klauc

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2014. március 18.

Hát ez valami fantasztikus <3 a matt hatás jó pár órán át tart, nem fényesedek ki, pedig én aztán eléggé hajlamos vagyok rá, de ez egy csodapúder :)

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam - Banán-étcsokoládé

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam - Banán-étcsokoládé
2014. március 18.

Imádom a banán illatát, de ez olyan mű.. tavaly is már próbálkoztam a chai latte-s kézkrémmel, de nekem ez már túl mű :S a hatása nulla, nehezen szívódik be. Az ára sok érte, most akciósan 400, így már jobban megéri, de nekem mű, nem venném újra.

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2014. március 18.

A sok negatív vélemény ellenére megvettem és nekem csak pozitívak a tapasztalataim. Elsőként isteni az illata, valóban vaníliás puding illata van és én imádom, nekem nem mű... olyan Danette puding, na hát ezzel már megvettek kilóra :D de csak akkor maradhat, ha tényleg jól teljesít és azt kell mondjam, hogy a hónapok óta száraz, kezelhetetlen hajam ettől most szép fényes, selymes, pihepuha. Nagyon bevált, újra fogom vásárolni! :)

Taft Keratin Complette Mousse Hajhab

Taft Keratin Complette Mousse Hajhab
2014. február 12.

Akciósan vásároltam a Rossmann-ban 750 Ft-ért és bár ne tettem volna. Iszonyat, olyan száraz lett a hajam, hogy fúúú... kuka ez a hajhab számomra. :(

Essence Stay Matt Ajakkrém

Essence Stay Matt Ajakkrém
2014. január 24.

A Velvet rose árnyalatot vettem meg akciósan és nagyon tetszik a színe, fedése is tökéletes :) kár, hogy kidobták a szortimentből :( a Soft nude árnyalatot még remélem meg tudom kaparintani valamelyik üzletben! :D

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk
2014. január 24.

Nagyon gyorsan szárad, a legjobb fedőlakk, amit eddig próbáltam. Egyetlen negatívuma, hogy már a felénél besűrűsödik, pedig sokat használom és nem is áll hónapokig a polcon és mégis... :S

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. január 24.

Régen imádtam az essence colour&go lakkokat, amikor még csak 349 Ft volt az áruk és pici kiszerelésűek voltak, de mióta megújult... borzalmas a minősége. Nekem már aznap lepattog, ahogy felkentem... pénzkidobás :(

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2014. január 24.

Szépen fed és nem kelt maszk hatást, csak egy baj van vele, hogy iszonyatosan gyorsan szárad, szóval a felvitelnél nagyon sietni kell, ezért is kézzel viszem fel és nem ecsettel, mert az egész az ecsetbe szívódna :D újra fogom vásárolni, nekem bevált.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2014. január 24.

Kicsit rendbe hozta a hajvégeimet, de nagy csodát nem kell tőle várni :S és elég gyorsan fogy...

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2014. január 24.

Mindig van egy a táskámban belőle, nagyon praktikus :) Sokáig elég még napi használat mellett is! Az erdei gyümölcsös a kedvencem *.*