kistucsok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál
2018. szeptember 6.

Féltem tőle az applikátor miatt, de a jó vélemények hatására kipróbáltam még a tavaszi glamour napokon ruháztam be rá. Nem is gondoltam volna hogy így megszeretem, de azóta is valahogy ezért nyúlok reggelente. Szuper kis spirál, csak ajánlani tudom. A keféje meg nagyon is praktikus.

Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask # Red Wine

Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask # Red Wine
2018. szeptember 6.

Első koreai termékem, és nagyon szeretem. Isteni illat, reggelre pihe puha bőr. Csomagolása is tetszik és az ára is baráti.

L'Occitane Mandula Kézkrém

L'Occitane Mandula Kézkrém
2018. szeptember 6.

Az illata nagyon jó, a hidratálása közepes. Nyárra elegendő, de hideg téli napokon/kiszáradt kezekre inkább a shea vajas társát választanám.

L'Occitane Sheavajas Kézkrém

L'Occitane Sheavajas Kézkrém
2018. szeptember 6.

Szeretem. Állaga, illata, hatása is szuper! Ezt ajánlották a boltban, mint a legnépszerűbb kézkrém. Nem véletlen. Kuponnapokon érdemes rá beruházni.

L'Occitane Cseresznyevirágos Kézkrém

L'Occitane Cseresznyevirágos Kézkrém
2018. szeptember 6.

Tetszik, tetszik, de ár-érték arányban nem a legjobb választás. Az illata tényleg isteni, könnyen beszívódik, hidratál is, de az ára miatt nem biztos hogy újraveszem. Ajándéknak szuper :)

Mixa Kézkrém Száraz Bőrre

Mixa Kézkrém Száraz Bőrre
2018. szeptember 6.

Nagyon jó kis krém! Extra száraz bőrömet pár nap alatt rendbe tette. Könnyen beszívódik, kellemes az illata. 1000 Ft körüli összegért 100 ml-t kapunk, ami elég egy jó darabig. Ajánlom!