klnfranciska

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. augusztus 30.

Ez volt az első hair food, amit használtam, azóta az aloesen kívül mindegyiket kipróbáltam már, Imádtam az illatát, puha volt tőle a hajam, egészséges, pedig nagyon sokat szenvedek vele, mert iszonyat száraz alapból. Viszont ha pakolásként használtam, az mindig segített. Általában elég sokáig a hajamon szoktam hagyni, mikor időm engedi. Az illata is meglepően sokáig megmaradt. Használtam pakolásként és hajbalzsamként is, de a pakolás az, ami leginkább bevált. Nagyon megszerettem, tervezem újravenni, mert ez és a banános volt, amit a leginkább szerettem.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. augusztus 30.

Ez volt a harmadik hair food amit kipróbáltam. Előtte használtam a makadámdiósat, amit nagyon szerettem, mint ahogy a goji bogyósat is. Igazából nem ezt akartam venni, viszont nem találtam másikat, így ez jött velem haza. Nem volt rossz, viszont én azt vettem észre, hogy ettől nem olyan puha a hajam, a másik kettő sokkal hatásosabb volt. Elhasználtam, de ezt nem fogom újravenni, azóta kaptam már ajándékba a banánosat is, ami hozta azt a szintet, amit a makadámdiós először, így nekem ez a papayás volt a gyenge láncszem. Nem azt mondom, hogy rossz volt, de valahogy nem volt az igazi.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2019. augusztus 18.

Nem a legnagyobb hidegekben, de egyébként tavasszal és ősszel sokszor szoktam ezt a kézkrémet használni este. Jól hidratál, az illatát is szeretem, igaz, hogy nem extra száraz a kezem. Összességében szerintem teszi a dolgát, tényleg marad egy réteg a kézen beszívódás után, én főként ezért is szoktam sokszor este használni.

Balea Kézkrém Kamillakivonattal Érzékeny Bőrre

Balea Kézkrém Kamillakivonattal Érzékeny Bőrre
2019. augusztus 18.

Szeretem ezt a kézkrémet. Már több tubussal elhasználtam, jól hidratál, hamar beszívódik, télen estére ennél testesebb krémet használok, de egyébként akkor is általában ezt viszem magammal a táskámban. Hasznos a kétféle kiszerelés, és szeretem az illatát is.

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta
2019. augusztus 18.

Lehet, hogy csak én vagyok, de ha ránézek erre a palettára, akkor pont az az izgalmas benne, hogy mennyiféle szín megtalálható. Aztán valahogy ha éppen nem hétköznapi sminket készítek (mert ahhoz többé-kevésbé szerintem jó paletta), és izgalmasabb színek után nyúlnék, a zöld, lila vagy kék után, valahogy mindig csalódok. Nagyon hasonlóak a színek a szemhéjon, én kinézet alapján többet vártam volna, viszont valahogy a végén mindegyik ugyanolyan. Mindenesetre hétköznapi sminkhez szerintem megfelelő lehet, ugyan porol,és tényleg nem a legjobban pigmentált revolution paletta, én kicsit már megbántam, hogy megvettem, néha használom, de nekem csalódás volt.

MakeUp Revolution Soph Highlighter Palette

MakeUp Revolution Soph Highlighter Palette
2019. augusztus 18.

Mióta megvan ez a paletta csak ezt használom. Ami valahol szomorú, mert annyi másik highlighterem van, de egyszerűen akkor is mindig ez után nyúlok. Imádom a színeket, az utolsó fillérig megérte az árát számomra, tényleg sokat használom, gyönyörűek a színek, és egész nap simán a helyükön maradnak. Imádom

I Heart Makeup Chocolate And Peaches Szemhéjpúder Paletta

I Heart Makeup Chocolate And Peaches Szemhéjpúder Paletta
2019. augusztus 18.

Igazából ezzel a palettával nehezen indult a kapcsolatunk. Nem venném meg magamnak, ez teljesen biztos, ajándékba kaptam, de nem igazán nyúltam utána. Aztán valamiért egyszer mégis. Nem lepődtem meg a pigmentáltságon, szépek a színek, jól használhatóak, ha használok primert akkor tartósak,. Összességében szerintem egy jó minőségű paletta. A felső két sorban elhelyezkedő rózsaszín árnyalatok olyanok, amikért alapból azt gondolnám, hogy sosem fogok utánuk nyúlni, és ezt fenn is tartom, az egyszerűen nagyon nem én vagyok. Viszont a többi színt szeretem, és összességében is nagyon megszerettem ezt a palettát, és egyre gyakrabban használom.

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2019. augusztus 18.

Leárazva vettem egy lilás árnyalatot, a nevét most hirtelen nem tudom, viszont mivel elég sötét, így feltűnő a kopás, vagy ha elkenődik és erre vigyázni kell nála. Ennek ellenére nagyon szeretem, kényelmes viselet, talán csak egy nagyon minimálisan szárít, krémes, de mégis matt a végeredmény. Összességében szeretem, bár manapság már ritkábban nyúlok utána.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2018. március 30.

Először anyukámnak vettem meg karácsonyra. A hidratáló hatása elég lett volna neki, de a ráncaival nem kezdett semmit, amit nyilván nem is ígér a krém, így váltott. Aztán mikor én megvettem a nappali párját és az bevált, gondoltam beruházok erre is. A nappali párjánál már leírtam, hogy szerintem még soha nem volt ennyire szép a bőröm, puha, hidratált, nem zsíros. Imádom az illat, és hogy gyorsan beszívódik, nem érzem azt hogy ha lefekvés előtt krémezek, akkor nagy része a párnámon landol. Szóval szerintem szuper krém és örülök, hogy rátaláltam!:)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Száraz/Extra Száraz Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Száraz/Extra Száraz Bőrre
2018. március 30.

Elég bonyolultan indult a kapcsolatunk, de főleg miattam. Már sokszor kerülgettem a drogériák polcán, de valahogy csak nem vettem meg, plusz közben teljes volt a szerelem az yves rocher kipirosodás elleni arckrémjével, szóval újra meg újra lebeszéltem magam róla. Aztán mikor úgy fogyott el az yves rocher krémem, hogy nem tudtam újat venni, és rászorultam a helyi százforintos bolt kínálata akkor láttam meg ezt a krémet. És azóta már jó pár hónap eltelt és teljes a szerelem. Puha és szép tőle a bőröm, jól működik smink alá, szuper az állaga. Én úgy érzem, hogy tényleg sokkal szebb a bőröm mióta ezt a krémet használom, igaz mióta az éjszakai párjával együtt, azóta igazán szép az arcom. Szóval nekem nagyon bevállt. Plusz imádom az illatát, és kívülröl is annyira szépek a kis tégelyek a tükör előtt :)