Kmerci

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2019. október 26.

Bio sampont használok NewCAP zsírosodás elleni sampont, csak sajnos pont elfogyott és nem tudtam újra beszerezni ezért gyorsan kellett egy új sampon. Gondoltam kipróbálom ezt és őszinte leszek tökéletesen megfelelt annak, amit vártam tőle. 😊 A habja sűrűbb, mint a többi Elseve samponé szerintem, de nem nehezítette el a hajam, öblítés után már érződik, hogy letisztította a felesleges zsírt a hajamról és finom friss illatú lett tőle. 🙂

Brown Sugar Coco Boho 200X Natural Bronzer

Brown Sugar Coco Boho 200X Natural Bronzer
2019. szeptember 23.

Eddig Australian Gold 45x Deviously blacket használtam, aminek szintén nagyon jó illata van, de szerettem volna tovább próbálgatni a szolikrémeket és így találtam meg ezt a 200x-os barnítós krémet, ami nagyon bevált! Szépen barnít és nagyon jó illata van, kellemes nem túlzó erősségű, merem ajánlani! Online találtam rá pont akciósan 6990Ft-ért több helyen 15ezerért lehet megvenni, mivel 400ml ezért még jól is jártam vele. :)

Oriflame Revitalizáló Kézkrém Aloe Verával

Oriflame Revitalizáló Kézkrém Aloe Verával
2019. szeptember 11.

Pár napja rendeltem és használom, nagyon tetszik az illata és az állaga is kicsit sűrűbb nem olyan, mint a tipikus vizes Oriflames kézkrémek. :)

L'Oreal Paris Elvital Anti-Haarbruch Balzsam

L'Oreal Paris Elvital Anti-Haarbruch Balzsam
2019. augusztus 27.

Nekem ez a balzsam hihetetlenül sokat segít a hajamon! Amióta szőkére vagyok festve könnyebben törik, száraz legfőképp a vége a hajamnak és sokat is rövidült így magától, amiért iszonyú szomorú vagyok... Müllerben találtam és gondoltam kipróbálom és úgy örülök hogy rátaláltam! Dmben és rossmannban sajnos nincsen szóval be kell vásároljak belőle a Müllerben ha legközelebb megyek.

Avon True 5 In One Lash Genius Mascara

Avon True 5 In One Lash Genius Mascara
2019. augusztus 2.

Csak kíváncsiságból vásároltam hátha van annyira jó, mint az eredeti Supershock spirál, de csalódnom kellett, még jó, hogy meghagytam az előzőnek a keféjét lefertőtlenítettem és beletettem ennek az újnak a tubusába úgy használom el..

Brelil CC Colour Cream

Brelil CC Colour Cream
2019. augusztus 2.

Nagyon jó illata van, magában nagyon tömény színező hatása van még balzsammal keverve is kicsit bekékítette a hajamat de ha eltalálom a megfelelő keverési arányt nagyon jól hamvasít és nem szárít, ami nagyon fontos a szőke hajnál. :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. május 22.

Már annyi de annyi sminkelmosót kipróbáltam, ami csípte a szemem és az elsődleges szempont ez volt a keresésben, hogy ezt NE tegye. A DM-ben a kasszánál láttam meg az utazó 100ml-es változatát és úgy örülök hogy sikerült rátalálnom! Megveszem a nagyobbikat is. Nekem szépen leszedi a szemsminkemet nem kell agyondörzsölni a szememet, így a szempilláim se hullanak tőle! :)

Ziaja Cupuacu Cukros Tusfürdő-Bőrradír

Ziaja Cupuacu Cukros Tusfürdő-Bőrradír
2019. május 22.
(!)

Tesztelésre kaptam meg ezt a terméket és ezúton is szeretném ezt megköszönni! :)
A használatai során kiderült, hogy közvetlen borotválkozás után nem szabad használnom, mert nagyon kipattogok tőle valószínűleg a használata utáni olajos réteg miatt ami megmarad utána. Más bőrradír is hagy ilyen olajos réteget maga után az sem zavart és ez sem, a bőröm csak hálálkodik az extra hidratálásért.
Illata tényleg nagyon erős mondjuk én imádom a nagyon cukros, édes illatú termékeket. Először sima tusfürdőt használok és utána a testradírt, mert tényleg nem lehet szerintem csak magában ezt használni.

Avon True Nutra Effects Dual Action Eye Make-up Remover Kétfázisú Szemfestéklemosó

2019. április 12.

Olyan szemfestéklemosót keresek még MINDIG, ami nem csípi a szemem.. Sajnos ez sem vált be, jól leszedi a sminket ez igaz de csípi a szemem és nekem gyorsan is fogy nem elég csak egy keveset tenni a vattapamacsra. Túl olajos is alaposan lemosom az arcomról mert irritáló ez a ragadós csúszós érzés a használata után.

Oriflame Swedish Spa Sókristályos Testradír

Oriflame Swedish Spa Sókristályos Testradír
2019. április 12.

Annyira vártam, hogy kipróbáljam mert volt egy kedvenc testradírom az Oriflameből, de sajnos az megszűnt és reménykedtem benne lesz ez is annyira jó mint a másik. Kipróbáltam, nagyon örültem, hogy finom illata van jól radíroz és ugyan olyan testapolós hatása van ami mellett nem kell használnom krémet fürdés után. Aztán felkeltem reggel és a combjaim és karjaim teljesen kipattogzott. :(( próbálkozom vele megint hátha csak 1x eset volt ez..