kjudit

Regisztráció dátuma: 2013. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam
2017. november 22.

Mintát kaptam az egyik újságban, és egyből ki is próbáltam. Tetszik a megjelenése, az állaga (ami hamar beszívódik), az illata. Mivel egy alkalomra elegendő krém volt a kis tasakban, hidratáló hatásáról nem tudok megalapozott véleményt mondani. Egyetlen problémám van vele: a nem túl szép összetevők.... emiatt a 3 csillag.

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló
2016. május 2.

2 napja használom és lényegében csodát tett a pikkelyesre száradt bőrömmel. Fogmosás alatt be is szívódik, nem ragad, nem tapad :) A feszesítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, talán hosszabb használat után.

Manna Natúr Kozmetikum Friss Fuvallat Krémdeó

Manna Natúr Kozmetikum Friss Fuvallat Krémdeó
2016. április 5.

Eddig csak ezt a Manna krémdeót próbáltam, és klasszul teljesített. Azonban bejött a meleg (amit még nem lehet kánikulának nevezni), és sajnos délutánra éreztem magamon az izzadságszagot. Egyébként könnyen kenhető, kellemes az illata, ami gyorsan elillan és így lehet parfümöt használni mellette. Az ára elég magas, de nem zavarna, ha melegben is friss fuvallatként működne. Valószínű, hogy visszatérek az Oliviához és ezt megtartom a kevésbé stresszes/meleg napokra :-) Az ár és a 3+ teljesítmény miatt adom a 3 csillagot.

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2014. június 27.

Tegnap jött meg a rendelésem. Hatalmas kedvezmények mellett ajándékokat is kaptam! :-) A kézkrémről (rövid távú használat után): egyszerűen fantasztikus! Miután bekenem vele a kezeimet, ismét olyan pihe-puha, mint a tízes-húszas éveimben. Az illata érdekes, picit erős, de nem irritál. Könnyen beszívódik, nem ragad. Remélem, hogy hosszú távon is hasonló eredménnyel teljesít!

Alora Natura Levendula-Teafa Krémdezodor

Alora Natura Levendula-Teafa Krémdezodor
2014. május 26.

Sajnos nekem csalódást okozott, pedig szerettem volna szeretni. A kiszerelése bájos, könnyen kenhető és isteni finom illata van. Kb. ennyi. Több napon keresztül teszteltem, hátha....., de nem. 2-3 óránként kellene kennem vele magam, de ilyenre sem időm, sem kedvem nincs. Otthonra jó lesz (már csak az ára miatt is elhasználom). A versenyt az olivia nyerte.

Yves Rocher Jardins Du Monde Laoszi Rizses Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Laoszi Rizses Tusfürdő
2014. május 8.

Nekem nagyon tetszik az illata! Azonnali szerelem volt. Külön öröm, hogy parabénmentes.
Kiszerelése nem nagy, de mosakodás közben nem "folyik el", így kevés is elég belőle. Újra veszem. :-)

Olivia Ylang-ylang&Kubeba Krémdezodor

Olivia Ylang-ylang&Kubeba Krémdezodor
2014. április 18.

Ugyanolyan hatékony, mint társai, de az illatával én sem vagyok kibékülve. Egyszerűen: iszonyat büdös. Ma megkapom az illatmentes változatot, így ez mehet a polcra vésztartaléknak.

Olivanna Rózsageránium Testvaj

Olivanna Rózsageránium Testvaj
2014. február 17.

A hidratálása nem rossz. Picit kell várni, amíg elkezd olvadni a testen. Amennyiben minden nap használja az ember, gyorsan fogy. Nagyon. Az illata is rendben van (én szeretem a geránium illatát). Élőben laposabb a testvaj, mint a képen és egy idő után a szirmai egyenként leválnak. Ez elég zavaró, ezért és a gyors fogyás miatt adok neki 3 pontot.

L'Occitane Sheavajas Kézkrém

L'Occitane Sheavajas Kézkrém
2014. február 13.

Ajándékba kaptam. Magamnak biztos nem vennék ilyen drága kézkrémet. Az illata és a megjelenése tetszik, de a hatását tekintve nem egy csúcsáru. Elhasználom, de nem újítok be belőle.

Armonia Bőrfrissítő Uborkakrém

Armonia Bőrfrissítő Uborkakrém
2014. február 10.

Nekem nagyon bevált. Puha, bársonyos lesz az arcom tőle. Nem ragad, hamar beszívódik, könnyű eldolgozni. Kevés is elég belőle. Az illata enyhén "zöld növényes", de pár alkalom után már fel sem tűnik. Ha valaki bizonytalan, egyes helyeken (pl.: forgalmazó gyógyszertár, bioboltok) minta is kapható.