kisszokebarbie

Regisztráció dátuma: 2012. július 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Beauty-Öl (régi)

Balea Beauty-Öl (régi)
2016. június 3.

Én nem rendeltetésszerűen használom, úgyhogy nem tudom, hogy feszesíteni jó e.
De minden nyáron szenvedek azal,hogy összeér a combom, és sokáig harisnyát kellett hordanom 40 fokban is, vagy sebesre dörzsöltem magam. Aztán jött egy ichlet és befújtam testolajjal a combjaimat. Azóta egyszer sem dörzsöltem ki a combom. Erre bőven jó, és szerencsére nem szívódik be gyorsan, így csak 5-6 óránként kell újrakencézni. :) megmentő :)

Garnier Nēo Floral Touch Izzadásgátló Dezodor

Garnier Nēo Floral Touch Izzadásgátló Dezodor
2016. június 3.

Mikor még csak az újságba láttam, el sem tudtam képzelni,hogy mi ez a körfújós dolog. ma lecsaptam rá 424 ft ért, dm kuponnal és azt kell mondjam, illatra szuper illetve ez a körbefújós megoldás tök szuper :) meglátjuk le váltja e a kenős rexonámat.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2016. június 3.

idén is megvettem <3 kedvenc nyári tusim, egyszerűen imádom ezt a naptej illatot :)

Playboy Vip For Her

Playboy Vip For Her
2015. február 15.

Imadtam, újra fogom venni :)

Yves Rocher Moment de Bonheur EDP

Yves Rocher Moment de Bonheur EDP
2015. február 15.

Anyukám használja, neki pont jó :)

Adidas Fruity Rhythm Testpermet

Adidas Fruity Rhythm Testpermet
2015. február 15.

Főleg a "tornacipős" napjaimon használom, szeretem nagyon :)

Cacharel Amor Amor

Cacharel Amor Amor
2015. február 15.

Egyik kedvenc! Főleg buli előtt fújom magamra, nagyon dögös :)

Avon Secret Fantasy Parfüm

Avon Secret Fantasy Parfüm
2015. február 15.

Szeretem :) Könnyed és fiatalos. Inkább ruhára fújom, mert onnan nem illan el gyorsan!

Garnier Essentials Sminklemosó Tej

Garnier Essentials Sminklemosó Tej
2015. február 15.

Most vettem meg a második flakonnal. Gyönyörűen leszedi a sminket, maradéktalanul. Tipikusan az a fajta nő vagyok, aki nem vesz meg egy terméket egymásután kétszer, szeretek kísérletezgetni, új dolgokat kipróbálni. Hezitáltam is, hogy ez vagy a micellás víz, de annyira meggyőzött,hogy ő került a kosaramba másodszorra is. + pont, mert nem fogy el gyorsan,már nem is emlékszem, hogy mikor vettem az előzőt :)

Kallos Relax Hajkiegyenesítő Balzsam

Kallos Relax Hajkiegyenesítő Balzsam
2015. január 30.

Már több, mint két éve megvan,göndör hajam van ( a göndör-hullámos önálló életet élős verzió) . Használgattam,de nem gondoltam, hogy komolyabban egyenesít.Éreztem, hogy kezelhetőbb a hajam, de ennyi,egészen máig. Múlthéten újra előkaptam, és éreztem, hogy tartósabb tőle a vasalás még párás időben is,tegnap adtam neki egy új bizonyítási lehetőséget és láss csodát,működik! :) Tegnap délután hajat mostam, és szárítás előtt nagyjából egy mogyorónyit oszlattam el a lapockámig érő hajamon, majd megszárítottam. Mivel volt még dolgom, szárítás után kb. másfél órával kivasaltam a hajam és útnak indultam, mikor hazaértem még mindig szép egyenes volt. Kifésültem, lazán becopfoztam és lefeküdtem aludni. Reggel mikor felkeltem, teljesen egyenes volt a hajam! még mindig, kb két tincset kellett megigazítani vasalóval. Ezen kívül egész nap egyenes maradt (kb. nálam a vasalás ilyen jó párás időben 10 percig tart) , most fürdés után még mindig egyenes.egy hullám nincs benne! sosem volt még olyan, hogy reggel suli előtt ne kellett volna hajat vasalnom! Imádom 10/10 !