KittyMitty

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Flying Tiger Dead Sea Aloe Vera Gel

Flying Tiger Dead Sea Aloe Vera Gel
2019. december 8.

Használtam a régebbi fajtát és a mostani legújabbat. Az összetétel a leírás alapján nem változott, de ez az új sűrűbb és fehérebb is, szóval valami azért csak változott. Mindenesetre én nagyon szeretem, az irritált bőrt megnyugtatja. Én nem vagyok egy nagy testápolós, nem szeretem azt az olajos ragacsos érzést, így ha száraz a bőröm ezzel kenem be, utána már nem is húzódik, az ekcémámat is szépen lenyugtatja.

Rene Furterer Absolue Kératine Sublime Renewal Leave-In Cream

Rene Furterer Absolue Kératine Sublime Renewal Leave-In Cream
2019. október 31.

Nekem az újabb változata van meg, nem tudom, hogy a csomagoláson kívül változott-e valamit, de az biztos, hogy nagyon szuper kis termék!! A hajam fényes, puha, erős. Az illata isteni de nem tolakodó. Heti egyszer használom, nekem az bőven elég.

Dr. Feelgood Raw Monoi De Tahiti Olaj

Dr. Feelgood Raw Monoi De Tahiti Olaj
2019. október 28.

Nagyon szeretem használni. Még picit nedves bőrbe masszírozva isteni puha bőrt varázsol, néha hajra is kenem és akkor két napig illatozok. Az illata nagyon különleges, párom szerint bounty illat, nekem olyan az illata, mint egy tengerparti nyaralásnak. De akárhogy is nevezzük, szerintem egyre gondolunk, isteni. :)
A bőröm csak úgy issza, két perc és nyoma sincs, csak egy selymes érzést hagy maga után.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. október 28.

Arctisztítás helyett én tusfürdőnek használom. Eleinte nagyon zavart, hogy nem habzott, olyan volt, mintha nem is tisztított volna rendesen, de gondoltam az szép incije csak csinál majd valamit. Csinált is, a bőröm azóta eddig soha nem látott puhaságú, testápoló sem kellene, csak imádom a monoi de tahiti olajam illatát, ezért kenegetem, de anélkül is isteni. Ilyen lemosóval én még nem találkoztam.
Arcra is ki fogom próbálni, de még egy évre elég shiseido lemosóm van, ami bevált, és nem merem felrúgni a rutint.

Rene Furterer 5 Sens Enhancing Dry Oil

Rene Furterer 5 Sens Enhancing Dry Oil
2019. október 14.

Imádom imádom imádom!
Az első hajolaj, ami után nem tocsog a fejem és mégis fényes rugalmas puha fürtjeim lesznek. Ráadásul amint felkenem mintha abban a pillanatban felszívná a hajam. Az illata finom de nem sokáig érezhető, és egyáltalán nem is erős.
Az ára kicsit húzós, de újra fogom venni, nekem megvan a tökéletes olaj!

Hazánk Kincsei Kecsketejes Szappan Csalánnal és Citromfűvel

Hazánk Kincsei Kecsketejes Szappan Csalánnal és Citromfűvel
2019. október 10.

Manna szappanok után próbáltam ki, kellemes használni, nagyon jó az illata, friss citromfű illat. A bőrömet ugyanannyira szárította mint a mannák, ráadásul olcsóbb is, így egyelőre maradok nála. :)

Dr. Feelgood Castor Oil

Dr. Feelgood Castor Oil
2019. október 1.

Nagyon szuper, nő tőle a hajam, mint a fene. Eddig gyógyszertári ricinussal kentem a hajam, attól csak ragadtam, de semmi eredménye nem volt, ettől gyakorlatilag folyton lenövésem van de nem bánom. :))

Flying Tiger Apple Soap

Flying Tiger Apple Soap
2019. október 1.

Picit szárít, de engem majdnem minden. Érzékeny bőrűeknek utána mindenképpen kell egy kis kézkrém.
Az illata finom de nem túl erős.

Flying Tiger Konjak Szivacs

Flying Tiger Konjak Szivacs
2019. október 1.

Nagyon szuper, alig hittem el,hogy tényleg 400 Ft, Notinon néztem ki hasonlót 2000 Forintért. Bőven megérte, a drágábbikat nem próbáltam, de nem hiszem, hogy sokkal többet tudna.

Flying Tiger Dead Sea Conditioner

Flying Tiger Dead Sea Conditioner
2019. szeptember 27.

A samponnal együtt vettem, az nem igazán jött be, szárította a hajam és nem is tisztított rendesen. Ezt a balzsamot is akkor használtam, azonban semmit sem javított a sampon szárító hatásán, fénytelen és száraz a hajam, mikor felkentem akkor csak volt valami a hajamon, ami egyből le is jött lemosáskor.
Csalódott vagyok, mert egyébként minden más Flying Tiger cucc bejött, de ez a kettő pénzkidobás volt.