kneva

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Daylong Kids SPF50 Lotion

Daylong Kids SPF50 Lotion
2019. március 28.

Tavaly nyáron 2 flakonnal használtunk el. Akciósan jutottam hozzá, bevallom magamtól nem vettem volna meg, az ára miatt.
Nagyon szuper az állaga, használtuk arcra, testre, gyerekekre és magunkra a férjemmel. Szuperul beszívódik, nem kente össze a ruhákat, nem hagyott nyomot, sem zavaró réteget. Senki nem égett le, vízpart mellett voltunk pedig, hajókáztunk, kirándultunk.Lényegesen jobb mint a többi patikai fényvédő termék. Gondolkodom, h idén is őt veszem meg.
Egyetlen hibája, h túlárazott, de azért megadom az 5 csillagot.

NIOD Survival 20

NIOD Survival 20
2019. február 10.

Szerintem a legjobb Survival, amit méltatlanul kevesen véleményeztek eddig!
Jóval hígabb az állaga, mint a 30-es testvérének, kellemesebb felkenni, kevésbé ragad és jobban lehet rá por alapú púdert, pirosítót tenni.
Szerintem a SPF 22 októbertől-áprilisig elég kell, h legyen, még akkor is, ha én a Friztpatrick-on II-es vagyok, és ez a termék nem kimondottan nekem készült. Frissen felkenve a színe kissé sárgás, de ez kis idő után felszívódik, halványul, alkalmazkodik. Egy csepp Estee Luder Daywear BB-t kenek fölé, h a színt beállítsam, és már mehet is rá a fixáló loose powder.
Ez több mint fényvédő, inkább szérum. Niod SDSM és HV megy alá. Nem szárít, nem zsírosít. 16 óra múlva is szép a bőröm, semi-matte finish, és egyenletesen kopik.

MAC Tendertalk Lip Balm

MAC Tendertalk Lip Balm
2019. február 10.

Itteni rossz vélemények ellenére megvettem, és nem bántam meg! A sminkes lány vásárlás előtt kedvesen figyelmeztetett, hogy ez nem rúzs!
Nekem a Play wih me (jobbról a második) árnyalat van meg, a rózsaszínek valóban nagyon haloványak, el is hiszem, h nem látszanak. Ez egy pirosas szín, ami rajtam egészen lilásba fordul, nekem nagyon bejön.
Ez egy ajakápoló, színes pigmentekkel. Van a Bobbinak is hasonlója, vagy a Clinique Chubby stick, és szerintem a Guerlain Petit robe rúzsa is ilyen: felszívódik a ápoló, és a pigmentek ott maradnak az ajkakon. A nap folyamán sokszor át kell kenni, és akkor egy idő után egészen megszínezi az ajkakat.
Összességében nem bántam meg, h megvettem. Bár ajakápolónak egy kicsit kevés az ápolása, és rúzshoz képest kevés a színe, azért én mégis ajánlom, meg azt is, h próbáljátok ki, mielőtt megveszitek.

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm
2019. február 10.

Két tégellyel elhasználtam. Szem körüli ekcémára kerestem megoldást. Állaga könnyű, mégis eléggé táplált. Hamar felszívódott, lehetett rá sminkelni. Napfényben nekem úgy tűnt, mintha nagyon apró, finom csillámok lennének a szemem alatt. Szememet nem csípte, nem könnyeztem tőle, ez óriási pozitív pont! Negatívuma (az ára mellett, bár online jóval kedvezőbb, mint a szaküzletben), hogy a szarkalábakkal nem bánt úgy el, mint az ANR testvére. Így most vissza térek őhozzá, már meg is rendeltem.
(Talán az lenne a legideálisabb, h ezt reggel és a barna üvegeset pedig estére.)
Napi kétszeri használat mellett 1 hónapig volt elég, de én nem spóroltam vele, száraz a szemkörnyékem, jól esett a bőrömnek.
Ami nem tetszik: ilyen árkategóriában ugyan tehetnének mellé spatulát! szerencsére vannak spatuláim, na de akkor is!

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2019. február 10.

Második flakonnal használom, nagyon szuper termék. Jól habzik, nem irritálja, nem szárítja a bőröm. Ekcémát nem bántja, állapotát nem rontja. Nem is értem, h eddig hogy-hogy nem fedeztem fel?
Előtte használok sminklemosót, ő a 2. lépésem.
Megéri az árát, tekintve h évente több alkalommal is van 25%-os akciójuk.

Babor Adventi Ampulla Naptár 2018

Babor Adventi Ampulla Naptár 2018
(!)

