kivike

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték
2021. április 20.

Nagyon szuper cucc 😍Világosbarna árnyalatot vettem, pont jó a festett sötétszőke hajamhoz. Már keveréskor látszott rajta, hogy nagyon jó az állaga, könnyen fel lehetett vinni az aplikátorral. Én nem a dobozban lévő tálkában kevertem ki, hanem korábban a fodrászkellékesnél vett kis üvegcsében. 9-10 percig hagytam fent, nagyon szépen befogta a szemöldökömet. Kevés kell belőle, így biztosan több mint 10 alkalomra elég lesz. Egy festés kb.150 forintba kerül, igazán baráti ár. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de bízom benne, hogy ebben is jó lesz.

Alverde Kézápoló Krém Bio Aloe Verával és Frangipáni-Kivonattal

Alverde Kézápoló Krém Bio Aloe Verával és Frangipáni-Kivonattal
2021. január 23.

300 forintért vettem, gondoltam, ennyi pénzt akkor is megér, ha nem jön be. De bejött💖 Nem annyira testes krém, gyorsan beszívódik, a hatása is kitart a következő kézmosásig. Az illata visszafogott, nem tolakodó. Szerintem betárazok belőle, amíg ki nem vonják a forgalomból.

Khadi Rózsa Sampon Sérült, Töredezett Hajra

Khadi Rózsa Sampon Sérült, Töredezett Hajra
2021. január 3.

Borzalmas! Szerencsére csak egy kis mintám volt belőle, de az pont elég is volt ahhoz, hogy lebeszéljem magam a vásárlásról. Az illata nem annyira taszító, inkább a hatása. Nem érzem, hogy kicsit is tisztított volna, már hajmosás közben éreztem, hogy valami nem stimmel. Nem volt az a tisztaságérzetem, amit általában tapasztalok. Hajszárítás után úgy néz ki a fejem, mintha zsíros bödönbe hajtottam volna. Nehezen is száradt a hajam, nyilván a zsír miatt. Másnap újra meg kellett mosnom, ha nem akartam lepusztult ábrázattal kinézni. Ájurvédikus ide, szép INCI oda, soha nem szeretnék vele találkozni.Ha lehetne, mínusz pontot adnék rá.

Apivita Express Fiatalító és Ragyogást Fokozó Arcmaszk Gránátalmával

Apivita Express Fiatalító és Ragyogást Fokozó Arcmaszk Gránátalmával
2020. december 5.

Nyereményjátékkal szereztem meg, magamtól nem vettem volna ilyen drágán. A krémes pakolásokat úgy szoktam használni, hogy a hatóidő letelte után nem mosom le, hsnem belemasszírozom a bőrömbe. Na ennél a terméknél ez a módszer nem működik, mert annyira ragad, hogy szinte elviselhetetlen így le kell mosni, de nem túl könnyen jön le. Hidratálása átlagos, a 200 forintos Balea vagy Isana is tud ennyit.

Hada Labo Tokyo Smoothing Anti-Fatigue Eye Cream

Hada Labo Tokyo Smoothing Anti-Fatigue Eye Cream
2020. november 14.

A rutinom utolsó lépéseként használom a márka többi termékével együtt. Nagyon kellemes állaga van, nem túl sűrű, de nem is híg, minden évszakban alkalmazható. A ráncokat nyilván nem tűnteti el, de megnyugtat, kipihentebbnek tűnik a szemkörnyék. Az ára elfogadható, Rossmann 10%-os kuponnal jó vétel.

Hada Labo Tokyo Anti-Aging Facial Sheet Mask

Hada Labo Tokyo Anti-Aging Facial Sheet Mask
2020. november 14.

A nyáron volt egy olyan akció a honlapon, hogy minden termék mellé ajándékba adtak egy maszkot. Négy darabot kaptam, és mivel közeli lejáratú volt, így gyorsan elhasználtam őket. Nekem eléggé átlagos maszknak tűnik, senmi extra nincs benne, pont annyira tölti fel az arcom, mint egy 300 forintos Balea-maszk. Vagyis kissé túlárazottnak tartom, nem valószínű, hogy fogok venni belőle.

Hada Labo Tokyo Gentle Hydrating Cleanser

Hada Labo Tokyo Gentle Hydrating Cleanser
2020. november 14.

Több terméket rendeltem egyszerre, köztük volt ez is. Keveset kell használni belőle, mert jól habzik, majd konjac szivaccsal szoktam lemosni. Jól tisztít, nem húzódik utána a bőr, tiszta érzete kelt. Legalább fél évig elég lesz ez a nagy tubus, így igazán megéri az árát.

Hada Labo Tokyo Anti-Aging Wrinkle Reducer

Hada Labo Tokyo Anti-Aging Wrinkle Reducer
2020. november 14.

Alapvetően száraz, vízhiányos a bőröm, de még neki is sok ez a krém, annyira tömör és nehéz, pedig nappalra ajánlott, igaz, nincs benne fényvédő. Télen elmegy, de nyáron nagyon sok lenne. Utána puha lesz a bőröm, ápolja, feltölti a krém, szóval nem rossz.

Hada Labo Tokyo Concentrated Water Serum Lock-In-Moist

Hada Labo Tokyo Concentrated Water Serum Lock-In-Moist
2020. november 14.

Több terméket is vásároltam a márkától, és ezzel vagyok legkevésbé megelégedve. Nagyon ragadós, nehezen szívja be a bőr, fénylik, mint a diszkógömb. Éjszakára jó, de nappal kicsit kellemetlen. De szépen fektölti a bőrt, ezért csak egy csillagot vonok le.

Hada Labo Tokyo Lotion Anti-Aging Super Hydrator

Hada Labo Tokyo Lotion Anti-Aging Super Hydrator
2020. november 14.

Még nyáron rendeltem több terméket a magyar honlapról, örültem, hogy nem Japánból kell, egyszer már elkeveredett egy hasonló termékem szállítás közben. Akciósan vettem, ajándék fátyolmaszk is járt hozzá, így tényleg jutányos áron jutottam hozzá. Mostanában már a Rossmannban is kapható, így a 10%-os kupon beváltható rá is.
Maga a termék folyós, vízszerű, gyorsan beszívódó, szépen feltölti a bőrt. Önmagában nem túl sokat ér, de a többlépcsős rutinban megállja a helyét. Nekem elég egy pumpálásnyi mennyiség, így szerintem egy évig is kitsrt napi kétszeri használat mellett.