kkatatonia

Regisztráció dátuma: 2016. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Girls Just Wanna Have Fun Ajakradír

Essence Girls Just Wanna Have Fun Ajakradír
2017. január 24.

Sajnos nagyon-nagyon száraz a szám, mindig felszakad, vérzik vagy cserepes és ez nem volt elég arra, hogy ezt javítsa. Reméltem, mert az egyik nőknek szóló magazinban reklámozták, hogy mennyire jó és sajnos csalódnom kellett. Nagyon kemény, de a szemcséi nem érnek sokat. Sajnálom, mert nagyon reméltem, hogy beválik. Azért szeretem használni, mert kicsit puhábbnak tűnik utána az ajkam, de semmi extra.

Essence Girls Just Wanna Have Fun Ajakrúzs

Essence Girls Just Wanna Have Fun Ajakrúzs
2017. január 24.

Ez az egyetlen olyan rúzs, ami nem matt és mégis megvettem. Nagyon-nagyon szép, külsőre is egyből megfogott. Kis cuki csomagolása van, szép pigmentje, könnyen kezelhető. Sajnálom, hogy csak egyet vettem mikor kijött a termék és azóta sem találtam. Sajnos nem véletlenül nem használok nem matt rúzsokat, nekem túl "csili-vili"

Essence 2In1 Ajakrúzs & Kontúr

Essence 2In1 Ajakrúzs & Kontúr
2017. január 24.

Nagyon könnyű vele dolgozni, jól ki van alakítva, nagyon praktikus. Viszont nem túl erős a pigmentje, ha többször megyünk át az ajkakon vele, leszedi az előző rétegeket. Sajnos nagyon kevés színben található meg, és egyik sem túl szép, ha nem ajándékba kaptam volna, sose vettem volna meg.

Essence Little Eyebrow Monsters Eyebrow Fixing Gel

Essence Little Eyebrow Monsters Eyebrow Fixing Gel
2017. január 24.

Nagyon sok marad rajta, szinte "ázik" a szemöldököm ebben a gélben, ráadásul nem is szárad meg. Egyébként jó állaga van, szépen meg lehet vele formázni a szemöldököt, csak idő kell hozzá és törlő:)

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. január 24.

Talán 2-3 árnyalatban van meg. Mindenképp ár-érték arányban a lehető legjobb. Szép pigmentje van, jól kezelhető, finom illata van és mindegyik szín gyönyörű. Bár kicsit könnyen maszálódik és nehéz eltávolítani a bőrről. Nem használom túl gyakran ezek ellenére, azért érezhető, hogy nem egy "komolyabb" termék.

Alverde Szemöldökformázó Gél

Alverde Szemöldökformázó Gél
2017. január 24.

Szeretem az Alverde termékeket, nem sok panaszom van rá, viszont ez a szemöldök gél több helyen is kifogásolható. Nem lehet "csak" a szemöldököt festeni vele, mert a bőrömre is kerül, ami később le kell mosni. Bár tényleg jól fed, hamar elkezd kopni és teljesen lejön. Ezek ellenére én is ezt használom (még nem mertem kipróbálni másikat, általában mindig mellényúlok, ha szemöldökről van szó) de sok macera van vele

Maybelline Master Contour Stick

Maybelline Master Contour Stick
2017. január 24.

Az előző kommenteket olvasva gondoltam kicsit segítek azoknak, akik megvették és nincsenek megelégedve vele, illetve akik nem biztosak abban hogy megvegyék e.
1. Nem szabad hidegen tárolni, a szobahőmérséklet (főleg most télen) jót tesz neki, kicsit megpuhul és nagyon jó állaga lesz, könnyen felkenhető és kezelhető.
2. Mivel elég könnyen el lehet dolgozni, ha nem a megfelelő árnyalatot vesszük meg, valóban nem látszik. Beauty blenderrel kell finom eldolgozni, "pamacsolni", és nem húzni, kenni.
3. Miután felraktuk ne kenjük el teljesen, kicsit hagyjuk, hogy sötétebb legyen, elüssön a bőrtől.
Betartva ezeket ez lesz a tökéletes kontúr stick. Nagyon világos bőrre is ajánlom a 01 light árnyalatot. Megér minden pénzt!:)

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza
2017. január 24.

Hatalmas Kardashian-Jenner rajongóként, amint megláttam két darabot a Rossmann polcain, gondolkodás nélkül el is hoztam. (Árnyalatok: Sweety és Neutral beauty). A ceruza nem győzött meg, nem volt pigmentált, egyáltalán nem látszódott a számon, kicsit fájt is, kaparó érzés volt. A szájfények viszont nagyon jól működnek! Gyönyörű, erős színek, VÉGRE egy valójában matt szájfény. Tökéletes adagolása van, nem túl sok, hamar szárad, könnyen kezelhető a feje. Nem használok Lovely termékeket, nem győztek meg, de ezzel most mindent vittek! Sajnálom, hogy azóta sem találtam a boltban, de remélem lesznek más árnyalatok is. Az egyetlen hátránya, hogy nagyon kiszárad tőle a száj, berepedezik és ezáltal eltűnik kicsit és csúnya lesz.

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó
2017. január 24.

005 light beige árnyalatot használom. Elég világos bőröm van, így nehéz olyan alapozót találni, ami nem üt el tőle. Tökéletes fedés és ha megtanuljuk használni egyáltalán észre sem vehető, hogy felraktuk. Sok más alapozóval ellentétben (amik például ugyanebben az árkategóriában találhatók) tökéletes állaga van, nem kell alá vagy fölé semmi más. Mindenkinek bátran ajánlom és nem véletlenül került be az "5 legjobb drogériában kapható alapozó" közé.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. január 24.

A tökéletes korrektor! Egy fórumon írták, hogy micsoda "csodaszer" és úgy voltam vele, egy próbát megér. Azóta már nem egy egyet vásároltam belőle. Könnyen kezelhető, ha épp nincs nálam applikátor vagy beauty blender az ujjaimmal is tökéletes el lehet kenni. Nagyon természetes, nem feltűnő, de minden sötét karikát eltűntet a szem alól. Elég fehér a bőröm így nehéz még annál is egy árnyalattal világosabb korrektort találni, de ennek a 010-Porcellain terméke tökéletes! Nem tudnék semmi rosszat írni róla, szerintem a drogériákban megtalálható korrektorok közül ez a legmeggyőzőbb és vetekszik a sokkal drágább termékekkel.