Bevallom, már tavaly is nézegettem az aktuális adventi naptárat a kozmetikusnál, de az ára visszatartott attól, h megvegyem.
Használni abszolút luxus érzés, gyönyörű a csomagolás, az ampullák feltöréséhez egy kis segédeszköz van a dobozban.
Az első három napon feleztem az ampullákat, de később úgy döntöttem, mindet felhasználom inkább egyszerre. Ezt ajánlom másoknak is, hogy a megfelelő hatást kifejlődhessen, szerintem szükség van az egész mennyiségre! amúgy kb 2 ml van egy-egy üvegcsében. A nyakamra is jutott belőle.
Az esti rutinom során G and G Calm Down -t használtam előtte, illetve Niod SDSM mist-et, majd jött az ampulla. Mind illatos kivétel nélkül, némely jobban, némely kevésbé, de nekem semmi gondot nem okozott. Az orrom körül némelyik este ugyan éreztem csípő érzést, de nem pirosodtam ki, nem lettem kiütéses. 3 lépésben egymás után felkentem az oldatot, hagytam teljesen beszívódni. Minden esetben szép bőrképet kaptam, mattot vagy félig mattot, nem fényesedtem ki, nem csillogtam. Miután felszívódott, a szokásos Niod Survival 0-val zártam a rutint.
Valóban szép lett az arcom a 24 napos kúra végére.
Szerintem megéri, akinek van lehetősége ennyit kiadni érte, egyrészt hatásosnak éreztem, másrészt nagyon jó kényeztetés volt minden este feltörni egy-egy ampullát.
Negatívuma szerintem az ára, illetve hogy eléggé illatosak az oldatok, ettől én már el vagyok szokva.
Ha lesz rá zsebpénzem, valószínűleg jövőre újra veszem majd.

Paula's Choice Perfect Cleansing Oil

Paula's Choice Perfect Cleansing Oil
2018. június 14.

Ennek a lemosónak a legnagyobb hibája az, hogy túlárazott.
Ha nagyon bele akarok kötni,akkor azt mondom még,h eléggé folyékony.
Megjelenése óta kíváncsi vagyok erre a termékre. Múlt hónapban végre meg is vettem. Valóban illatmentes, teljesen leöblíthető, nem marad zavaró réteg utána.
Kiszerelése nagyon igényes, vastag műanyag, kupakkal, pumpás adagolóval. Bátran vihetjük magunkkal utazásra.
De vannak hasonlóan jó termékek jobb milliliter áron.

Yes! Nurse Protect Your Lovely Hands

Yes! Nurse Protect Your Lovely Hands
2018. május 29.

Az itteni vélemények alapján sokkal sűrűbbnek és sokkal büdösebbnek képzeltem. Szerintem az illata olyasmi mint a TBS Shea vajas vagy Argan olajos vonala: nem gyümölcsös, hanem olyan növényi olaj, növényi kivonat illatú. Egyáltalán nem büdös, nem rossz illat, de nem is egy L'Occitane kézkrém.
Maga a krém könnyű állagú, babszemnyit oszlatok el a kezeimen, addig kenem amíg egyszer csak felszívódik, és a bőröm olyan matt-érzetű lesz. Hagy egy réteget, de teljesen iroda-kompatibilis: nem hagy nyomot a papíron, nem csúszik ki a kezemből a golyóstoll, nyugodtan ihatok üvegpohárból.
Január 3 óta használom, naponta többször. Nem rossz, de nekem éjszakára valami sokkal sűrűbbre van szükségem. Azóta vettem egy Chemistry Brand-et is, de nem kizárt, h ezt is újra fogom venni. A tubusos kiszerelés igazán táskabarát, de a pumpásat éri meg megvenni.

Up: Megvettem a nagy kiszerelêst, azóta is használom.

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes
2018. április 7.

Az itt olvasott jó vélemények hatására vettem meg. Szememet nem csípte, nem is lett tőle homályos a látásom. Átitatott vattakorongot hozzányomom a szememhez és kb le is szedi a spirál és a szemfesték nagy részét (Clinique High Impact). Csak ezután kezdem el óvatosan törölgetni a szememet, így teljesen lehoz mindent. Szájról is a rúzsokat szépen leszedi, nem keni szét.
Arcra micellás vizet, illetve arcolajat használok.
Egy cseppet túlárazottnak érzem, de akcióban vagy nagyobb kiszerelésben elképzelhető, hogy megveszem (125 ml volt meg).

Dontodent Nyelvtisztító

Dontodent Nyelvtisztító
2018. április 7.

Lassan egy éve használom rendszeresen minden reggel, de néha még mindig elfog az öklendezés tőle. Ettől eltekintve nagyon jó kis találmány, nem is értem, előtte hogyan élhettem nélküle. Próbáltam más márkákat is, de ez a fajta vált be nekem a legjobban.
Kb 3 havonta cserélem, mint a fogkeféket. Mindig tartok belőle itthon, mert időnként hiánycikké válik és nincs belőle hetekig, és az nagyon bosszantó tud lenni.
Használat után sokkal tisztábbnak, frissebbnek érzem a szám. Meglepő, hogy mennyi mindent lehoz a nyelvről.