Kitti501

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Trend It Up Ultra Wear Nude Matt Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Ultra Wear Nude Matt Ajakrúzs Ceruza
2019. május 24.

Akciósan vettem olyan 700 ft-ért a 15-ös árnyalatot, de az első használata után muszáj volt visszamennem megvenni egy másik színt is (30) belőle. Nagyon könnyű felvinni, egyenletes fedése van (nem foltos), kicsit szárít a nap végén, de ezt elnézem neki, mert az étkezést nagyon jól bírja, egy hatalmas hamburgert után is vállalható volt :) Az illata nekem nagyon tetszik, bár felkenve már nyilván nem érzem. Nagyon örülök, hogy megvettem, ki fogom próbálni a shine verziót is belőle.

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon
2016. december 21.

Nagyon jó kis szárazsampon, nem kell belőle túl sok, hogy kifejtse a hatását. Könnyen kifésülhető, nem hagy fehér nyomot a hajon és 1-2 nappal ki lehet tolni vele a hajmosást. Viszont a szaga valami borzalom. Ez a citromos WC illatosító szag annyira borzalmas, de még ha csak pár percig tartana, de nem...egész nap érzem a hajamon, és félek, hogy más is véletlen megérzi. Sajna így csak akkor fogom tudni használni, ha összekötöm a hajam, úgy talán nem érződik annyira a szaga. Kár érte, pedig amúgy az egyik legjobb szárazsampon lenne.

Alverde Puderrouge Arcpirosító

Alverde Puderrouge Arcpirosító
2016. december 21.

03 Pretty Terra árnyalatban van meg. A színt nagyon eltaláltam, szerintem ez minden bőrszínen jól mutat. Nagyon pigmentált, könnyű vele túlzásba esni, ezért én mindig leütögetem a felesleget az ecsetről. Könnyű vele dolgozni és egész nap a helyén marad. Ki gondolta volna, hogy ilyen jó lehet egy alverde pirosító?! :)

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper
2016. december 21.

Glamour napokon szereztem be féláron. Szépen beszínezi a szálakat és kitölti a hézagokat. Valamennyire fixálja is a szemöldököt, bár ha a hajam rálóg, akkor képes elmozdulni. Nagyon szeretem, nagyon egyszerű és gyors ezzel elkészíteni a szemöldököt. Hamar megszárad és akkor viszont nagyon nehéz leszedni. Egész nap kitart és nekem csak olajos lemosóval jön le. Egyelőre nem találtam jobbat, úgyhogy megadom az 5 csillagot.

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó
2016. december 21.

Glamour napokon vettem féláron, gondoltam ennyiért megéri kipróbálni, mert a matt változatáról sok jót hallottam. Szerencsére az árnyalatot nagyjából sikerült eltalálnom. Általában egy pumpányit használok belőle, ennyi elég az egész arcomra. Elég jó fedése van, olyan közepes-magasnak mondanám. Viszont a tartóssága már nem ilyen jó. Hiába a primer alá, púder fölé, így is úgy érzem hogy a nap végére veszít a fedéséből és kicsit át is fénylik a T-vonalamnál, pedig nem vagyok zsíros bőrű. Próbálkozom majd még fixáló spray-vel is, ha megérkezik, hátha úgy tovább bírja. Ettől függetlenül nagyon szeretem, mert könnyű eloszlatni és építhető is. Az eredeti árát nem fizetném ki érte a tartóssága miatt, de így féláron megérte.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. december 21.

Minden szempontból jól teljesít. Göndöríti a pillákat, hosszabbítja és szét is választja őket. Néha képes kicsit sok festéket felvenni és kicsit összeragasztani a szempillát, de akkor addig fésülgetem, míg szét nem választom őket. Könnyen el lehet érni vele az összes szálat és nagyon szép, fekete szempillát varázsol. Nem potyog, ugyanúgy néz ki este, amikor lemosom, mint reggel, amikor felkentem. Eddigi legjobb szempillaspirál, amit használtam. Egyetlen hibája, hogy elég nehezen mosható le, olajos lemosó nélkül szinte lehetetlen lemosni. Ezt leszámítva tökéletes, megérdemli az 5 csillagot.

Innisfree Eco Safety Daily Sunblock SPF35 / PA++

Innisfree Eco Safety Daily Sunblock SPF35 / PA++
2016. december 21.

Minden nap használom, amióta hámlasztok, és nagyon szeretem. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy fehér nyomot és sminkelni is könnyen lehet rá. Az illata meg valami fantasztikus. Nem próbálkoztam még más fényvédővel, de nem is fogok szerintem egy darabig. Biztosan újra fogom venni.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2016. december 21.

Nagyon sokáig kerestem, mire találtam egy Rossmannt, ahol fel volt töltve a készlet. Elég nagy elvárásaim voltak, mivel nagyon sok jó véleményt olvastam már róla. Előtte az essence folyékony korrektorát használtam, így ahhoz tudok viszonyítani leginkább. A fedése sokkal jobb, mint az essencenek, amire nekem szükségem is van, mert sajna elég sötét karikáim vannak. Viszont jobban bele is ül a ráncokba, mint az essence, hiába púderezem le nedves szivaccsal, szóval valamit valamiért. Elég tartós, bár a vízállóságát még nem teszteltem. Ha nem ülne bele a ráncokba, akkor 5 csillagot adnék, de úgy tűnik még mindig keresnem kell a tökéletes szem alatti korrektort.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2016. október 15.

A Krémmánia legnépszerűbb púdere, így muszáj volt nekem is beszereznem. Eleinte nem voltam lenyűgözve, mert úgy vettem észre, hogy ha egy leheletnyivel többet viszek fel, mint kéne, akkor nagyon látszik, hogy púder van rajtam. De azóta lecseréltem a púderecsetemet egy jobb minőségűre, ami talán nem vesz fel annyit, ezért nincs is már olyan púderes finishe az arcomnak. Viszont én a T-zónámban hajlamos vagyok kifényesedni, és sajna ezzel nem tudott megbirkózni ez a púder. Sajnálom, mert annyi jó véleményt olvastam itt, hogy biztos voltam benne, számomra is tökéletes lesz, de úgy tűnik tovább kell keresnem. Ennek ellenére megadom a 4 csillagot, mert a sminket szépen fixálja, egyedül a rövid ideig tartó matt hatás miatt nem az igazi.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. október 5.

Krémmánia hatására vettem meg és milyen jól tettem. Talán az eddigi legjobban fedő korrektorom. Igaz néha több rétegben is fel kell vinni, mondjuk ha nagyon csúnya piros dudorom nő, de kisebb bőrhibákra elég egy réteg is. A legnagyobb piros pont nálam, hogy nem tűnik el az arcomról a nap végére, mint azt az eddigi korrektoraim tették. Viszont nálam beül a ráncokba, talán ez az egyetlen hibája, de ezt leszámítva tényleg nagyon jól szuperál. Emiatt viszont 4 csillagot adok, reménykedve abban, hogy jön majd egyszer egy olyan, aminek ötöt adhatok, de eddig ez a best.