kisstundi99

Regisztráció dátuma: 2017. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Wella Oil Reflections Light Világosító Olaj

Wella Oil Reflections Light Világosító Olaj
2020. július 16.

Egyszerűen imádom....nincsenek rá szavak mennyire. Fodrászom ajánlotta és valami csodát művel a hajammal. Ahogy ígéri, tényleg nem nehezíti el a hajat, de pár pumpa után elképesztően csillogóvá varázsolja a hajam. Ezek után biztos csak ilyen olajat fogok használni a hajamra.

Beetique Folyékony Ajakrúzs - Metál

Beetique Folyékony Ajakrúzs - Metál
2020. április 23.

Akciósan vettem 900 forintért a dmben. Nagyon szerettem a márka ecseteit és használtam is már egy ideje mikor megláttam, hogy le vannak értékelve a rúzsok. Szerintem nagyon tartós és olyan érzés miután megszárad mintha semmi se lenne számon. Nagyon hamar megszárad és szerintem a színek is nagyon jók belőle. Nem egy hétköznapi rúzs, de 5 csillag.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2020. április 10.

Az összetevőit nem szeretem, de nagyon tartós és jól fed. Nem szárítja a bőröm mégis nagyon matt hatást kölcsönöz. A csomagolása szerintem nem praktikus, de ár érték arányban mindenképp verhetetlen. És mivel semmi irritációt nem okoz megbocsájtható az a pár negatívum. Jelenleg a kedvencem.

Kryolan Áttetsző Púder

Kryolan Áttetsző Púder
2020. április 10.

A legjobb púder, amit valaha használtam. Tényleg színtelen és nagyon jól mattit. Nekem 10-12 óráig simán tart a hatása és ami nagyon fontos hogy nem szárítja a bőröm.

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. április 10.

Általában valamilyen sima arclemosó vagy micellás víz előtt használom az olajos arclemosót. Nekem nagyon szépen leszedi a sminket és úgy érzem a bőrömre is jó hatással van, sokkal hidratáltabb amióta használom. Nagyon boldog vagyok, hogy nem kell annyi vattakorongot használni a lemosáshoz ennek köszönhetően.

Nivea Creme

Nivea Creme
2020. április 10.

Az egyetlen krém a világon, ami képes csodát művelni a száraz kezeimmel. Nagyon szeretem!

eos Hand Lotion - Berry Blossom

eos Hand Lotion - Berry Blossom
2020. február 5.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Nagyon érzékeny a bőröm, de ez teszi amit kell neki. A táskámban van mindig és ha száraznak érzem a kezeimet jól tudom hidratálni vele.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai
2020. február 5.

Nagyon kiszárította a számat egy heti használat után, mintha kifújta volna a szél és fájt is rendesen. Ez volt az első eos termék, amit próbáltam. Utána vettem egyet a meggyes változatából azzal is ugyanígy jártam végül feladtam a próbálkozást. A kézkrémjeiket viszont szeretem.

Bell HYPOAllergenic Mat&Smooth Make-Up Base

Bell HYPOAllergenic Mat&Smooth Make-Up Base
2019. november 20.

Eddig ez a legjobb bázis, amit használtam. Nagyon jól hidratál, mégis láthatóan mattabb marad az arcom a nap végére. örülök, hogy megvettem, szerintem nagyon megéri.

Manna Natúr Kozmetikum Illatmentes Krémdeó Érzékeny Bőrre

Manna Natúr Kozmetikum Illatmentes Krémdeó Érzékeny Bőrre
2019. november 20.

Nekem maximálisan megérte. Végre egy dezodor, ami nem irritálja a bőrömet és jó sokáig tart.