kneva

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clinique Pore Refining Solutions

Clinique Pore Refining Solutions
2016. június 25.

Sajnos nem vált be, se a régi tubusos fajta, se ez. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator
2016. június 25.

Az extended thirst relief-et akartam megvenni 15 ml méretben és mellé nyúltam, tetszett a tubusos kiszerelés. (Pedig a Clinique korrektül ráírja a dobozokra, h melyik bőrtípusra ajánlja...) DE: nem fényesedek tőle jobban, mint némely mattító (!) krémtől! A tubus pedig mindenféleképpen táska- és neszeszer- barát. Mostanában fényvédőkrém alá használom vagy este az éjszakai krémem alá, az orcákra nekem tökéletes. De ha elfogy, akkor a thirst relief-et fogom újra venni, a mattabb végeredmény miatt. Azért megadom az 5 csillagot.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2016. június 25.

Régen is szerettem, használtam, amióta megújították az összetételét csak még jobb lett! Imádat!

Estée Lauder Daywear Advanced Multi Protection Anti-Oxidant Crema Oil-Free SPF25

2016. június 25.

Sajnos nem vált be, olyan, mintha nem szívódna be, és egy fényes rétegben a bőrömön marad. Pedig olaj mentes. Nem is értem. A régebbi verziót többször újravettem, az jó is volt, de amióta megújították az összetételét, nekem nem jó valahogy...az illata viszont valami isteni. 2,5 csillag, ha lehetne adni felet.

Estée Lauder Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher Szérum

Estée Lauder Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher Szérum
2016. június 25.

Több üveggel elhasználtam belőle az évek során. Az elsőt még 2008-ban vettem külföldön, Daywear-el használtam és teljesen le voltam döbbenve a hatásától! reggel-este felkentem és a pórusaim szinte teljesen eltűntek, mintha lecsiszolták volna a bőröm felszínét! DE: kb 2010-körül változtattak valamit az összetételén, ha lemosom a sminkem, a bőrképem változatlan, a pórusokat látszólag fedi el csupán...most is van belőle, Daywear BB alá szoktam kenni nappalra. Úgy érzem sajnos, hogy nem hozza azt a hatást, amit régen, úgyhogy 4 csillag.

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II
2016. június 25.

Imádom, évek óta használom, többször újra vettem a régebbi verzióját is és ezt is. Esténként használom és nekem úgy kb 7 hónapig elég. Az apró, vékony ráncokat kiválóan eltünteti, ha hűtlenné válok és más márkával próbálkozom, akkor időnként rádöbbenek, h "nahát vannak ráncok a szemem körül?" De ha ezt használom, akkor a szemem körül a bőr szépen kisimul, és nekem a táskákra is beválik. Kenek belőle a szemhéjamra is és a szemöldökömre is. Minden pénzt megér, ha most elfogy, ismét újra veszem.Ttíz csillag!

Lancaster Sol Da Bahia Eau D'été

Lancaster Sol Da Bahia Eau D'été
2016. június 25.

Eredetileg az újabb verziót szerettem volna megvenni, de annak végül nem jött be igazán az illata. Ebből a régebbi kiadásból volt az egyik Marionnaud-ban egy utolsó darab 50%-al leértékelve, így gyorsan lecsaptam rá :-) Nagyon kellemes, könnyű nyári illat, hőségben kiváló és még napozni is lehet vele! Tartóssága kb semmi sajnos, óránként lehet újra fújni, de nem vonok le érte pontot, tisztában voltam ezzel, amikor megvettem.