Kmerci

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrprobléma: -

Golden Green Herba Vita Hajszesz Zsíros-Korpás Fejbőrre

Golden Green Herba Vita Hajszesz Zsíros-Korpás Fejbőrre
2020. június 20.

A szokásos drogériámban szoktam vásárolni a Subrina Recept hajszeszt korpás fejbőrre, de sajnos pont nem volt készletükön, helyette vettem ezt kipróbálni hátha beválik...Sajnos visszatért 2 foltban a seborrheás ekcéma a fejbőrömön HÁROM év után!!! Számomra nagyon büdös is erős gyógynövényes szaga van, de mivel nem is használ nem veszem újra és el sem fogom használni a maradékot...

Tesco Pro Formula Sensitive Intim Törlőkendő

Tesco Pro Formula Sensitive Intim Törlőkendő
2020. április 19.

Nagyon kellemeset csalódtam benne, mindenben próbálok biot vagy pedig kevésbé irritáló anyagokat tartalmazó termékeket vásárolni és ez a törlőkendő is ezek közé tartozik. Semleges illatú, megfelelő a mérete és a nedvesség tartalma is szóval bevált, újraveszem az biztos.

Nivea Protect&Shave Női Borotva

Nivea Protect&Shave Női Borotva
2020. április 14.

Ettől rosszabbak csak az 1x használatos 2 pengés borotvák, amik hasonlóan karistolják a bőrömet de a szőrt azt persze rajta hagyja. :D Az elhasznált kidobás előtt álló Gillette Embrace borotvabetétem többet használt, mint ez újonnan, egyszóval szörnyű...

Nivea Sanfte Rasur Női Borotva Cserélhető Fejjel

Nivea Sanfte Rasur Női Borotva Cserélhető Fejjel
2020. április 14.

Nekem minden testrészemen nyúzós volt, 1*-al értékelem, de ha tehetném egy nagy nullát adnék neki...Borzasztóan rossz használni simán vízzel, borotvagéllel és olajjal is kipróbáltam eredménytelenül. A 3x használt borotvám és az ÚJ betét is a kukában landolt.

Balea After Shave Pflege-Gel Sensitive

Balea After Shave Pflege-Gel Sensitive
2020. január 22.

Nálam ez a krém napi használatban van, akár borotválás nélkül is szeretem használni nagyon kellemes illata van, ami felkenés után el is múlik, így nem illatosítja be a ruháimat se. Használtam én több drága krémet is szőrtüsző gyulladásra (pl. Maxepil), de ez vitte prímet!

Parodontax Whitening Fogkrém

Parodontax Whitening Fogkrém
2020. január 22.

Kedvenc fogkrémem! Próbálkoztam mással is, volt hogy nyeremény fogkrémet használtam, de mindegyik mellett előjött a fogínyvérzésem, ez mellett szinte teljesen elmúlt! Ennek már nincs olyan rossz íze, mint az alap Classic változatának.

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes
2020. január 22.

Sok sminklemosót próbáltam már, de ez eddig a LEGROSSZABB!! Nem túlzok..Sokat kellett használni belőle a vattapamacsra és az istenért se akarta leszedni a sima szempillaspirálomat..Dörzsölésre, rajtahagyva sem szedte le csak nagy darabokban jött le a smink, fátyolréteget és sminkmaradékot hagyva maga után a szememen, amit micellás vízzel is moshattam le...Egyetlen pozitívuma, hogy nem csípte a szemem, de inkább csípje, minthogy így szenvedjek a sminklemosással..

Signal White Now Forever White Fogkrém

Signal White Now Forever White Fogkrém
2019. november 13.
(!)

Mentolos rágógumira emlékeztető, kellemes íze van, nagyon habzik és szépen tisztít és frissít. Fehérítő hatását csak közvetlen a fogmosás után vettem észre, de semmi extra, nem tesz csodát. Viszont 1*ot le kell vonjak a kék színű gél miatt ami benne van, mindent befog erősen színez, lefolyt fogmosás közben az ujjaimra és nem is tudtam teljesen kiszedni a kék színt a bőrömből, körbe kellett gyorsan vágnom a bőrt. :D

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2019. október 26.

Bio sampont használok NewCAP zsírosodás elleni sampont, csak sajnos pont elfogyott és nem tudtam újra beszerezni ezért gyorsan kellett egy új sampon. Gondoltam kipróbálom ezt és őszinte leszek tökéletesen megfelelt annak, amit vártam tőle. 😊 A habja sűrűbb, mint a többi Elseve samponé szerintem, de nem nehezítette el a hajam, öblítés után már érződik, hogy letisztította a felesleges zsírt a hajamról és finom friss illatú lett tőle. 🙂

Brown Sugar Coco Boho 200X Natural Bronzer

Brown Sugar Coco Boho 200X Natural Bronzer
2019. szeptember 23.

Eddig Australian Gold 45x Deviously blacket használtam, aminek szintén nagyon jó illata van, de szerettem volna tovább próbálgatni a szolikrémeket és így találtam meg ezt a 200x-os barnítós krémet, ami nagyon bevált! Szépen barnít és nagyon jó illata van, kellemes nem túlzó erősségű, merem ajánlani! Online találtam rá pont akciósan 6990Ft-ért több helyen 15ezerért lehet megvenni, mivel 400ml ezért még jól is jártam vele. :)