Kitts

Regisztráció dátuma: 2018. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

eos Chamomile Lip Balm Stick

eos Chamomile Lip Balm Stick
2020. augusztus 1.

Ő az ajkaim legjobb kis barátja. Amint a szám úgy gondolja, hogy szanaszét szárad és konkrétan le szeretne hámlani a helyéről, feldobom jó vastagon egész éjszakára. Reggelre minden gondom elszáll. ÉS mivel az éjszakai műszakban tökéletesen gondoskodik rólam, napközben már nincs is szükségem különösebb ajakápolásra.

PurPur Pannónia Szappan Spirit Of Water

PurPur Pannónia Szappan Spirit Of Water
2020. augusztus 1.

Egyszerűen nem jövök rá, hogy mi ez az illat, de ha életem végéig egy illatot választhatnék, akkor ez lenne az. Valami hihetetlen! Ne mondjátok el senkinek, de néha csak miatta megyek fürdeni :D

Viccet félretéve a szappan teljesen rendben van, jó nagy kiszerelés, sokáig elég, nem törik napok alatt darabokra. A bőröm is szereti, nem szárít, nem irritál. Szuper termék.

Philips Satinelle Essential BRE225 Epilátor

Philips Satinelle Essential BRE225 Epilátor
2020. július 15.

Tinikorom óta egy ősrégi Satinelle-t használtam (ami itt talán fent sincs, fogalmam sincs mi a száma). Nagy küzdelmek és hisztik árán kötöttem anno örök barátságot azzal. Mivel kicsit eljárt felette az idő, újat vettem, ezt a verziót láttam a leghasonlóbbnak, direkt nem vágytam űrtechnikára, csak ugyanolyan teljesítményre. Nos, sajnos nem ugyanolyan. Csendesebb, kevésbé zörög, nem kontaktos a vezetéke, kevésbé is fáj, de nem húzza, hanem tépi a szőrszálakat :( Ami a régivel két hét alatt nő vissza, az ezzel valahogy fél hét alatt visszakandikál. Csalódás sajnos.

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2020. július 12.

Kicsit félve, de a no brainer set részeként megvettem. Voltak ijesztő vélemények pl. a szőrnövekedéssel kapcsolatban, hálisten ilyet nem tapasztaltam. Fokozatosan, óvatosan vezettem be a viszonylag egyszerű 3-4 lépéses rutinomba, tökéletesen beleilleszkedett. Amit az alaprutin már rendbe tett, azon egyelőre nem is nagyon tudott nagyon látványos változást hozni, de kellemes a használata, nem okozott semmilyen problémát, szép bőrképpel kelek fel utána. Remélem, hogy inkább a hosszabbtávú hatásai lesznek látványosak (vagyis inkább kevésbé lesznek látványosak az arcomon az évek.. :D).

Essence Maximum Definition Szempillaspirál

Essence Maximum Definition Szempillaspirál
2020. július 2.

A spirálvásárlásaim már kezdtek teljesen indokolatlanná válni, egyszerűen akármilyen magas árkategóriában válogattam, mindennel volt valamilyen problémám. Na most direkt az olcsóbb szekcióhoz mentem és a kefe (+ KM vélemények) alapján őt választottam. És bumm, boldogság. A vízálló verziója brutál tartós (már majdnem 3lépcsős tisztítás kell hozzá), hosszú, ívelt, nem összeragadós, szépfekete pillákat alkot. Nem hullik tőke a szempillám, nem kenődik, nem pereg le. Kell ennél több?!

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra
2020. június 25.

Nála volt az első ünnepélyes alkalom, hogy nem észnélkül kaptam le egy tetszőleges dobozú és feliratú sampont a polcról, hanem szépen végignéztem az itteni véleményeket a bolt kellős közepén. Taps nekem! :D

Egyébként nem festett, egész jó állapotban lévő, de iszonyatvékonyszálú hajjal és gyorsan zsírosodó tövekkel vagyok megáldva (évszakváltás óta hullik is). A vékonyszálnak és a hajhullásnak határozottan jót tett, hajmosás után pedig valami teljesen más, felhőkönnyű állagot ad a hajnak (amit eddig másnál én nem tapasztaltam), isteni érzés. Sűrű krémes állagú (ezért alaposan ki kell mosni a hajból!), nagyon kevés elég belőle, úgy is teljesen jól habzik. A zsírosodáson nem változtatott gyakorlatilag semmit (-1), de a hajam jól érzi magát vele, szeretem.

Annabelle Minerals Pretty Matt Matt Hatású Púder

Annabelle Minerals Pretty Matt Matt Hatású Púder
2020. június 24.

A KM Box kedvence nálam ő. Őszintén meglepett. Kicsit hosszabb idő volt a használatának kitapasztalása és tényleg elég maszatolós a dobozból a kupakba kopogtatás, DE megéri. Púder nekem ennyit még nem segített a diszkógömb homlokomon mint ő (persze ez függ attól is, hogy épp a hónap melyik időszakában vagyok). Alatta csak fényvédő van nálam, több nem is kell hálisten. Szuperül egységesít, közepesen mattít, de nem tűnteti el az egészséges, emberi bőrképet. Nem lesz utána a fejem egy műanyag barbie-baba, nem szúrja ki a szembejövő szemét a nyolc réteg cucc, nem is ez a cél. Csendesen, nem feltűnően, de meggyőzően segít egy szuper összképet kialakítani. Nagyon tetszik.

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2020. június 23.

KM Boxos szerzemény. Érdekes a kapcsolatom vele. Elsőre abszolút nem tetszett, a használata és az utóérzete furcsa volt az eddigi rutinomhoz képest. DE miután egy új vízálló spirált kezdtem használni, amit az atyaisten nem szedett le a szempillámról, megtanultam értékelni őt. Ebben zseni, csak neki sikerült. Kicsit ugyan zavarja a szememet használat után, de utána lemosom még micellással és/vagy cerave lemosóval, így teljesen jó.

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2020. június 23.

A max factor és a rdel young szemhéjalapjaim - amikkel maximálisan elégedett voltam - mindenhonnan eltűntek és gyakorlagilag kénytelen voltam őt megvenni. Gondoltam mi baj lehet, hát az artdeco (valamikor) ennek az egésznek az atyaúristene (volt). Sajnos csalódnom kellett, a három közül ő a legkevésbé tartós, egyáltalán nem tartja magát egész nap. Délutánra már csíkban áll a szemhéjfesték a mélyítő vonalban és a tus sem mindig bírja a nap végéig vele. Igazából olyan, mintha nem száradna meg teljesen, mindig kicsit zsíros marad. A tus például rendszeresen elcsúszkál rajta már a felvitelkor, akkor is, ha várok vele. A csillogó szemcséket én sem tudom értelmezni.

Ennek ellenére persze sokkal jobb, mint a semmi, de abszolút verik az olcsóbb alternatívák.

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. június 8.

Nem egy rossz alternatíva, pedig elég háklis vagyok spirálokkal kapcsolatban. A kezdeti rengeteganyagot felhordós maszatolás után, egy-két hét után válik jól használhatóvá. Természetes, ívelt, viszonylag dús pillákat csinál. Nem feltétlen egy drámai, műszempillára hajazó csodacucc, rétegezni nagyon nem hagyja magát, de hétköznapokra tökéletesen megfelel. Közben próbálkoztam más spirálokkal is (mióta nem találok Push Up Angel-t sehol), de érte nyúlok a legtöbbször. Szemhéjalappal nekem még nem mászott semerre.