kneva

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Mixa Baby Tápláló, Tisztító Gél Testre és Hajra

Mixa Baby Tápláló, Tisztító Gél Testre és Hajra
2017. július 8.

Nagyon jól teljesít, nem csíp sehol és semmit. Szemeket sem irritálja. Remekül habzik, jól tisztít, nem szárít. Kellemes enyhe illata van. Főkét a gyerkőcöket fürdetem vele. Az ára is kedvezőbb a gyógyszertáriakhoz képest.

Rosal LipBalm - Flash Nude

Rosal LipBalm - Flash Nude
2017. július 8.

Szintén Vajdaságban, Szabadkán vettem. Meglepően erőteljes és tartós a színe. Nekem a sötét rózsaszín van meg. Rúzsokat megszégyenít a tartóssága és az intenzitása. Színtelen ajakápolóval lehetett csomagban venni, és egyáltalán nem bántam meg.

Clinique SPF30 Mineral Powder Makeup For Face

Clinique SPF30 Mineral Powder Makeup For Face
2017. július 8.

Még a legvilágosabb is meglepően sötét illetve sárgás tónusú. Mindenképpen próbáljátok ki, mielőtt megveszitek!

Yves Rocher Pure Calendula Nappali/Éjszakai Regeneráló Krém (régi)

Yves Rocher Pure Calendula Nappali/Éjszakai Regeneráló Krém (régi)
2017. július 6.

Amikor a kislányaim még babák voltak, sokszor volt kipirosodva az arcocskájuk meg a szájuk körül. Különösebben a nagyobbikkal volt sok ilyen gondom. Nem nagyon segített semmi, még a szteroidos kenőcs sem. Egyszer aztán elkeseredésemben bekentem ezzel a kis arcát, és másnapra szinte el is tűnt a hónapok óta állandósult pirosság. Bementem az üzletbe megkérdezni az üzletvezetőt, vajon van-e akadálya, h egy éves gyermeket ezzel kenjek. Átnéztük az összetételt, én főleg arra voltam kíváncsi, van-e benne valamilyen ránctalanító összetevő, mert akkor nagyon nem kenném rá. Végül abban maradtunk, hogy nincs különösebb akadálya. Legalább 3-4 alkalommal újra vettem. Most is van belőle itthon.
Azért manapság ennyi krémmániás tapasztalattal, amire itt szert tettem, már annyira nem találom jó ötletnek a parabéneket a végén.

Yves Rocher Nacres Libres-Effet Lumière Intense

Yves Rocher Nacres Libres-Effet Lumière Intense
2017. július 6.

Van egy arany és egy rózsás. Az aranyat jobban szeretem, mindig megdícsérik, ha felteszem.
Hátránya az ilyen poroknak, h nem tudod normálisan adagolni, feltenni, porzik, hullik és minden aranyszínű lesz. Legjobban az vált be, h ujjal felteszem és utána alaposan kezet mosok.

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Pezsgő Fürdőtabletta

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Pezsgő Fürdőtabletta
2017. július 6.

Ez az egyik legolcsóbb termék a boltban. Néha vettem, amikor ilyen "minimum 2 termék vásárlása esetén" akció volt. Nem rossz, de igazából semmi különös. Nem egy fürdőbomba.

Yves Rocher Monoi De Tahiti Sampon és Tusfürdő

Yves Rocher Monoi De Tahiti Sampon és Tusfürdő
2017. július 6.

Tegnap kérdeztem és sajnos már nem gyártják. Én nagyon szerettem az illatát. Zuhanyzás után még vagy 2 óráig érződött az illat a fürdőszobában, gondolom a fürdőrózsáról. Sajnos a bőrömön nem volt ilyen tartós.

Yves Rocher Le Soin Vegetal Corps Színezett Hidratáló Testápoló

Yves Rocher Le Soin Vegetal Corps Színezett Hidratáló Testápoló
2017. július 6.

Évekig barnítottam vele magam májustól augusztusig. Mostanra elfogadtam a fehér színemet.
Alaposan kell előtte radírozni, és ügyesen kenni. Előtte a száraz részeket testápolóval bekenni. Utána alaposan kezet mosni. Sajnos nem lesz sehogyan sem egyenletes. Térd, könyök mindig sötétebb valahogy.
Ennek volt számomra a legelviselhetőbb illata.

Yves Rocher Jardins du Monde Floridai Narancs Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Floridai Narancs Tusfürdő
2017. július 6.

Ez volt az egyik első YR termék, amit kipróbáltam még a 2000-es évek elején. Nagyon örültem, amikor az Oktogonon végre megnyílt az első magyarországi üzlet.
Ennek a tusinak van szerintem a legvidámabb illata. A 2. kedvenc a kávés után. Sok flakonnal elhasználtam belőle.

Yves Rocher "Duo Szépség Pakolás" Geste D'institut Duo Beauté

Yves Rocher "Duo Szépség Pakolás" Geste D'institut Duo Beauté
2017. július 6.

Ezt az arcradírt szerettem mind közül a legjobban. Akkoriban elég zsíros, sőt pattanásos volt a bőröm. Egy időben lehetett venni tasakosan csak az arcradírt, később tubusos kiszerelésben, végül így.
A pakolás valahogy nem hagyott mély nyomot bennem.