Kmetyek

Regisztráció dátuma: 2018. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MosóMami Eco-Z Szilárd Sampon - Epres Álom

MosóMami Eco-Z Szilárd Sampon - Epres Álom
2020. február 23.

Nagyon fincsi epres joghurt illata van. A márka szilárd balzsamjával együtt használom. Kellett pár alkalom amíg a hajam hozzászokott, de most már semmi probléma vele. 3 napig bírja a hajam mosás után.

Narancs-Fahéjas Hidegen Sajtolt Növényi Szappan

Narancs-Fahéjas Hidegen Sajtolt Növényi Szappan
2019. december 21.

Ennek a szappannak igazi karácsony illata van, de közben frissítően narancsos is. Mindig megjön az étvágyam valami narancsoshoz, ha ezt használom. Nem szárít és nem okoz ekcémát. Ünnepekre kifejezetten ajánlom!

Fleur De Lin Szilárd Sampon Normál Hajra

Fleur De Lin Szilárd Sampon Normál Hajra
2019. december 18.

A fodrász mondta, hogy próbáljam ki az SLS-mentes sampont, és kerestem csomagolásmentes alternatívát, így találtam rá. Jól tisztít, fincsi citrusos illata van. Használat után nekem kell balzsamozni is, mert mikor anélkül használtam pár alkalom után nagyon száraz volt a hajam.
Csak 4 csillagot adok, mert néha nagyon erősen hámlik tőle a fejbőröm vagy korán zsíros a hajam töve.
De megadom neki a javítás lehetőségét, lehet, hogy még nem ismertem ki a használatát.

MM Gold Feketeszappan

MM Gold Feketeszappan
2019. december 18.

Arctisztításra használtam, hidratáló krémmel együtt. Gyorsan elmúltak tőle a pattanásaim, és a problémás napokon is viszonylag tiszta az arcbőröm.

Alterra Gránátalma Növényi Szappan

Alterra Gránátalma Növényi Szappan
2019. december 18.

Nagyon finom, cukorkára emlékeztető illata van, ami már fürdőszobába belépve illetve fürdés után is érezhető. Krémes állaga van. Nem leszek tőle ekcémás, nem szárít.

Yamuna Szőlőmagolajos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan

Yamuna Szőlőmagolajos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan
2019. november 10.

Isteni illata van, ami belengi az egész fürdőszobát. Nem szárítja a bőröm ,nem jön ki tőle az ekcémám.

Isana Anti-Schuppen Shampoo Wasserminze & Aventurin

Isana Anti-Schuppen Shampoo Wasserminze & Aventurin
2019. augusztus 11.

Finom illata van és puhítja a hajam. Hidratálja is a fejbőrömet, nem csak a korpa ellen jó.

Alterra Deo Jojoba & Zsálya

Alterra Deo Jojoba & Zsálya
2019. augusztus 11.

Finom frissítő illata van. Nagy nyári melegben nem tart ki egész nap, de eleve izzadós típus vagyok. Kíváncsi vagyok hogy hidegebb időben milyen. Szőrtelenítés után kicsit csíp. Nem okoz kiütéseket.

Balea Spülung Feuchtigkeit

Balea Spülung Feuchtigkeit
2019. augusztus 11.

Puha és fényes a hajam. 3-4 napig bírja mosás nélkül és nem száll mosás után. Nagyon finom az illata, mosás után is érzem magamon és a párom kedvence a mangó szóval ő is értékeli. Jól hidratál. Jó puha a habja. Az azonos samponnal használom.

Balea Shampoo Feuchtigkeit

Balea Shampoo Feuchtigkeit
2019. augusztus 11.

Puha és fényes lesz tőle a hajam. Mosás után 3-4 napot kibír és nem száll a hajam. Nagyon finom illata van, napokig érezni és a párom kedvence a mangó szóval ő is értékeli. A fejbőröm is kicsit hidratáltabb. Az azonos balzsammal használom.