igazán dezodorált. Parfümként jobban el tudnám képzelni. Végül otthon használtam el. Még keresem az igazi dezodoromat :(

Nadler Himalájasós Krémdezodor Citromfű és Fodormenta Illattal

Nadler Himalájasós Krémdezodor Citromfű és Fodormenta Illattal
2013. március 9.

Már nagyon szerettem volna az alus dezodoromat valami natúrra cserélni. Több-kevesebb sikerrel jártam eddig, de igazság szerint hatásában egyik sem volt az igazi. Ezt a dezodort pedig le sem tudtam tesztelni, mert annyira csípte a bőrömet, hogy rögtön le kellett mosnom. Nem tudom, mi válthatta ki?

Nivea Creme

Nivea Creme
2013. március 9.

Gyerek korom óta használom!Egy kis tégellyel mindig van nálam, mert ezt kenhetem a számra, a szemkörnyékre, a kezemre, az arcomra is, nem vagyok rá érzékeny. Sőt, a gyerekek popsijára is mertem használni, szóval olyan univerzális.

A bőröm elég száraz és érzékeny, és sokszor csak ez a krém teszi rendbe. Az illatától pedig mindig olyan jó érzésem van :)

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal
2013. március 9.

Nekem csak addig jó, amíg a kezemre felkenem, elég hamar száraz utána. Igaz, extrém száraz a kéz-fejemen a bőr, de más termékek mégis használnak neki.

Dr. Hauschka Szemhéjbalzsam

Dr. Hauschka Szemhéjbalzsam
2013. március 9.

Nagyon régen az Yves Rochet-nál vettem hasonlót, de utána már nem gyártották. Az volt az egyetlen szemránckrém, amire nem dagadt be a szemem. De kipróbáltam ezt, és nagyon szereti a bőröm, na, meg a szemem :). Igaz, nagyon tömény és zsíros, de idővel rájöttem, hogy ne kenjek fel annyit, mint más szemránckrémekből, így legalább sokáig is elég (mert hát elég drága). Csak az ára miatt vonok le egy pontot.