klucsoanna

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

HappySkin Kirké Arctisztító Tej Bio Kókuszolajjal

HappySkin Kirké Arctisztító Tej Bio Kókuszolajjal
2016. október 21.

Szeretek arctejet használni, mert hidratáltan tartja a bőröm, és ez a kókuszolajos arctej kimondottan bevált. :) Sajnos eddig mindegyik márka egy idő után irritálta az arcom, de ezt elég régóta használom és semmi bajom nem lett tőle :) Amióta ezekre a natúr termékekre váltottam azóta egyáltalán nem volt allergiám!

Manna Prémium Shea Vaj

Manna Prémium Shea Vaj
2016. október 21.

Én szeretem a shea vajat mindig otthon tartani, mert elég sokmindenre jó, ezért most ezt a fajtát gondoltam, hogy kipróbálom. Igazából csalódást nem okozott, olyan mint az eddigiek amiket vettem, de nekem a "nem prémium" is megteszi olcsóbban :)

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal
2016. október 21.

A húgom használta. de nagyon kiszárította a bőrét, pedig hidratáló krémet is tett utána minden alkalommal :( AZ elején javulni kezdett a bőre, de pár hét után hámlani és viszketni kezdett neki, úgyhogy sajnos nem tudta tovább használni!

HappySkin Provance Levendulás Arcradír BIO rózsavízzel

HappySkin Provance Levendulás Arcradír BIO rózsavízzel
2016. október 21.

Pár napja vettem, úgyhogy eddig csak egyszer volt alkalmam használni, de teljesen meg vagyok elégedve! Nem durva a szemcséje sem, ezért pont nekem való :) Nem szárítja ki a bőrt egyáltalán, bár hosszútávú hatásáról egyelőre még nem tudok nyilatkozni, de később megírom! megelőlegezem a 4*-ot :)

HappySkin Rhea Hajbalzsam BIO brokkolimag olajjal

HappySkin Rhea Hajbalzsam BIO brokkolimag olajjal
2016. október 21.

Már egy ideje használom, ezért biztosan mondhatom, hogy számomra eddig ez a hajbalzsam vált be a leginkább! Nagyon szép, puha lesz a hajam, és ami fontos, hogy nem lapul le és nem zsírosodik tőle!! A fejbőrömet sem irritálja egyáltalán, ahogy eddig sajnos ezt nem natúr termékeknél tapasztalnom kellett! Szerintem megér egy próbát minden problémás, vékony szálú hajtípussal küzdőknek! :)

HappySkin Vidra Krémes Tusfürdő Gyerekeknek Bio Mandulaolajjal

HappySkin Vidra Krémes Tusfürdő Gyerekeknek Bio Mandulaolajjal
2016. szeptember 15.

Húgomnak vásároltuk, mert eddig minden tusfürdő kiütést okozott neki, csak mindenmentes szappant tudott használni. Amint megjelent ez a krémes tusfürdő, azonnal beszereztük és imádja!! Nagyon puha, selymes marad a bőre és semmi allergiás reakció! Gyerekeknek és mivel én is kipróbáltam, ezért azt mondom, hogy felnőtteknek is nagyon jó!

HappySkin Dioné Ananászos-Málnás Gyümölcsmaszk

HappySkin Dioné Ananászos-Málnás Gyümölcsmaszk
2016. szeptember 15.

Szeretem az ilyen jellegű kikeverős maszkokat, mert többféleképpen is elkészíthetem. Vízhiányos és érzékeny a bőröm, ez a maszk abszolút kellemes használatú. Szép feszes, puha lesz utána a bőröm :) Én virágvízzel (pl. rózsavíz) szeretem leginkább kikeverni, szerintem úgy még hatásosabb!

HappySkin Poison Szemránckrém Syn®-Ake-kel

HappySkin Poison Szemránckrém Syn®-Ake-kel
2016. szeptember 15.

Anyukámnak rendeltem meg, neki is nagyon érzékeny a bőre, de ezt a krémet tudja használni, mert már egy ideje minden nap felkeni és szépen beszívódik neki, semmi pirosságot nem okozott! A mimikai ráncai javultak egy kicsit, de gondolom még ehhez többet kell használnia, ezért egyelőre 4*-ot adok!

HappySkin Nival Arckrém Havasi Gyopárral

HappySkin Nival Arckrém Havasi Gyopárral
2016. szeptember 15.

Ez egy új termék náluk, már alig vártam, hogy megérkezzen a csomag, amit rendeltem tőluk! :) Rögtön kipróbáltam, már kettő hete minden nap használom és teljes mértékben elégedett vagyok vele. Vízhiányos a bőröm, de emellett rendkívül érzékeny is és ez a krém semmilyen irritációt nem okozott! Édesanyám is elkezdte használni, úgyhogy hamar el fog fogyni, de biztos, hogy rendelni fogok még belőle!