kkinga07

Regisztráció dátuma: 2015. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Ambre Solaire Over Makeup Super UV Fényvédő Spray Arcra SPF50

Garnier Ambre Solaire Over Makeup Super UV Fényvédő Spray Arcra SPF50
2021. szeptember 9.

Nem rossz termék, engem nem csípett. Kiegészítő fényvédőként használom, arra megfelel.

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál
2021. április 16.

Update: úgy begyulladt tőle a szemem, hogy két hétbe telt, mire helyrejött. Nekem ez nagyon offos.

A Lancome Hypnose évek óta a kedvencem, gondoltam, kipróbálok valamit még a családból. Fú, picit is nedvesebb időben kenődik összevissza. Azaz, ha minimális pára van a levegőben, vagy a maszk miatt a levegőt a szemem alá fújom. Óriási csalódás. A keféjét amúgy szerettem, szerintem az jó ötlet. De mindhiába, ha ilyen a festék.

L'Oreal Mega Volume Collagene

L'Oreal Mega Volume Collagene
2019. március 27.

Ügyes technikával csodás, dús pillákat lehet alkotni vele. Rétegezhető, bár akkor icipicit póklábasodik, de engem ez nem zavar. Szépen tart, nem potyog, nem kenődik. Nem egy Lancome Hypnose, de ezért az árért szerintem jó vétel.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. március 27.

Szárít, meg nem aláhidratálva nem szép. Bár azért a legtöbb alapozónak elő kell készíteni a terepet, erre ez fokozottan igaz. Nem tart egész nap, kb 5 óra max. Viszont azt vettem észre, hogy reggelente inkább érte nyúlok már szívesebben, az Inglot alapozómat, ami ennek majdnem a duplája árban, kissé hanyagolom. Végülis ez egy jó cucc, matt hatás, közepes fedés, tartós, és ár-érték arányban azért verhetetlen.

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2019. január 31.

Nappal elegáns boszorkány, éjszaka fülledt szexben ringatózó szerető. Ez jut róla eszembe, pedig nagyon nem szerettem. Valószínűleg attól ilyen megosztó, hogy mindenki bőrén mást produkál. Ez annyira izgalmas, az elsőre ostoba csokiszagból olyan jó dolog alakul ki, annyira szeretem! Számomra ő a tökéletes dög parfüm. Viszont nem egy átlagos szerda reggeli iroda-barát parfüm, annyira súlya van.

Inglot HD Perfect Coverup Alapozó

Inglot HD Perfect Coverup Alapozó
2019. január 28.

Most pont féláron volt az ányalatom. A matt hatás nem tartott soká, pedig Eucerin mattító fluidra került rá. Igazából annyira nem zavar, hogy nem csontszáraz, mert csak enyhe fénye lesz az arcomnak. Iszonyú hamar megköt, sietni kell az eldolgozással. Jelenléte van, nem az a lehelet könnyű alapozó, de nem is ígér ilyet. Vékonyan kenve nem lesz maszkos hatása és gyönyörű a finise. Szépen, közepesen fed, a teljes fedéshez építgetni kell. Így, féláron tuti megérte, amennyiben hosszútávon is teljesíteni fog, nála maradok. Nekem nagyon bejön és szeretem, de ez az alapozó nem a Szent Grál, sőt, külföldi oldalakon eléggé megosztó, érdemes kipróbálni előtte.

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez
2019. január 13.

Rejtett szemhéjan van, szóval nekem egy kötelező kellék. Csodásan fixálja a port is, de még a szemceruza sem kenődik el, ha használom. Ennyi pénzért csodaszer :)

Love Beauty and Planet Sampon Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal
2019. január 9.

Az illata jó, meg kellemes használni. Túl sok jót nem tapasztaltam, ezért az árért meg nagyjából nekem nem éri meg, pont úgy zsírosodott, m bármi más mezei, hasonló terméktől, de cserébe meg drága.

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó
2019. január 8.

Nincs vele nagy baj, de nem lesz szép az arcom tőle. Olyan poros, száraz, nehéz lesz a finishe. Nem tudom pontosan meghatározni, de nem nyúlok érte szívesen, pedig nem okoz pattanást, nem irritál. Tartóssága közepes.

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Arcra

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Arcra
2019. január 4.

Biztos van jobb, meg néha a hajszárítóval túlmelegítettem és emiatt felsebesítette a bőrt, de az inkább az én bénaságom. Kipattogzás várható a használata után, de nem brutális. Sokszor újravettem, és fogom továbbra is, mert jobb még nem jött szembe. Ár/érték arány reális, úgyh.5 csillag.