kivike

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Cien Nature Szemkörnyékápoló Krém Bio Gránátalma és Goji Bogyóval

Cien Nature Szemkörnyékápoló Krém Bio Gránátalma és Goji Bogyóval
2019. november 23.

Nem hittem a szememnek, amikor a Lidl-katalógusban megláttam az árát, ez vicc kategória 😀 Ilyen szép összetevőkkel sokkal drágábban szokták eladni a hasonló minőségű ternékeket. Nem is volt kérdés, hogy a kosaramba került. Ugyan még csak két napja használom, de eddig pozitív a véleményem. Gyorsan beszívódik, nem irritál. Ránctalanítást nem várok tőle, inkább hidratálást. Egyelőre 5*, remélem nem kell majd később levonni.

Seacret Ocean Mist Body Lotion

Seacret Ocean Mist Body Lotion
2019. augusztus 11.

Magamtól nem vennék 9 ezres testápolót, beauty boxban volt. Korábban nem hallottam erről a márkáról, de az biztos, hogy a neve nagyon jó szójáték :) Az illata nekem kellemes, nem tolakodó, jól is hidratál, de nehezen szívódik be a bőrbe, így óvatosan kell adagolni. Emiatt meg az ára miatt vonok le két csillagot.

Avon Anew Vitale Perfect Skin Nappali Krém SPF25 UVA/UVB

Avon Anew Vitale Perfect Skin Nappali Krém SPF25 UVA/UVB
2019. július 26.

Tavalyi Pixiben volt egy 10 ml-s kis tubus. Megörültem neki, gondoltam, jó lesz nyáron utazáshoz, praktikus a kiszerelése is. Hát nem lett jó, sőt az egyik legrosszabb krém, amit használtam. Zsíros, nehéz, pont nem nyárra való, ráadásul csípte a szemem, alig láttam tőle, pedig nem érzékenyek a szemeim. Elhasználtam becsülettel, de alig vártam, hogy elfogyjon.

eyeNlip Aloe Vera Soothing Gel

eyeNlip Aloe Vera Soothing Gel
2019. július 2.

Olcsón kapunk viszonylag nagy mennyiséget, de a minőségével nem vagyok nagyon kibékülve. Eléggé ragadós, nehezen szívódik be, kb. olyan az állaga, mint egy hajzselének. Lehet, hogy hűvösebb időben jobban teljesít, de most nem vált be. Vannak jobb aloé gélek.

Kallos Hajkiegyenesítő Spray

Kallos Hajkiegyenesítő Spray
2019. július 1.

Impulzív vásárlás volt, mert megláttam a fodrászkellékesben, és úgy gondoltam, kipróbálom. Nem 450 Ft-ért vettem, hanem 790-ért, gondolom, az évek alatt kúszott fel ilyen szépen az ára. De még mindig nem tartottam olyan drágának, hogyha esetleg mellé nyúlok, akkor bánkódjak miatta. Nagy hajegyenesítő hatást nem tapasztaltam, kb. annyit, mint a Gliss Kur spray-eivel, úgyhogy az eredeti funkcióját nem látta el nálam. Az illata kellemes, olyan fodrászüzletes, semmi extra. Elhasználom, de újra nem veszem.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Fényvédő Pajzs SPF30

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Fényvédő Pajzs SPF30
2019. június 23.

Én még ilyen rossz YR-termékkel még nem találkoztam😡 Fényvédő, ami nem is az? Milyen marketingje van már? Hiába folyós az állaga, az arcon olyan, mintha disznózsírt kentem volna fel, fénylik, mint a diszkógömb. Muszáj púdert használni fölé, de attól meg maszkhatású lesz az ábrázatom. Az ára is nagyon magas, ennyi pénzért két koreai fényvédős krémet veszek.

eyeNlip Snail All In One Sun BB Cream SPF50 PA+++

eyeNlip Snail All In One Sun BB Cream SPF50 PA+++
2019. június 23.

