Klau07

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon
2019. május 21.

A smooth kifejezés miatt figyeltem fel rá, mivel anno a Smooth Relax típus nagyon bejött. Reméltem, hogy ahelyett lett ez... Már SLS-mentes samponokat használtam, de ez tartalmazza ezt a nagyon is kerülendő anyagot, ennek ellenére is ki akartam próbálni. Simító, egyenesítő hatást vártam, de az ellenkezője lett belőle, a hajvasalás sem lett könnyebb. Az illata jó, de nagyon erős, mű. Nehezen habzik, önmagában és balzsammal kombinálva is száraz volt a hajam, talán előbb is bezsírosodott a hajtőnél. Nem bírtam elhasználni az egész flakont, annyira rossz.

Pupa Vamp! All In One Mascara

Pupa Vamp! All In One Mascara
2019. május 21.

Eddig a sima Vamp! típust használtam, de sajnos az eladó rábeszélt erre az újra... Elvileg a mindennapos alkalmazása jótékony hatású, de ritkán sminkelek, szóval erről nem tudok nyilatkozni. A festéket más technikával kell felvinni, mint amit megszoktam és a spirál sem esik annyira kézre. Nem rossz a finish, de az előző típus szebb végeredményt adott. Alig várom, hogy elfogyjon és visszatérek ahhoz, ami bevált!

Alfaparf Precious Nature Oil With Prickly Pear & Orange For Long & Straight Hair

2018. május 15.

Együtt használom a termékcsalád többi tagjával (sampon, pakolás). Ez az öntős kiszerelés megijesztett engem is, de én átöntöttem az előző olajom flakonjába, ami pumpás. Az üvegtől is tartottam, nehogy leejtsem és összetörjön... Egyébként minőséget sugall. Az illata mennyei. Sűrű állagú. Teszi a dolgát. Nem olcsó, viszont professzionális és sokáig elég lesz. Vizes és száraz hajra is használom.

Skincode Intenzív Feszesítő Arcápoló Szérum

Skincode Intenzív Feszesítő Arcápoló Szérum
2018. április 14.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Szépek az összetevői, de nem tapasztaltam különösebb hatást. Nem való a zsíros bőrömhöz, nagyon kifénylettem tőle.

Skincode Fiatalító Szemkörnyékápoló Krém

Skincode Fiatalító Szemkörnyékápoló Krém
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Könnyed állagú krém, gyorsan beszívódik a bőrbe. Szinte teljesen kisimította a szem alatti ráncokat. Ez a kedvencem a 4 termék közül, amit a szett tartalmaz. Idővel akár meg is vásárolnám, az összetevői is szimpatikusak.

Skincode 24H Sejtmegújító Arckrém

Skincode 24H Sejtmegújító Arckrém
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Nekem nagyon telt ez a krém a zsíros bőrömre. Egyébként megújul a bőröm, de előtte mindig használom az arclemosót és a szérumot, utána a szemkörnyékápolót, amiket a szett tartalmaz még. Tetszenek az összetevői.

Skincode Arclemosó Gél

Skincode Arclemosó Gél
(!)

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Még nem találkoztam ilyen kefés adagolós megoldással, de jónak találtam, mivel így még hatékonyabban el lehet távolítani az elhalt hámsejteket, viszont nekem nem volt jó érzés a használata, érzékeny a bőröm. A gél lemosása nem egyszerű, bár én minden géllel így vagyok, előnyben részesítem az arclemosó tejeket. Lemosás után friss, puha és láthatóan tiszta volt a bőröm. Biztatóak az összetevői.

The Body Shop Lip Juicer Ajakápoló - Kivi, Kel, Görögdinnye

The Body Shop Lip Juicer Ajakápoló - Kivi, Kel, Görögdinnye
2018. március 25.

Színtelen, valamint kevésbé káros összetevőjű ajakápolót kerestem. Szép zöld a csomagolása és egyedi is. Az illata isteni! Nem olcsó, viszont nem fogy gyorsan. Jól hidratál. A bajom csak az vele, hogy minden alkalommal valami sűrű nyálka képződik tőle a számon, a nyálkahártyámon pedig nyúlós... :/ emiatt csak éjjelre kenem fel, reggel pedig le/ki kell csutakolnom a szám. :/ egyszer próbáltam ki nappalra, a nyálka nem maradt el és ez elég kellemetlen érzés, mások számára is látható dolog. Emiatt azt hiszem, nem fogom újravenni. :(

Alfaparf Precious Nature Shampoo With Prickly Pear & Orange For Long & Straight Hair

2018. március 9.

A termékcsalád megnyerő maszkja után megvettem a sampont is. Valami olyat kerestem, ami SLS és egyéb károsító anyagoktól mentes, valamint simító hatású... végre megtaláltam! Ráadásul professzionális! Annyira jó az illata! *-* Szimpatikus ez a kapcsos zárójeles dizájn és nagyon szeretem ezt a zöld színt... :) Érdekes volt az olajos állag, de jól habzik. Tökéletesen tisztítja a hajat, a simító hatás is érvényesül. Puha a hajam tőle és kevésbé gubancos. A kisebb kiszerelést vettem meg, de legközelebb a litereset fogom!

Ilcsi Almás Citromos Arctej

Ilcsi Almás Citromos Arctej
2018. február 8.

Örülök, hogy kozmetikus tanulmányaim alatt megismerhettem az Ilcsi termékeket. Amúgy is egyre jobban hajlok a natúr kozmetikumok fele és ebben a tanultak is megerősítettek, hogy érdemes. Az arctejeket praktikusabbnak találom, mint a habzó arclemosókat, viszont vizes vattára és többszöri pumpálással tudom alaposan letisztítani a bőröm. Nagyon jó, friss illata van. Sminklemosásra nem, csak tisztításra használom. Az almás-citromos tonikkal jobb eredményt lehet elérni.