kivandorlove

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

TeeProSyn Vitalpflege Gesichtspflege Mit Teebaumöl

TeeProSyn Vitalpflege Gesichtspflege Mit Teebaumöl
2017. február 9.

pattanások visszaszorítása miatt vettem, hogy kiegészítse az arctisztításom. Másfél hete használom, egyenlőre bevált. Kicsit nehezen szívódik be mert nagyon gazdag krém. Jól hidratál. Az illata jellegzetes teafaolaj.

Catrice Absolute Eye Colour Quattro Szemhéjpúder

Catrice Absolute Eye Colour Quattro Szemhéjpúder
2015. január 25.

Imádom, nekem a barnás árnyalatok vannak meg ebbőla négyesből. Leárazva vettem, de még teljes áron is megvenném. Szépek a színek, kevés is elég ahhoz, hogy elérjüka kívánt hatást.

NYC Glamour Eyelashes Műszempilla

NYC Glamour Eyelashes Műszempilla
2015. január 25.

Tömören: borzalmas. vissza kell vágni a hosszából, nem tapad, ragasztóval sem. Pénzkidobás.

Avon Solutions Truly Radiant Szemkörnyékápoló Gél

Avon Solutions Truly Radiant Szemkörnyékápoló Gél
2014. július 30.

Nem voltak nagy elvárásaim, de meggyőzött. Reggel este használom és halványodtak tőle a karikáim és a ráncocskákat is "feltölti". Megérte azt a "hatalmas összeseget" amibe kerül.

Avon Clearskin Mélytisztító Arcpakolás Mitteszerre Kamillakivonattal

Avon Clearskin Mélytisztító Arcpakolás Mitteszerre Kamillakivonattal
2014. július 30.

Meg vagyok vele elégedve. Ezt vásároltam meg a Clearskin agyagos szalicilsavas arcpakolása helyett, és ez is ugyan olyan jó. Kicsit talán még jobban felszívja az olajat. Nem szárítja ki annyira a bőrömet, mint az agyagos.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2014. július 30.

Egy tubussal használtam el belőle. Csak pozitívat tudok elmondani róla. Szépen megtisztítja a bőrömet és felszívja az olajat a bőrömről. Lemosás után semmilyen kellemetlen érzést nem tapasztaltam bár én használat után rögtön bekenem az arcom hidratálóval mert eléggé szárít. Illata nincs, úgyhogy azok is használhatják akik nem szeretik a "szagos" termékeket. Csak azért nem vettem belőle még egyet mert egy másik pakolás volt leárazva az Avonban és azt vettem meg (de a hatásaugyan az)

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2014. július 30.

Először én is elvoltam tőle ájulva, de aztán... Olyan érzésem van a használata után, mintha valami maszk lenne rajtam. Tapad tőle a bőröm, nem hozza le rendesen a szempillaspirált sem. Most fogyott el, úgyhogy váltottam a Garnier micellás vizére, kiváncsi leszek rá. :)

Garnier Mineral InvisiClear Anti-White Marks 48H Deo Stift

Garnier Mineral InvisiClear Anti-White Marks 48H Deo Stift
2014. július 30.

Nekem egyáltalánnem jött be. Már szinte annyira krémes, hogy szétfolyik. A hatásától sem vagyok elragadtatva, nehezen szívódik be. És foltot, hagy a ruhán (ruha színétől függetlenül). Nem fogom újravásárolni.

SYOSS Baseline Hajfesték

SYOSS Baseline Hajfesték
2014. február 5.

Többet biztos nem veszem meg ezt a festéket, még szerencse, hogy akciósan vettem. Az állaga valami borzalom. Lefolyt a fejemről, nehéz felvinni. A színnel sem vagyok teljesen megelégedve, azon már meg sem lepődök, hogy még mindig ereszti a színét így két hét után...

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2014. január 25.

Nekem nagyon bejött. Csak ajánlani tudom azoknak az embereknek akiknek pattanásos a bőrük. Kicsivel több mint egy hónapja használom, a kozmetikusom ajánlotta (szakoktató kozmetikus!). Ilyen rövid idő alatt visszaszorította a faggyútermelést a bőrömön és a mélyen beágyazódott miteszereket pedig a felszínre hozta így könnyebben tudta megtisztítani az arcomat a kozmetikus. Már csak egy két nagyon makacs pattanásom maradt, de az is rövid időn belül el fog tűnni. Egy kicsit tényleg kellemetlen, hogy húzódik a bőr a használata után, de úgy gondolom ennyit megér...