klemi-hella

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő
2017. december 25.

Kellemes illata,bársonyos tapintása,nekem nagyon tetszik,szeretem az olajos tusfürdőket,felüdíti a bőrt

Yves Rocher Sérum Végétal Ráncfeltöltő Nappali Arcápoló Minden Bőrtípusra

Yves Rocher Sérum Végétal Ráncfeltöltő Nappali Arcápoló Minden Bőrtípusra
2016. november 7.

Az én bőröm normál-száraz,talán ezért i van az,hogy nekem nagyon nagyon tetszik,az állaga kicsit sűrű,de hamar felszívódik,az illata kellemes és a bőröm imádja.Az éjszakai tán még jobb is,mint a nappali.Termékmintával próbáltam,de elégedett vagyok vele.
Nagyon szép a külső is,nekem nagyon tetszik

Yves Rocher Sérum Végétal Éjszakai Krém

Yves Rocher Sérum Végétal Éjszakai Krém
2016. november 7.

Termékmintát próbáltam,annyira nem tetszett mint a ránctalanító változat,de jó állaga volt.

Dettol Érintés Nélküli Antibakteriális Kézmosó Készülék

Dettol Érintés Nélküli Antibakteriális Kézmosó Készülék
2016. október 28.

Nekem nagyon tetszik,jól tisztit kellemes könnyű szappan,nem túl erős az illata és nagyon praktikus.A gyerekek állandóan nyomnák a kezüket alá:-)

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2016. március 28.

Kellemes illata van,bár a sulfitok kimaradhatnának belőle,de ettől függetlenül tetszik

Yves Rocher Fűszeres Vanília Limitált Tusfürdő

Yves Rocher Fűszeres Vanília Limitált Tusfürdő
2015. november 8.

Én imádom a vaníliát,főleg a fűszerest,ez nagyon szuper termék a vanília kedvelőknek.csupa++++++++++

Yves Rocher Aranyalma EDT

Yves Rocher Aranyalma EDT
2015. november 8.

Én nem vagyok nagy illat/parfüm rajongó,valami rágógumira hasonló,ahogy valaki alább írja,édeskés inkább az illata,de az alma is érezhető benne.Nekem olyan közepes.

Yves Rocher Monoi De Tahiti Sampon és Tusfürdő

Yves Rocher Monoi De Tahiti Sampon és Tusfürdő
2015. október 29.

Nekem az illata tetszik a legjobban.Hajmosás után órák múlva is a kék lagúnákba érzem magam :-)
Nagyon kevés kell belőle,akár hajra,akár tusoláshoz.Ahogy egyik hozzászóló írta,nekem is csak az a bajom,hogy kicsi a flakon :-D

Alverde Krémtusfürdő Kakaóvaj és Hibiszkusz

Alverde Krémtusfürdő Kakaóvaj és Hibiszkusz
2015. január 24.

Kellemes illat és selymes állaga,nagyon jó vele tusolni,nem szárítja a bőrt.Enyhén habzik,de ez teljesen jó :-)

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél
2015. január 10.

Ha nem lenne benne annyi "sodium" még jobb lenne,intim mosakodóba főleg nem kellene.Ezt leszámítva tetszik,kellemes illata van.