Klaudia1994

Regisztráció dátuma: 2019. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Intensely EDP

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Intensely EDP
2021. december 24.

Lehet, hogy népszerűtlen leszek a parfüm iránt érdeklődő férfiak körében, de épp most kaptam meg többszöri kipróbálás után Karácsonyi ajándékként ezt a parfümöt. Imádom. Vonzódom az édes illatokhoz, ez is közéjük tartozik. Kíváncsi vagyok mi lesz a körülöttem lévők reakciója a jövőben az illatommal kapcsolatban.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2020. február 12.

Miután beszedtem az összes hajnak kedvező vitamint, és kipróbáltam minden praktikát, illóolajat, hiedelmet, kígyót és békát, na azután elkezdtem használni az Alpecint, a C1-et és az A3-mat egyaránt, akkor tapasztaltam, hogy elkezdett végre nőni a hajam abban a tempóban, amit elvártam volna előtte is. Sőt mi több, rengeteg babahajam lett, olyan helyeken is, ahol előtte nyoma sem volt hajnak, és sokkal egészségesebb, sűrűbb lett a hajam. Úgy tűnik, hogy nekem ez vált be. Az illatát kifejezetten szeretem, nem zavar a férfiasság. Nekem 5 csillagos.

Aromax Rozmaringolaj

Aromax Rozmaringolaj
2019. június 14.

Véletlenül bukkantam rá egy cikkre, amiben bőszen méltatták a rozmaringolaj hajra gyakorolt hatásait. Mivel megszállottja vagyok a hajnövesztésnek, és a hajápolásnak, így nekem is ki kellett próbálnom. Tegnap tettem a samponomba először pár cseppet, így később jövök majd az UPDATE-tel, addig is bízom benne, hogy én is csatlakozhatok az egybehangzó jó véleményekhez. :)

UPDATE: Érdekes módon nem történt olyan "csoda" amire vártam, vagy amilyen tapasztalatokat olvastam. Igaz, hogy 3 hajmosáshoz használtam csak, de abbahagytam, mert nem pont hogy zsírosította a hajam. Elképzelhető, hogy sokat tettem, még próbálkoznom kell. Leálltam vele, de lehet, hogy újrakezdem, és kitartok, hátha. Mindenesetre nem húzom le, az illata isteni, és még bármi lehet :)

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2019. május 6.

Megvettem az itteni vélemények alapján. Illata finom, könnyen habzik, egészen balzsamos az állaga, elég tömör, nem egy könnyű sampon. Szép lett a hajam is tőle, fényes, egységes, és nem szálkás. Viszont 3-4 használat után iszonyatosan elkezdte irritálni a fejbőrömet, és megérkezett a korpa is. Viszkető fejbőrrel nem lehet élni, sem korpával, így kénytelen vagyok most korpásodás elleni samponnal visszatérni az egészséges fejbőrhöz, utána pedig vissza a jól bevált Aussie-hoz. Kár érte, jól is elsülhetett volna....Nekem így csak 2 csillag, de amúgy biztosan jó sampon, nem akarom lehúzni.

Balea Teint Perfektion Magic 2in1 Arckrém

Balea Teint Perfektion Magic 2in1 Arckrém
2019. április 24.

Nagyon érdekes ez a krém. Amikor kinyomom a tubusból fehér színű, viszont ha felkenem, kölcsönöz egy halvány színt az arcomnak. A vélemények alapján bíztam benne, hogy van olyan sötét valóban, hogy az én barna arcomra pont jó lesz, de elbírna még egy kis színt. A szaga elég gáz felkenés után, nagyon hajfesték beütése van. Aztán a nap folyamán ez enyhül, de egy darabig erősen érezni. Alapozó helyett kerestem valamit, mert úgy érzem nincs szükségem rá, szép az arcbőröm alapból is, a hétköznapokra soknak találok egy erősen fedő alapozót. Éppen csak egy kis egységesítésre van szükségem. Tovább használom, aztán majd meglátjuk, hogy hosszútávon hogy szuperál, eddig "elmegy". :)

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2019. április 10.

Az üvege borzasztó, mind kinézetre, mint pedig praktikusságra, ugyanis rendszeresen rosszul illeszkedik a "tűsarok" és elborul a polcon. Az illata nekem nagyon karakteres, és tartós. Már akkor megvettem, amikor kijött. Csak megláttam a Müllerben, és megszagoltam, teljesen véletlenszerűen. Azonnal megtetszett, és meg is vettem. Pozitív visszajelzéseket kaptam mindenkitől, mikor ezt viseltem. Ki is fújtam hamar a 30 ml-t mindennapos használattal. Nem vettem újra valamiért, különösebb oka nincs, csak egy időre most ez elég volt. Van még 5-6 másik, amit kifújhatok, és az újdonságok sem hagynak hidegen. Érdekesnek tapasztaltam, hogy az itteni véleményekben azt olvastam, hogy tucat parfüm, mindenkinek ilyen van, ezzel találkozik szembe mindenki. Én senki máson nem éreztem még a környezetemben mióta kijött, azt viszont el tudom képzelni, hogy sokak orrának kellemes. A használatához viszont szerintem nincs olyan sok mindenkinek mersze... Ez persze csak az én véleményem.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam
2019. április 8.

Évek óta képtelen vagyok kifésülés-könnyítő nélkül élni, ezen belül is kizárólag a Gliss Kur termékeit használtam mindig is. Szinte az összes "színt" kipróbáltam a termékcsaládból, de ennek az egyik legjobb az illata. Imádom, ajánlom mindenkinek!

Dr.M Prémium Sörélesztő Tabletta

Dr.M Prémium Sörélesztő Tabletta
2019. április 8.

"Hajnövesztésre" vettem, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit tud. Mindent kipróbáltam már, szinte az összes szépségvitamint. Volt, amitől kipattogtam, volt, ami semmit nem csinált. A sörélesztő volt, ami még kimaradt a szórásból, most ennek is eljött az ideje. Óriási pozitívum, hogy adalékmentes, ettől várom azt is, hogy ne pattogjak ki. 2 hete szedem, naponta 2x4-et, a dobozra 3x4 van írva, viszont én ezt lecsökkentettem. Jövök majd egy update-tel ha letelik 3 hónap.

Balea Silberglanz Balzsam

Balea Silberglanz Balzsam
2019. április 8.

Vártam volna tőle egy kis hamvasító hatást, végül is kicsi tényleg van neki, viszont önmagában ez kevés. Most úgy vagyok vele, hogy elhasználom, mert balzsamként megteszi, amit meg kell tennie, de újra venni valószínűleg nem fogom.

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2019. április 8.

Hiába kerestem ennél jobbat (olcsóbbat), és próbáltam ki számtalan hajvégápolót, ennél nekem nincs jobb. Nyilván illúzió, optikai csalódás, de esküszöm azt érzékelem, hogy mikor ezt használom, akkor jobban nő a hajam. Nyilván csak kevésbé törik, ez a titok. :) Az illata nekem finom, az állaga is kellően folyós, nem ragad, nem nehezít. Az én hajammal nagyon jól együttműködik, megvédi a töredezéstől, hiába teszem ki majd' minden nap hajformázásnak. Én nedves és száraz hajra is kenem egyaránt. Az árával nem vagyok kibékülve, rosszul szokott esni 2 ezer forint egy kis szérumért, de cserébe sokáig elég, és tényleg megéri a fent leírtak miatt. Ajánlom mindenkinek, aki igényes a hajára.