klaresz

2080 pont

skinlatte
Regisztráció dátuma: 2012. október 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2080 pont

skinlatte
Regisztráció dátuma: 2012. október 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. március 6.

Ez egy csoda. 10 év szenvedés, kísérletezés és kínlódás után végre mindent kényelmesen megold számomra egy szérum: sokkal hatékonyabb, mint a csípős, büdös, ragacsos C-vitaminos szérumok. 3000 Ft kis ár volt ahhoz képest, hogy teljesen rendbe tette a bőrömet, szinte pár nap alatt! Nem is tudom, mikor láttam utoljára ilyen egészségesnek az arcom. Imádom. És a legjobb, hogy még csak nem is csíp.

Naava Aqua Moments Holt-Tengeri Tiszta Iszap

Naava Aqua Moments Holt-Tengeri Tiszta Iszap
2019. január 3.

Kombinált, zsírosodásra hajlamos bőröm van, így imádom az agyag-és iszapmaszkokat. Gyakran kívánja őket a bőröm, főleg nyáron. Régóta kerestem már valami jó kis iszappakolást otthonra, ami spa-élményt ad hétvégén, vagy egy hosszú nap után. Ez a Naava iszap tökéletes nekem: színtiszta Holt-tengeri iszap, tele ásványi anyagokkal. Az illata enyhén ’iszapos’, ami természetes, de egyáltalán nem kellemetlen, sőt. A legfontosabb, hogy pihe-puha bőrt ad, anélkül, hogy túlságosan kiszárítana (amit amúgy utálok), úgyhogy nem kell félni, hogy húzódni fog utána a bőr. Általában 30 percig hagyom fent, lemosás után tiszta, üde, selymes lesz a bőröm, és csakúgy issza utána a szérumokat, hidratáló krémeket. A bőrhibákat mérsékelten halványítja (picit csíp a pattanásokon), tényleg csak ajánlani tudom. Élmény, anélkül, hogy a Holt-tengerhez kellene utazni. :)

Uriage Toléderm Krém

Uriage Toléderm Krém
2016. március 15.

A kedvenc hidratálóm. Amióta használom (kb. 1,5 hónapja), nem is kíván mást a bőröm, pedig nagyon hamar rá tudok unni hidratálókra, még azokra is, amiket elvileg szeretek. Egyszerű, de nagyszerű.

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal
2016. március 7.

Épp most véleményeztem a blogomon, itt egy részlet:
Teljes wow-élmény. Utoljára a Pixi Glow Tonic kapcsán éreztem ilyet. Bekerült a TOP3 szérumom közé, arra a bizonyos lakatlan szigetre is vinnék egy raklapnyit. A középkorú (? harmincas) :D, problémás bőröm csak úgy itta. Mindent tud, ami egy kiváló C-vitaminos terméktől elvárható.

A C-vitamin minden bőr számára elengedhetetlen multifunkcionális antioxidáns. Regenerálja a bőrt, ragyogást ad/megszünteti a fakóságot, hatékonyan elhalványítja a foltokat, segít eltüntetni vagy enyhíteni a napkárosodás/photo-ageing nyomait, egyenletesebb bőrfelszínt ad, ellenállóbbá teszi a bőrt a környezeti hatásokkal szemben, küzd a ráncokkal, fokozza a kollagénszintézist, egész nap élettelivé válik tőle a bőr – normál bőrtípus esetén pedig segít fenntartani az egyensúlyt. Teszi mindezt gyorsan és látványosan, ha jó a formulája.

Ha a fentiek közül bármire is szükséged van, azonnal rendeld meg Tindigo szérumát. Ideális azoknak, akik nem tudják, melyik agyonhype-olt C-vitaminos csodát válasszák. Hát ezt. A tudásához képest az ára is igen baráti.
Az aszkorbinsav picit bizserget, de hamar hozzá lehet szokni, észre sem fogod venni egy idő után. Bőrhibákon csíp, de ezt el kell viselni :D, úgyis hamar gyógyít, de addig is nyugodtan cseppents belőle a hidratálódba, ha enyhíteni szeretnél rajta, ugyanolyan hatékony lesz.
Nemcsak egy anti-ageing csoda, hanem a pattanások nyomaitól szenvedőknek is gyógyír – ilyen hamar semmi sem bánik el a makacs piros foltokkal. Akár érzékeny bőrrel is kipróbálhatod, de kezdd óvatosan, keverj a hidratálódhoz pár cseppet, így elvileg nem okozhat problémát. Egy kis vörösödés természetes, elvégre savas közegben fejti ki a hatását. Nyakra, dekoltázsra is tegyél.

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2016. január 4.

A téli szájápolási kollekcióm új tagja - és nem tudom, mit csinálnék nélküle!!!!!!!!!!!!!! Idén télen megmentett.

The Body Shop Oils Of Life Twin-Ball Facial Massager

The Body Shop Oils Of Life Twin-Ball Facial Massager
2016. január 4.

Karácsonyra kaptam, és azóta sem tudok meglenni nélküle. A golyók jó nehéz ólomgolyók és hűvösek, így miközben az arcomon lévő arcápoló olajat masszírozom vele a bőrbe, hűsít is - leírhatatlan mennyire jó érzés. Imádom. (A másik body shopos, recés masszírozót is szeretem, de ez a golyós valami mennyei.)

Clarins Gentle Exfoliator Brightening Toner

Clarins Gentle Exfoliator Brightening Toner
2016. január 4.

Na ez az, ami senkinek a polcáról sem hiányozhat. Gyengéd hámlasztó minden bőrre? Elengedhetetlen. Csak ne mindennap használd a benne lévő alkohol miatt! (A savas hámlasztókat amúgyis cserélgetni kell és felváltva használni.)

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Oil-free Moisturizer

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Oil-free Moisturizer
2016. január 4.

Egy csoda a drogériás hidratáló krémek között, abszolút karbantartja a problémás bőrömet. A bizonyíték, hogy nem kell hidratálókra 10-20 ezreket költeni. A légfrissítős illata nem a legjobb, de a hatásért cserébe megéri megszokni.

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2016. január 4.

Nagyon hiszek az arcápoló olajokban - bőrtípustól függetlenül. Ez a legjobb arcápoló olaj, amivel eddig találkoztam. Az illata mennyei, a hatása hihetetlen, az ára végtelenül baráti. Semmi sem tesz jobbat a bőrömnek, annak ellenére, hogy az problémás és kombinált.

Clinique City Block Sheer Oil-Free Daily Face Protector SPF25

Clinique City Block Sheer Oil-Free Daily Face Protector SPF25
2016. január 4.

A kedvenc fényvédőm - szerintem a Clinique fényvédői a legjobbak a magyar piacon. Biztonságos és kellemes őket használni, jó a textúrájuk is.