kneva

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher 100% Karité Bio-Organic Shea Butter

Yves Rocher 100% Karité Bio-Organic Shea Butter
2017. július 6.

Manna sheavaj után vettem meg ,a kedvezőbb ára miatt. Nem tudom, miért, de az valahogy hatásosabb volt. Ekcémát, kiütéseket, bőrirritációt kevésbé enyhített a Mannához képest. 100% shea vaj mind a kettő. Nem is értem.
Azért elkenegettem.

Yves Rocher Kozmetikai Vattakorong

Yves Rocher Kozmetikai Vattakorong
2017. július 6.

A szögletes alak kész felüdülés a többi kerek korongvattához képest! Nagyon jó, puha, nem foszlik. Azért váltottam róla, mert ennyi pénzért dupla mennyiséget is lehet venni hasonló jó minőségben. Én pedig sokat használok belőle.

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Málna

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Málna
2017. július 6.

Nagyon szerettem, több tubussal elhasználtam belőle. Nem radírozott valami erősen, de a magvacskák nagyon jópofák voltak benne (valaha a TBS-nek volt ilyen magvas epres tusfürdője). Főleg az illata volt szerelem. Ez volt a második kedvenc, a szedres után.

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Vadszeder

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Vadszeder
2017. július 6.

Nagyon szerettem, több tubussal elhasználtam belőle. Nem radírozott valami erősen, de a magvacskák nagyon jópofák voltak benne (valaha a TBS-nek volt ilyen magvas epres tusfürdője). Főleg az illata volt szerelem. Ez volt a kedvencem.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Zselés Krém Normál/Kevert Bőrre

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Zselés Krém Normál/Kevert Bőrre
2017. július 6.

Mindkét terhességem során ezt használtam, mert a bőröm szárazzá vált és a krém jól működött rajta. Miután a hormonjaim visszaálltak már nem szívódott fel olyan jól, egy rétegben a bőrömön maradt, így váltottam.
A szép emlékek miatt és mivel egykoron bevált, megadom az 5 csillagot.

Yves Rocher Monoi De Tahiti Szárazolaj

Yves Rocher Monoi De Tahiti Szárazolaj
2017. július 6.

Évek óta használom, sokszor már újra vettem. Régen ez a napozó vonal terméke volt, SPF 2 volt ráírva (mi az már az SPF 50+ -hoz képest...:).
Akkor is és most is nagyon szerettem az illatát, hamar beszívódik. Testápolóként használtam. Van egy utolsó bontott üvegem még belőle. Nekem úgy rémlik,h már nem gyártják...

Yves Rocher Kabuki Ecset

Yves Rocher Kabuki Ecset
2017. július 6.

Nagyon szeretem, nagyon jó ecset, tömött és puha. Nálam plusz pont, hogy természetes szálakból van, a por állagú termékeket könnyebb felvinni, eloszlatni vele. Felteszem a púdert, pirosítót, bronzosítót és ezzel a kabukival szoktam "buffing-olni", körkörös mozdulatokkal elmosni a vonalakat, természetessé tenni a sminket.
Eleinte a dobozába visszatettem, de a fürdőszoba szekrényben (!) így nem tudott eléggé levegőzni, és rossz szagúvá vált, összetapadtak a szálai. Akkor nagyon elkeseredtem, majdnem kidobtam, aztán Barbara Hoffmann szappannal alaposan kimostam, még alaposabban megszárítottam. Azóta minden rendben vele, a púderes kompaktra állítva tartom a tükrös szekrényben.

Yves Rocher Hydra Vegetal Frissítő Arcradír

Yves Rocher Hydra Vegetal Frissítő Arcradír
2017. július 6.

Több tubussal elhasználtam belőle. Szerintem kicsit kevés benne a szemcse. Szárazabb vagy érzékenyebb bőrre jó, nem lehet vele túlzásba esni.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém
2017. július 6.

A terhességem alatt használtam, amikor szárazabb és érzékenyebb lett az arcbőröm. A hozzátáplálás megkezdésével kezdtek visszaállni a hormonjaim, a bőröm újra zsírosabbá vált, így váltottam róla.

Pur Bleuet - Sminklemosó Érzékeny Szemre

Pur Bleuet - Sminklemosó Érzékeny Szemre
2017. július 6.

Ennek az a hibája, hogy nem szed le semmit. Kár volt megvenni. Amúgy nagyon jók az YR termékek, nekem 10-ből 9 be szokott jönni.
Ez pont az az 1.