kluc

Regisztráció dátuma: 2021. március 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. március 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum
2022. február 14.

Nem szívódik be a bőrömbe és nagyon zsírosít. Az arcomon egyáltalán nem jött be, de a kezemen használva télen csodát tesz, így nem hámlik és repedezik ki a bőröm.

Update: olajos lemosóként használom hogy elfogyjon, arra egész jó.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2022. február 14.

Sajnos nem érzem a hatását, plusz nekem is kukacosodik, bármi mást kenek rá. :/

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2021. március 25.

Azon kevés dolgok egyike, amiket még nyögvenyelősen se tudtam elhasználni. Hajmosás közben teljesen összetapadt a hajam, utána szárazon furán zsíros és sprőd volt.

Avon Little Black Dress Testápoló

Avon Little Black Dress Testápoló
2021. március 25.

Az illata nagyon kellemes, de testápolónak túl intenzív (viszont az illatot tényleg nagyon szeretem, a little black dress parfümöt szoktam használni). Egyáltalán nem hidratál, sőt, az én bőrömet szárítja.

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2021. március 25.

Az ár-érték aránya teljesen jó, jól működik és tetszik az illata is.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2021. március 25.

Ragacsos lett tőle a hajam és semmivel nem tűnt kevésbé zsírosnak. Olyan hajszínem van, amivel ezt is és a világosabb változatot is lehet használni, egyértelműen a világos a jobb. Csak akkor használom, ha összefogom a hajam.

Nature Box Mandula Szilárd Sampon

Nature Box Mandula Szilárd Sampon
2021. március 25.

Magának a tömbnek nagyon kellemes az illata, de kis csalódás volt, hogy a hajamon alig lehet érezni. Nagyon szeretem, plusz jó érzést ad, hogy alig termelek vele szemetet. Nagyon jól habzik, pont mint egy folyékony sampon. Többször vettem már újra. Más samponnal felváltva használom, mert ha csak ezzel mosok hajat hosszabb ideig, elkezd gyorsabban zsírosodni a hajam.

Nature Box Argánolaj Szilárd Sampon

Nature Box Argánolaj Szilárd Sampon
2021. március 25.

Szeretném csökkenteni a szemetem mennyiségét, ezért kísérleteztem ezzel és a többi Nature Box termékkel, de mind közül számomra ez a leggyengébb. Alig habzik fel és iszonyatosan gyorsan zsírosodik tőle a hajam. Alig várom, hogy elfogyjon, többet nem veszem újra.

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2021. március 25.

Nem igazán szívódott be a bőrömbe, a kozmetikusom ajánlotta hidratálónak, de nem vált be (bár ahogy olvasom, lehet, hogy plusz vízzel is kellett volna próbálkoznom). A párom sajnos nagyon utálta az illatát, de nekem tetszett.

CL Med Hipoallergén Pumpás Deo Érzékeny Bőrre

CL Med Hipoallergén Pumpás Deo Érzékeny Bőrre
2021. március 25.

Egyáltalán nem izzadok tőle kevésbé és az izzadsággal keveredve nagyon fura szaga lesz.