KissMinnie

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Halloween EDT

Halloween EDT
2020. augusztus 22.

Évekig kísérleteztem, kerestem az illatot, ami nem csak máson tetszik, hanem magamon is. A legtöbb parfümtől ráadásul kiütéses leszek, ezért óvatosan kezdtem el ezt is használni. Kiütésem ettől a parfümtől soha nem lett, de nem ezért lett a kedvencem :) Sokáig megmarad az illata és akár sokat akár keveset fújok magamra, mindig azt az elegáns, nőies illatot érzem.

Isana Clean + Care Clear-Up Strips

Isana Clean + Care Clear-Up Strips
2020. augusztus 22.

Sajnos nekem ez egyáltalán nem vált be. A pórusokat nem tisztítja és nagyon sok ragasztó maradt utána az orromon.

Nivea Mélytisztító Radírozó Arclemosó

Nivea Mélytisztító Radírozó Arclemosó
2020. augusztus 22.

Naponta használom már közel 1 éve. Nagyon szeretem, amióta használom nem tömődnek el a pórusaim. Finom, nőies az illata, nem arcradír, az apró szemcsék finoman tisztítják az arc és a nyak bőrét.

Nivea Micellair Expert Bőrfinomító Arclemosó

Nivea Micellair Expert Bőrfinomító Arclemosó
2020. augusztus 22.

Reggeli smink előtt használom már másoduk hete. Úgy vettem észre, hogy sokkal tovább marad matt az alapozóm és egyenletesebben fed, amukor előtte használom ezt az arclemosót.
Én biztos, hogy újraveszem.

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő
2020. augusztus 22.

Imádom. Az apró szemcsék finoman ledörzsölik az elhalt hámsejteket és utána puha bőrérzet marad.
Az illata számomra kifejezetten kellemes, fürdés után sokáig érződik.

Mycosid Hintőpor

Mycosid Hintőpor
2020. augusztus 22.

Mell alatti izzadásra vettem, mert már ki volt pirosodva ott a bőröm és valami gyors segítség kellett.
Már a második nap után a pirosság fakóbb lett, az izzadság teljesen megszűnt. Elég napi 2x használni fürdés után. Szerintem csodaszer :)
Benu patikában vettem, 1200 forint körüli áron, bőven megéri az árát.

Garnier Pure Active Charbon Peel-Off Maszk

Garnier Pure Active Charbon Peel-Off Maszk
2019. március 16.

2 hete használom, heti 2x. Nem csodaszer, de a nem mélyen lévő miteszereket szépen kiszedi. Fürdés után, letisztított bőrre viszem fel. 15 perc alatt szárad. Az államról a kis pihéket is kiszedi, aminek nagyon örülök (:D) és jó pár miteszert is, de a mélyebben lévőkkel sajnos nem nagyon tud mit kezdeni. Az ára igen borsos, még nem tudom, hogy újravásárolom-e, ha elfogy.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. március 16.

Hajmosás közben balzsamként és hajszárítás után hajvégápolóként is használom a derékig érő hajamra. 2 hete használom és láthatóan szebbek lettek hajvégeim és könnyebben fésülhető lett a hajam. Imádom az illatát. Óriási kiszerelés még az én hajamra is, de ha elfogy biztosan újravásárolom.

Nivea Visage Natural Beauty Nappali Arckrém

Nivea Visage Natural Beauty Nappali Arckrém
2018. augusztus 14.

Kb. 6 évvel ezelőtt használtam, nagyon szerettem az illatát. Alapozó alá használtam, így annyira nem volt zavaró a csillogása.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2018. augusztus 14.

Imádom az illatát. Könnyű, gyorsan beszívódó krém. Egy csillaggal kevesebbet adok, mert elég drága és azért nem csodaszer...