kkkrisztina

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

eBay Brow Pomade

eBay Brow Pomade
2017. március 21.

Nekem is anastasia dupe van az ebayről :D törötten érkezett a kupak, az eladó készségesen visszaküldte az árát(500ft). :D Egyébként a terméke nagyon jó, tartós, sokkal jobban bevált mint a szemöldökceruza vagy a por állagú termékek. Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Avon Naturals Eper Testradír

Avon Naturals Eper Testradír
2016. november 9.

Tetszik az illata, kellemes érzetű lesz utána a bőröm, szerintem jó a radírozóképessége is ! :)

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa
2016. április 26.

Nagyon tetszik az illata de szárítja a bőröm.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2016. április 17.

Glamour-napok alkalmával szereztem be. Eddig az avonos hajvégápolókat használtam, nem mertem váltani, pedig nem olcsó hajvégápolók. A dm-be sokat gondoltam,hogy megvegyem-e de féláron (1100-ért) nagyon megérte ez a mennyiség, még akkor is így gondoltam mikor még ki se próbáltam. Nagyon finom illata van, hátközépig érő hajamra elég két pumpálásnyi, melyet kb. fültől lefelé oszlatok el. sokkal- sokkal jobb mint az avonos hajvégápolók.:) 5****

Oral-B Vitality Elektromos Fogkefe

Oral-B Vitality Elektromos Fogkefe
2016. április 6.

ég és föld a hagyományos és az elektromos fogkefe után a fogak tisztasága. Olcsón és külön pozitívum,hogy van benne a kis időzítő, így mindig kitart 2 percig a fogmosásom :D sajnálom,hogy nagyon drágák,hozzá a fogkefefejek :S

Dontodent Sensitive Fogkefe Érzékeny Fogakra

Dontodent Sensitive Fogkefe Érzékeny Fogakra
2016. április 6.

kedvenc hagyományos fogkefém :D viszont kaptam egy elektromos fogkefét, annak a hatásával semmi sem ér fel, de ha nem viszem magammal az elektromosat, tuti,hogy ez után a fogkrém után nyúlok, mert attól függetlenül,hogy puha nagyon szépen tisztítja a fogakat és nagyon jó érzés vele fogat mosni :)

Ro.ial Gyantapatron Melegítő Gyantamelegítő Gép

Ro.ial Gyantapatron Melegítő Gyantamelegítő Gép
2016. április 6.

fodrászom rendelte nekem, nagyon meg vagyok vele elégedve :D plusz pozitívum,hogy nagyon olcsón jutottam hozzá :D

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2016. április 6.

KEDVENC!! végre sikerült beszereznem egyet :D nagyon nagyon szeretem az illatát, jól habzik ennyi pénzért bőven megéri :D tuti újravevő pedig tusfürdőt nem szoktam újravenni :D

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2016. április 6.

egyetlen pozitívum, amit ki tudok emelni, az pedig a tartóssága. nekem nem elég intenzíven fekete, akad olyan,hogy többször át kell menjek a megfelelő hatás érdekében. Ennyi pénzért százszor jobb tus-ok vannak a piacon szerintem.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2016. április 6.

Essence szemöldökceruzám váltottam erre :D nekem nagyon tetszik a hatása :D annyi,hogy mindig hegyezni kell mert ha egy kicsit tompa akkor már nem olyan szép a végeredmény :D közben beszereztem az essence szemöldökápoló készletét, de még nem találtam meg a megfelelő eszközt, amivel ilyen szép hatást tudnék elérni, mint ezzel a ceruzával, úgyhogy maradok ennél, mert jól bevált :D hajwaxszalés egy ecset segítségével szoktam fixálni a szálakat :D