Kittina01

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Wiccy Magic Muscles Masszázstömb

Lush Wiccy Magic Muscles Masszázstömb
2015. november 18.

Imádom az illatá és ahogy a bőrömhöz ér! Elvarázsol :)

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó
2015. november 16.

Amit ígér, azt betartja. Könnyű, ól eldolgozható, bár gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad a bőrön! 4 csillag, mert sok a szilikon benne...

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2015. november 13.

Kezdetben 5 csillagot érne...amíg el nem kezd kopni! Nem egyenletesen kopik, mi több; darabosan és foltokban. Amúgy minden mást, amit a megalkotója ígér betart!

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/ Purifying Mask (Normál/Kombinált Bőrre)

2015. november 13.

Kicsit meglepődtem a lepontozásokon és a negatív véleményeken... Én 1 éve csak ezt használom nedves bőrre zuhany alatt. Tökéletesen lehozza a sminket csak egy vattával megyek végig utána. Nem "csikorog" könnyű, kellemes érzés lemosni.

Estée Lauder Sensuous Noir EDP

Estée Lauder Sensuous Noir EDP
2015. november 13.

Hm...égetett fa...igazi különleges őszi-téli illat! Reggeltől estig birja a 3 pumpa mennyiség! Karakteres mégis nòiesen finom :)

MAC Volcanic Ash Exfoliator Vulkanikus Arcradír

MAC Volcanic Ash Exfoliator Vulkanikus Arcradír
2015. november 8.

Csodaszer! Kötelező alapdarab! Pihe pua arcot varázsol úgy hogy közben imádom használni :)

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál
2015. október 16.

Gyönyörű pillákat varázsol az amúgy közepes méretű és átlagos pilláimból! Tényleg mintha müszempilla lenne! Viszont csak 4 csillag mert az applikátor rengeteg festéket vesz fel így a pillákra is nagy mennyiség kerül, amit le kell szedni egy másikkal... de amúgy csodaszer...

MAC Fluidline Brow Gelcreme

MAC Fluidline Brow Gelcreme
2015. október 16.

Egyszerűen tökéletes! A legsötétebb van meg. Nagyon jól dolgozható, nem folyik, nem maszatolódik! Megéri az árát!

MAC Prep + Prime Lip

MAC Prep + Prime Lip
2015. október 8.

Nagyon jó kis találmány!!! Csak ajánlani tudom! Olvastam, hogy sokaknak nem vált be; szerintem azért lehet mert amikor felkenem várni kell kb fél percet és jöhet a rúzs :) tökéletes tartás, nem csúszik el, nem ül bele a ráncokba sem a prime sem a rúzs!

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2015. szeptember 29.

Nálam befutó termék. Olcsó, és a kiváló fedés mellett (bár nem problémás a bőröm) nagyon sokáig elég a kiszerelés.
Nagyon kell vigyázni a mennyiséggel, ugyanis, ha sok kerül az arcra maszk hatása van, így csak óvatosan :)
Egy nagy hátránya, hogy amíg több van benne, mint a fele, folyik a tubusból, de nagyon.