Klara75

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Clinique All About Eyes Serum De-Puffing Eye Massage

Clinique All About Eyes Serum De-Puffing Eye Massage
2013. december 4.

Kellemes a hűs golyócska, egyébként semmit nem csinál. Erre egy kiskanál is képes, nem nyűgözött le.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2013. december 4.

Félve vettem meg az itteni vélemények alapján, hiszen elég érzékeny a szemem és a legkisebb szellőtől is könnyezni kezdek. De egyáltalán nem bántam meg, nekem egész nap fennmarad nem mászkál el a szemem alá. Szép, természetes pillákat csinál, kicsit hosszít, kicsit dúsít, de műszempilla hatást ne várjunk.

Clarins Skin Care For Men Arctisztító Zselé

Clarins Skin Care For Men Arctisztító Zselé
2013. december 4.

A párom használja és nagyon elégedett vele. Finom illata van, jól tisztít és könnyebb utána borotválkozni is (felpuhítja a bőrét).

Clarins Daily Energizer Lotion SPF15

Clarins Daily Energizer Lotion SPF15
2013. december 4.

Nyáron használtam, nem volt rossz, de a fényvédő miatt nehezebb szépen elkenni, hogy ne maradjon fehér csíkokban az arcomon. Személy szerint jobban kedvelem a fényvédő nélküli változatát.

Clarins HydraQuench Krémmaszk

Clarins HydraQuench Krémmaszk
2013. december 4.

Az előttem szólók mindent elmondtak, szeretem és kész. Pihe-puha pofit csinál reggelre.

Clarins Daily Energizer Wake-Up Booster

Clarins Daily Energizer Wake-Up Booster
2013. december 4.

Én a sorozat mindhárom részét használom, és teljesen meg vagyok elégedve velük. Külön-külön tényleg elmarad a wow-effeckt, de mivel nekem nagyon érzékeny a bőröm és kevés kozmetikumot tolerál, már annak is örülök, ha nem okoz ekcémát, pattanásokat, vörös foltokat stb. Nekem nagyon szép az arcom tőle, kellemes használni. Nekem egy átlag tonik tuti, hogy szétszedi az arcomat.

Schwarzkopf Osis+ Dust It Mattító Hajpor

Schwarzkopf Osis+ Dust It Mattító Hajpor
2013. november 7.

Ez nekem is a kedvenceim közé tartozik! Már nem is tudok elképzelni hajmosást nélküle. Eleinte kicsit zavart a hajam állaga a használat után, de mivel nagyon vékony szálú a hajam és egyedül ez tudott rajta érdemben segíteni, inkább hozzászoktam a dologhoz.

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó
2013. május 19.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon nagyon jó termék szuper áron. Én heti 1-2x használom, és én bizony belerakom az egész zacskónyit. Férjem nagyon szereti lábfürdőbe is tenni, felpezsdül tőle a fáradt lába.

Murnauers Holt-tengeri Tusfürdő

Murnauers Holt-tengeri Tusfürdő
2013. május 19.

Az tény, hogy nagyon büdös...de! Nekem hajlamos a bőröm az ekcémára, nem is nagyon szoktam tusfürdőt használni, de ezt nagyon szeretem. Egyáltalán nem szárít, nagyon jól tisztít és ápolja a bőrt. A szaga meg szerencsére hamar elillan.

Veet Meleggyanta

Veet Meleggyanta
2013. május 19.

Nekem nagyon nem jött be. Az egy dolog, hogy nem szedi ki teljesen a szőrt, de baromi macerás otthonra. Lábra mondjuk nem rossz, de bikinivonal valami katasztrófa. Arról nem beszélve, hogy mire elérem a megfelelő hőfokot, 5x leepilálom magam és sokszor benő a szőr tőle (bár ez lehet, hogy hajlam kérdése). Nem húzom le teljesen, mert kinek a pap.. ugye, de szerintem léteznek sokkal jobb szőrtelenítő termékek.