Kittikatka

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2015. december 6.

Úristen, hát nekem nagyon nem vált be. 4 hete használom...
Először kellemes érzés volt az arcomnak, de az első héten csúnyább lett a bőröm. A 3. héten látszott valami, hogy jobb. Most a negyedik héten olyan hatalmas, gyulladt pattijaim lettek (4 patti!). Biztos h egyszer. És mitesszeres lettem olyan helyeken ahol sohasem voltam. Napi 2x használtam. A zsíros bőröm még zsírosabb lett :( És akkor mèg erre kéne kennem shea vajat vagy argánolajat? Hát köszönöm szépen.

Ebrimycin Gél

Ebrimycin Gél
2015. november 18.

Nekem bőrgyógyász írta fel pattanásokra. Nem érzem a hatást, 6 napja kenem ajánlás szerint. Konzerválta a meglévő pattanásokat, és ugyanúgy lettek újak. Eddig még rosszabb, mint volt. Szerintem ezt a kis 10grammot elhasználom. Ha elfogyott, írok még, hogy végül segített-e.
Update: fogyóban van, mert szinte az egész arcom pattanásos. Mellette a manna ében szappan segített, de ez semmit. Kár, hogy nullát nem tudok adni. Valamire jó ez a krém, csak nem pattanásokra. 2500 Ft volt ez a 10grammos vacak... ha ezt tudtam volna... Meg se veszem. Na mindegy.

Artistry Nail Colour Körömlakk

Artistry Nail Colour Körömlakk
2015. szeptember 30.

Drágább körömlakk, de gyorsan szárad és nagyon lassan kopik.

Amway Satinique Anti-Dandruff Shampoo

Amway Satinique Anti-Dandruff Shampoo
2015. szeptember 27.

Nekem bevált. Mióta használom, nincs korpám. Minden hajmosás után olyan szép tőle a hajam, mintha mindig a fodrásztól jönnék.

Lactacyd Girl Intim Mosakodó Gél

Lactacyd Girl Intim Mosakodó Gél
2015. szeptember 26.

A sima Lactacyd jobb. De ez is sokáig elég és frissitő. Tévedésből lett megvéve. Amikor a férjed megy egyedül bevásárolni, és megkéred, hogy hozzon ezt-azt :D Na, hát ez a mosakodó lett a vége :D

Eszter Körömlakklemosó

Eszter Körömlakklemosó
2015. szeptember 26.

Jó áron, szépen leszedi a lakkot. Kell ennél több? :)

Alverde Sárgabarackos Körömápoló Krém

Alverde Sárgabarackos Körömápoló Krém
2015. szeptember 26.

Szép, ápolt a körömàgyam tőle és a körmöm is sokáig fényes a használata után.

Avon Femme Deo Spray

Avon Femme Deo Spray
2015. szeptember 26.

Az illata megegyezik a parfümèvel, valóban izzadásgátló. Az ultra kicsi kiszerelés miatt viszont 3 csillagos számomra.

Avon Planet Spa Görög Tengerek Testfeszesítő Gél

Avon Planet Spa Görög Tengerek Testfeszesítő Gél
2015. szeptember 26.

Csináltak ebből újat, csak nem tudom, minek. Ez meg megszűnt. Zselés, ragacsos. Testápolónak nem rossz, de nem éreztem a feszesítő hatását.

Avon Planet Spa Japán Szaké és Rizs Relaxációs Kéz- és Lábkrém

Avon Planet Spa Japán Szaké és Rizs Relaxációs Kéz- és Lábkrém