klaere

Regisztráció dátuma: 2012. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. május 6.

Sziasztok! Először is kiváló alapozó lenne, én nem ismétlem meg a pozitív tulajdonságait, előttem mindent elmondtak, viszont kb 20 perc után iszonyat módon besötétedik rajtam. A nap folyamán pedig legalább további 2-3 árnyalatot sötétedik rajtam, főleg ha napsütés éri az arcom. Megvan a Catrice saját primere is amit alá kipróbáltam, de sajna nem segített a helyzeten. (020 rose beige árnyalat) Én már csak színváltós alapozónak hívom. :/

Catrice Camouflage Cream

Catrice Camouflage Cream
2017. május 6.

Nekem csak 990 forintba került. Ennyi pénzért ajándék. A 30 dollár körül mozgó ̶B̶o̶b̶b̶i̶ ̶B̶r̶o̶w̶n̶ krémes korrektor is hajlamos beleülni a ráncokba. Szerintem akinek vannak apró ráncai a szeme alatt, inkább a folyékony korrektor ajánlott. Én szem alatti karikák eltüntetésére megvettem a pink és a sárga árnyalatot. A gyűrűsujjammal keverem a kettőt majd feltapogatom a szemem alá az ujjam hőjétől szépen megolvad és könnyen kenhető lesz. Én nem vettem észre benne csillámot szerencsére. Eredmény= karikák eltűntek, éveket fiatalít rajtam. Színtelen púderrel fixálom várok 10 percet és a felesleges púdert lesöpröm egy szemhéjecsettel.Nekem így atombiztos egész nap. Five stars!

Signal Anti-Zahnstein Fogkrém

Signal Anti-Zahnstein Fogkrém
2017. május 6.

Nagyon jó hatása van. Nekem kb. 1 hét alatt reggeli és esti használattal, fellazította a fogköveket az alsó fogsoromon. Önmagában nem tüntette el, de használtam fogselymet is esténként. az első hét végére a selyem használatakor szabályosan kipattogtak a fogaim közül a fogkövek. Sajnos dohányzom és nekem viszonylag hamar megjelennek ezek a randaságok. Én a hatást a fogkrémnek tulajdonítom, mert ezelőtt párhuzamosan használtam 3 fajta fogkrémet, többnyire fehérítőseket, de fogkő ellen nem működtek. Én a L*dl-ben fedeztem fel, nagyon olcsó, egy próbát sztem mindenkinek megér.:)

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Korrektor Vitaminokkal

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Korrektor Vitaminokkal
2017. április 17.

Nekem ez egy kicsit csalódás, G-napi szerzemény. 51-es árnyalat egész világos, sárgás árnyalat szépen ellensúlyozza a szem alatti sötétebb elszíneződéseket. Fedése építhető és nem ül meg az apróbb ráncokban. Kiemelésre viszont nekem nem elég világos. Ami viszont megdöbbentett, hogy csillámos(!), elég bazári megoldás szerintem.:/
Volt teszter, ott nekem nem tűnt fel sajnos.

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Hajlakk

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Hajlakk
2016. december 25.

Nem ragad, nem keményít, és talán az első lakk amitől nem képződik fehéres "lerakodás" a sötét hajamon. Nagyon finoman permetez majd lehetetlen hogy a frizura egy részére túl sok kerüljön. Egyébként nagyon erősen tart, de nincs meg az a parókaérzet az embernek. =) A tartóssága is kiemelkedő kibír egy egész munkanapot, de alkalmakra is ajánlom. Szuper cucc.

For Your Beauty Make-Up Szivacs

For Your Beauty Make-Up Szivacs
2016. december 11.

Még csak két bevetésen van túl meg egy mosáson, de kitűnő. kellően puha, h finoman "felütögessem" az alapozót, van ugye a hegyes vége, azzal szem alatti korrektort szoktam, illetve ennek van egy nagyobb lapos oldala, azzal viszem fel az alapozót értelemszerűen.:) nem is ragozom tovább a többiek már mindent leírtak. Én ajánlom, de megtalálni két hét volt, mert mindig hiánycikk. pedig tervezem a következőt is beszerezni.

Ebelin Präzisions Make Up Ei

Ebelin Präzisions Make Up Ei
2016. november 19.

nekem már kb egy éve kitart, elnyűhetetlen.:D szerintem vizesen kellemesen megdagad, szépen eloszlatja a krém alapú sminktermékeket, és finom puha lesz maga a szivacs, nem olyan feszes mint pl. a BrushArt hasonló szivacsa. Én sminklemosó géllel tisztítom (ami nem habzik) 2 nyomás rá és egy kis meleg víz, finoman kinyomkodom és semmi baja. Az echte Szent Beauty Blenderhez nem volt szerencsém, azért eléggé drágállom, meg úgy hallottam az ereszt a színéből O.o (sokk), szóval én elégedett vagyok ezzel is. Szerintem nem szív fel feleslegesen sok alapozót/korrektort se. Én csak ajánlani tudom.

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém
2016. november 14.

Én 1.600 forintocskáért kaparintottam meg, eredeti árát sokallom. Alapvetően szép, problémamentes bőrre való, amolyan színezett hidratáló, a fényvédő meg ad az arcnak egy kis egészséges ragyogást/fényt. Amit ígér, betartja. Fixáláshoz kell szerintem púder, mert alapból nem valami tartós. "Natúr" sminkhez tökéletes.

Cien Aqua Hidratáló Maszk

Cien Aqua Hidratáló Maszk
2016. november 14.

Hát ez.. mint aki felégett a napon, olyan volt az arcom 5 perc után..El nem tudom képzelni melyik összetevőre vagyok allergiás, pedig nincs érzékeny bőröm.

Maybelline Master Contour Stick

Maybelline Master Contour Stick
2016. augusztus 19.

Nem nagyon kontúrozom az arcom, mert szerintem könnyen el lehet rontani és akkor természetellenes vagy piszkos hatást kelt az arcom, legalábbis én nem vagyok egy profi ebben a témában, de ez a stiftes verzió nagyon tetszik. Nem kell külön ecset, és könnyen fel lehet vinni az arcra. Nedves szivaccsal eloszlatom, kis áttetsző púderrel fixálom és kész is. Hétköznapokra tökéletes nekem. Ad egy kis struktúrát az arccsontnak de nem is túlzó h azonnal kiszúrják h "agyon vagyok festve". Light árnyalat kontúr része: hideg barna, nem narancssárgás/téglavörös. Highlight: kicsit túl világos, majdnem fehér sajnos, lehetne kicsit sárgásabb.