Kittikatka

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Planet Spa Himalájai Gojibogyó Revitalizáló Testápoló

Avon Planet Spa Himalájai Gojibogyó Revitalizáló Testápoló
2015. szeptember 26.

Szerettem az illatát. A tusfürdőben hasznát vettem a bogyóknak, itt nem. De az idegesítő flakon itt még idegesítőbb volt, mint a tusfürdőnél. Vagy túl kevés vagy túl sok jött ki belőle, emiatt jóval hamarabb fogyott el a tusfürdőnél. Utána a tusfürdőhöz mást használtam. Nem jutott eszembe se, hogy újravegyem. :D De egyszer jó volt kipróbálni.

Avon Planet Spa Himalájai Gojibogyó Revitalizáló Tusfürdő

Avon Planet Spa Himalájai Gojibogyó Revitalizáló Tusfürdő
2015. szeptember 26.

Imádtam az illatot. Én a bogyóknak is láttam értelmét. A flakon egy vacak. Kis kiszerelés, jó drágán.

Avon Planet Spa Indulgence Afrikai Shea Vaj és Csokoládé Trüffel Selymes Testápoló Krém

2015. szeptember 26.

Nekem az illata tetszett. Amúgy tényleg nem volt nagy szám. Ragadtam is tőle kicsit. De azért 2 csillag így is, mert nekem az illat nagggggyon bejött :)

Avon Planet Spa Sleep Serenity Balzsam

Avon Planet Spa Sleep Serenity Balzsam
2015. szeptember 26.

Túl erős az illata. Megrendeltem kedvezményesen a fürdősóval és a párnára fújható permettel, de csak a fürdősónak vettem hasznát. Ez meg a spray egy felesleges valami csak nekem.

Avon Planet Spa Greek Seas Marine Feszesítő Testápoló

Avon Planet Spa Greek Seas Marine Feszesítő Testápoló
2015. szeptember 26.

Testápolónak jó, de feszesítőnek nem nevezném :/

Avon Planet Spa Revitalizáló Lábápoló Gél Holt-tengeri Ásványokkal

Avon Planet Spa Revitalizáló Lábápoló Gél Holt-tengeri Ásványokkal
2015. szeptember 26.

Bevált a lábamra. Puha lett, frissítő, kellemes illat :) Viszont, ha száraz lenne az arcbőröm, akkor sem kenném oda :o

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Selymes Testápoló Szuflé

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Selymes Testápoló Szuflé
2015. szeptember 26.

Nekem tetszett az illata, szinte elvarázsolt. Könnyen beszívódott, de nem éreztem valami hidratálónak. Száraz bőrüeknek nem ajánlom.

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Testápoló Balzsam

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Testápoló Balzsam
2015. szeptember 26.

Túl természetes illatot akartak ennek a terméknek varázsolni, aminek az lett a vége, hogy egy még művibb, büdi szag jött létre. Engem irritált is. Több Planet Spa testápolót használtam már és ez volt a legrosszabb.

Avon Planet Spa Sleep Serenity Füdősó

Avon Planet Spa Sleep Serenity Füdősó
2015. szeptember 26.

Nagyon jó vele a fürdés. Kár, hogy hamar elfogy...

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótuszvirág Luxus Testápoló Krém

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótuszvirág Luxus Testápoló Krém
2015. szeptember 26.

Nagyon jó az illata. A bőröm selymesebb és friss volt a használata után. Az Avonra amúgy annyira jellemző, hogy ami nekem bevált, az legközelebb már nem kapható..