kittybaby24

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama
2018. június 10.

A drámaiságot túlzásnak gondolom, véleményem szerint ez egy átlagos szempillaspirál. Ettől már használtam sokkal jobbat is, többet vártam volna tőle. Az én pilláimra nem ez a termék a megoldás és az ára nem túl kedvező ehhez képest.

Sigma Line Body Wash Foam

Sigma Line Body Wash Foam
2018. június 10.

Kozmetikus ajánlására vettem meg, az ára miatt némi gondolkodással. De nem bántam meg és sokáig elég lesz így már megbarátkoztam azzal is! A termék hatása kiváló. Tökéletesen tisztít, puhít, ápol. Napi rutinom része lett ez a termék.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2018. június 10.

Nagyon megörültem ennek a tusfürdőnek amikor rátaláltam! Nyaralásra, napozós programokra csak őt használom! Az ára rendkívül kedvező a hatásához képest! Az illata pedig verhetetlen! :-)

Parajdi Sószappan

Parajdi Sószappan
2018. június 10.

Szőrtüsző gyulladásra vettem és nagyon bevált. Éjszakára megtisztítom vele a bőrt és reggelre leviszi a gyulladást, szépen teszi a dolgát! Nagyon jó termék, nálam 5 csillagos!

Aromax Pantenolos Bőrnyugtató Testpermet

Aromax Pantenolos Bőrnyugtató Testpermet
2018. június 10.

Nagyon szeretem az Aromax termékeit, ez sem okozott csalódást! Finom lesz tőle a bőröm és megnyugtatja napozás után is. De én csak úgy a hétköznapokon is szoktam használni ápolásként. Kellemes az illata is! Biztosan újra fogom venni, ha elfogyott!

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajbalzsam

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajbalzsam
2018. június 10.

Az összetevői miatt adom rá a 3 csillagot, mert tényleg jók. De ez a kis méretű csomagolás nagyon nem gazdaságos, mert rengeteg szükséges belőle és kb. 5 hajmosás alatt elfogy pedig nekem nincs derékig érő hajam. Tehát én úgy használom, hogy a fejbőrömre viszem fel pakolásként hajmosás után ezt és egy másik ettől sokkal tartalmasabb balzsamot pedig a hajam alsóbb részeire. Így azt mondom, hogy jó! Mivel most vettem a hosszabb távú hatását még egyelőre nem tudom.

Evana Liquid Illuminator

Evana Liquid Illuminator
2018. június 10.

Már több Evana terméket vásároltam, meglepően jő minőségűek, mint ez az illuminator is. Nekem a Sunlight lover árnyalat van meg. Csak egy apró pöttynyi szükséges a használatakor, mert nagyon sűrű. Fantasztikusan szépen csillog az arcomon és egészen természetes hatású. A bőrbe szépen bele lehet dolgozni, nem foltos.

Clarins Double Serum (régi)

Clarins Double Serum (régi)
2017. január 24.

Rendkívül puha tőle a bőröm! Kiválóan hidratál. Kellemes tapintása lesz tőle az arcomnak. Nem tömíti el a pórusokat. Azonnal felszívódik, nagyon intenzíven hidratál. Szeretem ezt a terméket!

Guerlain Terracotta Bronzing Powder

Guerlain Terracotta Bronzing Powder
2017. január 24.

Gyönyörű természetes hatású bronzosító! Kiváló textúra, nem porzik, nem pereg. A csomagolása rendkívül exclusive és dekoratív. Igazi luxus termék!

Lancôme Hypnose Precious Cells Szempilladúsító Krémes Spirál

Lancôme Hypnose Precious Cells Szempilladúsító Krémes Spirál
2017. január 24.

Nagyon jó szempillaspirál! Hosszítja, dúsítja a pilláimat! Nem kenődik el! A legkisebb pilláimat is ki tudom festeni vele a belső részen. Nem pereg, tartós és könnyedén eltávolítható. A pilláim nem sérültek tőle.