kklau

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Oil Repair Schwerelos Creme-Kur

Balea Oil Repair Schwerelos Creme-Kur
2018. október 24.

Olyan fényessé teszi a hajamat, hogy hajmosás után másnap kaptam már dicséretetet is, mennyire szép a hajam. És én is ugyanezt tapasztaltam: puha, selymes, fényes. Biztosan újra fogom venni, de jelenleg egy DM-ben sem találom.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. szeptember 6.

A rengeteg pozitív vélemény miatt vettem meg, de sajnos eddig egy csalódás. Mikor felkenem, úgy tűnik, ez tényleg egy csoda, de néhány perc múlva már megtörik ez a szép összkép és csomósodik is. Próbáltam, hogy előtte hidratáló krémet kenek fel, de sajnos úgy sem lett szebb az eredmény. Még adok neki 1-2 esélyt, hátha csak velem van a baj.

Dove Regenerate Nourishment Hajbalzsam

Dove Regenerate Nourishment Hajbalzsam
2017. július 4.

Még régebben mintát próbáltam belőle a samponnal együtt, és soha életemben nem volt annyira selmyes a hajam, mint utána. Végre elfogyott a régi balzsamom, így megvehettem ezt és imádom. Nagyon selymes és puha a hajam, szívesen hordom kiengedve, pedig rám ez egyáltalán nem jellemző.

L'Oreal Infallible Pro Last Rúzs és Szájfény

L'Oreal Infallible Pro Last Rúzs és Szájfény
2017. március 22.

Én annyira akartam szeretni, de egyszerűen nem megy. Bárhogyan is próbálom, ceruzával vagy nélküle, nem lesz egyenletes színe, "mintha pirosan repedezne a szám", de volt olyan is, hogy darabokban foszladozott. A két csillag a tartósságának szól, mert valóban lehet vele enni és inni.

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base
2017. március 22.

Nem tudom, hogyan tudtam eddig nélküle élni. Egy csoda. Már felvitelkor is lehet érezni, hogy teljesen a szemhéjhoz tapad, és ugyanez mondható el utána a szemhéjfestékről is, még a nem túl tartós szemhéjpor is megtapad és órákon keresztül mozdulatlan marad.
Ajándékba kaptam, de ha elfogy, biztosan összespórolom az árát.

Catrice Allround Contouring Palette

Catrice Allround Contouring Palette
2017. február 5.

Az első kontúr palettám, nagyon nagy reményekkel álltam neki a dolognak, de sajnos csalódnom kellett. Nagyon nehéz felvinni és eldolgozni is, a szemem alatti részen gyakorlatilag "csomós maradt" a festék :( de nem adom fel, próbálkozni fogok még vele, hátha.