KissNiki

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2011. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Artdeco Double Finish Alapozó

Artdeco Double Finish Alapozó
2015. január 19.

Utazáshoz használom magamon, mert ilyenkor nem tudom magammal vinni a folyékony alapozómat és a púdert! A fedését közepesnek érzem, szép egyenletes bőröm lesz utána. Nem kell fixálni, így is csak minimálisan és egyenletesen kopik!
Tökéletes alapozó, nagyon megszerettem és még a szivacs is használható benne!
Nagyon ajánlom!

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2014. október 16.

Annyira nem rajongok a BB és CC krémekért. Egy alapozó alapozzon, krém hidratáljon.
Annak ellenére, hogy ezt "mindent" tud, meglepően jó termék. Szépen enyhén fed, összezárja a pólusokat, egyenletesen egységesíti a bőrt, ha a jó árnyalatot megtaláljuk.
Én hétköznapokra nem használom, az erősebb fedést szeretem, viszont nyaralásra, utazáshoz tökéletes, vagy olyanoknak, akik idegenkednek az alapozótól, vagy képtelenek azt szépen felvinni az arcra!

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2014. október 14.

10 éve nem használtam Avon terméket! Ezt ajándékba kaptam, jó benyomásaim vannak.
A keféje egy kicsit nagy, de még használható. Elegendő festéket visz fel a pillákra, egyszer is elég végigmenni vele, gyorsan szárad, gyors kézmozdulatokat kíván meg használójától. Egy kicsit valóban megkeményednek a pillák tőle, viszont egyáltalán nem potyog, morzsolódik. Nem írják, hogy vízálló lenne, mégis nagyon tartós, csak olajos lemosóval próbáljátok leszedni!
Összességében elégedett vagyok vele, az utazós táskámba került bele. Ér annyit mint néhány luxusmárka sok ezer forintos spirálja, amivel már pórul jártam, mert otthon a kiszáradt termékkel szembesültem. Ezt tutira nem nyitogatják ki a boltban százszor. És pár hónap használat után sem fog annyira fájni, ha kidobom, mert már használhatatlan.

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2013. április 15.

Nagyon-nagyon meglepett ez a termék. Véletlenül akadt a kezembe egy barátnőm szájfénye és a Soft Nude árnyalatot meg is vettem! 100%-ban megegyezik a szám színével. Megfelelően pigmentált, szép matt szín. Egyáltalán nem ragad, nagyon kényelmes a viselete. 3-4 órát kibírt a számon, nálam ez igen sok idő. Az aplikátorral nekem nincs bajom, bár én jobban szeretek minden szájszínezőt rúzsecsettel felvinni!
Meg fogom nézni a többi árnyalatot... Tetszik! :-)

BőszEcset 99628_4 Ferde Ecset

BőszEcset 99628_4 Ferde Ecset
2013. április 5.

Az egyik legtökéletesebb ferde ecset, simán felveszi a versenyt a legprofibb és legdrágább ecsetekkel! Megfelelő méret és tökéletes vékony vonalat lehet húzni vele. Használható a szemöldök formázásához, tusvonal húzásához, a pillatőhöz a por szemhéjpúder felviteléhez.

Kryolan Szemhéjpúder

Kryolan Szemhéjpúder
2013. január 22.

Imádom ezeket a szemhéjpúdereket. Rengeteg színválaszték, jól pigmentált színek, nem potyog,matt és csilgó színek egyaránt vannak. A H23-as bézs színhez hasonlót más márkánál még sosem láttam. Ár érték arányban is nagyon jó!

Ben Nye Lumiere Grand Color Szemhéjpúder

Ben Nye Lumiere Grand Color Szemhéjpúder
2013. január 7.

Nagy kedvenceim ezek a szemhéjpúderek. 20 szín van belőle és egytől egyig imádom őket! Nagyon erőteljes színei vannak, bármilyen fantázia és alkalmi smink elkészíthető vele! Gyönyörűen satírozhatóak, és nagyon tartósak. Profiknak nélkülözhetetlen és akik gyakran sminkelik magukat próbálják ki őket, imádni fogják!

Miss Dior Chérie EDP

Miss Dior Chérie EDP
2013. január 6.

Nekem ez az illat a N1! Friss, üde, tartós, tökéletes a hétköznapokra, vagy alkalmakra! Részemre tökéletes ajándék minden évben ezt kapom a húgomtól! Naponta többször megdícsérik az illatom!

Dior J'adore EDP

Dior J'adore EDP
2013. január 6.

Kellemes illat, a Top 5-ben benne van. Nekem személy szerint alkalomra való illat, ami nagyon tartós! Érett nöknek való! Kb 2 éve vettem, azóta kitart, mivel heti 1-2 alkalommal használom! Szép az üvege is, igazi dísze a sminkasztalomnak... :-)

Aden Cosmetics Szemkontúr Ceruza

Aden Cosmetics Szemkontúr Ceruza
2012. november 7.

Többféle színt használtam belőle. Vízállónak egyáltalán nem mondanám, én csak alap készítéséhez használom, és javaslom ezt mindenkinek! Szerintem jó kis termék, mivel nagyon jól satírozható és miután kialakítottuk a megfelelő alapot (pl füstös szemnél, vagy vonalnál) vigyünk fel rá porfestéket, ami fixálja a művet!