Ritkán veszek BB krémet, valahogy nem láttam értelmét és szükségét. Alapozót sem használok, de most már egyáltalán nem is fogok, mert megtaláltam azt a krémet, ami pont annyira fed, amennyire kell, nincs maszkhatás, ráadásul táplál is. Vizes blenderrel szoktam felvinni, nagyon szépen el lehet dolgozni, még órák múlva is tökéletes, nem fénylik át, a pórusokat is szépen egységesíti. A fényvédelme is plusz pont. Sokáig tart, nekem hónapokig elég. Az ára is baráti, úgyhogy minden szempontból remek termék.

Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift

Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift
2019. június 20.

Pixiboxban jutott el hozzám, és nagyon örültem neki, mert szemeztem a márkával a DM-ben, de drágállottam, így sosem vettem meg. Annak viszont elsőre nem örültem, hogy ezt az illatot kaptam, jobban szerettem volna valamilyen citrusost, de végül kellemesen csalódtam, mert az illatát alig érzem, és azt sem tartom zavarónak. Ellenben nagyon jól teljesít a nagy melegben is, igaz, hogy kissé izzadok ezalatt is, de az nem baj, sőt kell is, viszont nincs kellemetlen szagom (legalábbis én magamon nem érzem, illetve a környezetem sem fordul el tőlem undorodva :) Szóval jó kis termék ez, ha féláron adnák (szerintem ez lenne a reális ára), simán megvenném. Kicsit szárítja a bőrömet, de ezért nem vonok le pontot, valamit valamiért.

Annabelle Minerals Ásványi Alapozó

Annabelle Minerals Ásványi Alapozó
2019. június 10.

Életem első por állagú alapozója. Nem szeretem a púdereket, nem is használtam még, de egy boxban volt, gondoltam, kipróbálom. Először télen használtam, akkor kb. kicserepesedett tőle az arcom, beleült a ráncocskákba, elég kiábrándító volt, félre is tettem. De most, hogy berobbant a nyár, és muszáj fényvédőt is használni, amitől konkrétan diszkógömbbé válik a fejem, így elhatároztam, hogy újra bevetem. És bejött:) Szép matt lett az arcom, és egész napra! De a tégellyel nem vagyok kibékülve, nehéz kirázni a pici lyukakon a port. Én a tenyerembe szoktam, onnan meg ecsettel az arcomra viszem.

Purederm Shiny & Soft Foot Peeling Mask

Purederm Shiny & Soft Foot Peeling Mask
2019. június 3.

Hát ez valami csoda😍 Nem hittem volna, hogy működik, pedig de 🙂 Szkeptikusan álltam hozzá, mert korábban próbáltam már lábmaszkot, igaz, az kínai volt és olcsó, és semmit sem csinált. Ennek már a külleme is szimpatikus, nem kell a cuccban tocsogó maszkkal bíbelődni, mert a zokni teteje le van perforálva, így nem jön ki az anyag belőle. Nagyon kellemes a viselete, kicsit hűt, nyárra kiváló. Én több mint 2 órát hagytam a lábamon, közben jöttem-mentem, nem csúszott el. A biztonság kedvéért vettem fel még egy zoknit, hogy jobban tartson. Már másnap izgatottan vizslattam a talpamat, persze, hogy semmi változás nem volt. A 4. nap történt az áttörés: reggel még semmi volt, de délután pici foltok jelentek meg🤗 Nem bírtam ki, rásegítettem, csak úgy szaladt le az elhalt bőr. Ahol lejött, ott nagyon puha lett az amúgy elég érdes talpam. Most vagyok az 5.napom, még mindig hámlok. Kíváncsi vagyok, meddig tart a vedlés. Egyelőre 5*, mert nagyon kellemesen csalódtam ebben a termékben. Az ára sem vészes: 3 db-t 2000 ft-ért rendeltem Koreából. Majd jövök updatelni.