Kmanci

From Orsi With Love
Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

From Orsi With Love
Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette
2018. április 3.

Sminkmániásoknak kötelező darab. A színek elképesztően pigmentáltak, nagyon sok szuper matt árnyékoló szín van benne, tökéletes natúr sminkekhez is, de az erősebb színeknek köszönhetően extrém sminkekhez is ideális. Tartós is, pedig nem használok alá bázist. Úgy gondolom, hogy ennyi pénzért nagyon megéri ez a paletta, hisz egy élet is kevés lenne rá, hogy elhasználjuk.

Blanche Avokádós Testápoló Szőlőmagolajjal

Blanche Avokádós Testápoló Szőlőmagolajjal
2018. április 3.

A hűvösebb napokon nekem kevés volt, nem hidratált eléggé, de tavaszi-nyári testápolónak kiváló lehet. Kellemes mandulás illata van, könnyen beszívódik, nem túl sűrű.

Blanche Kávés Testradír Szőlőmagolajjal

Blanche Kávés Testradír Szőlőmagolajjal
2018. április 3.

A narancsos illatától megbolondulok, annyira jó! Picit száraz, lehetne olajosabb. Nagyon jól radíroz, sokkal finomabb szemcsékből áll, mint pl. a Mark.

Blanche Rozé Ajakápoló

Blanche Rozé Ajakápoló
2018. április 3.

Igaz a fogszabályzó miatti sebes ajkakkal ez sem tud mit kezdeni, de eddig semmi nem tudta megoldani ezt a problémám. Ettől eltekintve viszont jó kis ajakbalzsam, sokáig érzem a hidratáló hatást, finom az illata is.

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs
2018. április 3.

Bár teljesen megszáradna... Tudtam, hogy nem várhatom ezt tőle, mert olvastam már róla korábban, de adtam neki egy esélyt így is. A színe fantasztikus, egy rétegben is tökéletesen fed (Orange you happy). Mégis zavar, hogy elmászkálhat, és ugye kopik is, hisz nem szárad rá az ajkakra. Ez nem olyan zavaró és csúnya kopás, egész egyenletes, de azért figyelgetni kell.

Mark Face And Body Scrub Coffee Original

Mark Face And Body Scrub Coffee Original
2018. április 3.

A dinnyést használom egy ideje, az illata elhozza a nyarat zuhanyzás közben. Teszi a dolgát, finom puha utána a bőröm. Érdemes hozzá beszerezni a tároló poharat.

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2018. április 3.

Rosy Pink árnyalatban van meg, tökéletes mindennapos pirosító. Lehetetlen túlzásba esni vele, annyira halovány, mégis természetes, üde arcot eredményez.

Physicians Formula Argan Wear™Ultra-Nourishing Argan Oil Pirosító

Physicians Formula Argan Wear™Ultra-Nourishing Argan Oil Pirosító
2018. április 3.

A csillámokat egy mozdulattal érdemes letörölni még az elején, mert amúgy túl durvák egy sminkhez. Ezután nagyon szép selyemfényű pírt kapunk vele, ami bár intenzívnek tűnik még swatcholva is, az arcon eldolgozva már közel sem ilyen erős.

Physicians Formula Youthful Wear™Cosmeceutical Youth-Boosting Spotless Foundation SPF15

2018. április 3.

Látatlanban kellett színt választanom, de a Nude telitalálat. Púder nélkül nagyon fényes, igazi dewy finish, úgy nem is tetszik, de lepúderezve gyönyörű az összkép. Igazi bababőr a végeredmény. Híg, ezért nagyon szép vékony rétegben is fel lehet vinni, de építhető az erősebb fedés érdekében.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. április 3.

Nagyon megkedveltem, az elmúlt 1-2 hétben csak ezt használom kontúrozáshoz és bronzosításhoz. Szerintem tud mindent, amit egy bronzosítónak kell, az állagát különösen imádom. :)