Kitti66

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2021. április 15.

Nekem nagyon bevált. Szebb is lett tőle a bőröm és nagyon kevés olyan krém van amit a zsíros bőröm elvisel, de ezt rendesen igényli :) LRP-ről váltottam és maradok is ennél

Isntree Hyaluronic Acid Toner

Isntree Hyaluronic Acid Toner
2019. július 9.

Reggel és este is ezzel hidratálok, imádom. Nagyon könnyen beszívódik, ami nálam nagyon fontos. Nekem lassan fogy, de az már most biztos hogy újra fogom venni.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Stick SPF21 (régi)

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Stick SPF21 (régi)
2019. január 18.

Szerettem volna régóta egy stick-es alapozót, de ezen nagyon sokat gondolkoztam, mert elég drága és nem tudtam megéri-e. Ez lett a kedvenc alapozóm! És az árát is megéri! Nagyon könnyen lehet vele dolgozni, pár csík és egy jó ecset kell hozzá. Ár-érték arányban sem teljesít rosszul, mivel miután bepánikoltam, hogy milyen gyorsan fogy, rájöttem hogy a végén (ami benne marad a tekerő műanyagban) még legalább addig lehet használni, mint előtte. Azóta már beszereztem az utánpótlást, de még nem kellett hozzá nyúlnom.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2019. január 18.

A zsíros bőrömet szépen lemattítja anélkül, hogy kiszárítaná. 1 hete vettem Foreo Luna Mini2-t és eddig nagyon jól működik a kombó. Nem kell belőle sokat használni, szépen habzik, szóval teljesen megéri az árát.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. január 18.

Abszolút az itteni vélemények miatt vettem meg, de nem csalódtam. Elég zsíros és problémás bőröm van ( nem az a nagyon ragyás, de mindig van rajta valami, ami nem kéne). Egy hónap használat után már látom a hatását, sokkal egyenletesebb lett a bőröm. Csodák nem léteznek, néha előfordul egy kisebb pattanás, de hamar be is gyógyul. Azóta már vettem is belőle egy másikat akciós áron, tehát újravevős lesz még egy jó darabig biztosan!

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2018. október 26.

Nagyon jó kis spirál! Szépen hosszabbítja a szempilláimat. Abszolút újravevős!

Nina Ricci Les Gourmandises de Nina EDT

Nina Ricci Les Gourmandises de Nina EDT
2018. május 15.

Ha tudtam volna, hogy limitált azonnal kettőt vettem volna belőle. Most féltve őrzöm <3

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2018. május 15.

Jelenleg a kedvenc samponom, a balzsammal együtt használom. Szép fényes és puha lesz tőle a hajam. 5*

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2018. május 15.

Pontosan olyan friss gyümölcsös illata van, amiért én megbolondulok. Alap parfüm lett nálam <3

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2018. május 15.

Szerintem szuper alapozó :) nem használom minden nap, de amikor igen, teljesen meg vagyok elégedve a fedésével és tartósságával. Sikerült megtalálnom a tökéletes árnyalatot is 5*