KissQkta

Regisztráció dátuma: 2015. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Derma SPA Goodness³ Kézkrém

Dove Derma SPA Goodness³ Kézkrém
2017. február 22.

Illatán kívül semmi más pozitívumot nem tudok mondani róla. Borzalmasan szilikonos. Ha lehetne egy csillagot se adnék rá. Egyáltalán nem szívódik be! Régebbi Dove kézkrémeket imádtam, de ez egy fabatkát sem ér!

Ben Nye Final Seal Sminkfixáló

Ben Nye Final Seal Sminkfixáló
2016. április 25.

Egyáltalán nem jön be. Ragadós, tapadós lett utána a bőröm. Kénytelen voltam egy réteg porpúdert tenni rá, ne ragadjak. Azt hittem, sokkal finomabb permetet lehet vele szórni. Hiába tettem az ajánlott 20-30 cm-nél még távolabbra, kartávolságnyira, még így is nagy cseppeket spriccelt. Részemről a "teljes pénzkidobás" tökéletesen ráillik.

Kiko Colour Veil Pirosító

Kiko Colour Veil Pirosító
2016. április 24.

01 Pink árnyalat van meg, MAC Just a Wisphez hasonló. Valamelyik blogban olvastam összehasonlító posztot, ott a Kiko-t hozták ki győztesnek. Engem meggyőzött, nagyon szép finisű. Egyáltalán nincs tolakodó színe, nagyon természetes.

W7 Trends In The Night Smokey Shades Eye Colour Palette

W7 Trends In The Night Smokey Shades Eye Colour Palette
2016. február 14.

Ebayen Angliából rendeltem 2000 Ft körül volt postával együtt, ami szerintem nagyon jó ár volt érte. Nagyon szeretem minden színét.

Crazy Color Hajszínező

Crazy Color Hajszínező
2016. február 14.

15-20 éve használtam a narancs színűt. Nemrég újra vettem belőle. Mivel aranyszőkés-vörös színű a hajam most, akkor használom, ha nincs időm befesteni, és gyorsan kell valami színt adni a neki. Ilyenkor egy ritka fogú fésűre nyomok hosszában belőle, és melírcsík-féléket húzok vele a hajamba.

Kiko Milano Colour Twister Lipgloss

Kiko Milano Colour Twister Lipgloss
2016. február 14.

Nagyon szeretem a KIKO szájfényeit. Ez az egyik nagy kedvencem. Puhává és hidratálttá teszi az ajkakat.

Pupa Multifunction Perfect In 1 Minute

Pupa Multifunction Perfect In 1 Minute
2016. február 11.

Mintát kaptam belőle. Kíváncsian vártam milyen lesz. Háááát kihagyom. Tuti nem veszem meg. Tény, hogy frissít, de nekem túlságosan illatos, parfümös. Alapozó alá túl soknak tartom, nagyon "vastag". Szemkörnyékre is kenten nagyon vékonyan, de elkezdett könnyezni tőle a szemem. Jó illata van, az tény, de arckrémként túl erős. Ilyen intenzitású illatot testápoló parfümkrémhez tudok elképzelni. Egyébként imádom ezt az illatot, de arc- és szemkrémként nem, nekem sok.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. február 10.

Elsőre furcsa volt, hogy bizsereg az ajkam tőle, de hamar megszokható. Élénkebb színe lesz az ajkaknak, tényleg szájfény hatású.

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló
2016. február 10.

Többfajta testápolót próbáltam már. Eddig ez vált be a legjobban. Szeretem az illatát, és jólesően frissíti a bőrt. Végre egy olyan testápoló, ami egyáltalán nem hagy ragacsos érzést.

Avon Glimmerstick Szemöldökceruza

Avon Glimmerstick Szemöldökceruza
2016. február 10.

Sokáig ezt használtam, nagyon szerettem. De kipróbáltam a szemöldökport, és azzal sokkal természetesebb hatást lehet elérni.