knifeofdreams

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Kérastase Nutritive Nectar Thermique Hővédő Krém

Kérastase Nutritive Nectar Thermique Hővédő Krém
2011. november 15.

Az egyik legjobb hajápoló termék, amit valaha használtam. Derékig érő hajam van, ezért télen nem tudom hajmosás után megvárni, hogy magától száradjon meg, a hajszárítás viszont meglehetősen próbára teszi a hajvégeimet. Eddig ennek a hővédő krémnek voltam a legelégedettebb a hatásával, nem nehezítette el a hajamat, fényes és rugalmas lett tőle, és az illata is nagyon tetszik.
A termék borsos árát kompenzálja az a tény, hogy valóban nagyon sokáig elég, az én hosszú hajamra is elég volt belőle egy db az egész téli hajszárítós időszakra.
Sajnos nem minden Kérastase termékről mondható el, hogy tényleg használ, de ezt bátran merem ajánlani.

Chanel Illusion D'Ombre

Chanel Illusion D'Ombre
2011. november 14.

Fantaszikus szemhéjfesték, amiről tényleg csak áradozni lehet. Soha nem volt még hasonló textúrájú szemfestékem, leginkább krémes-habos állagúként írnám le, egészen különleges. A tartósságáról mindent elmond, hogy tesztelésképpen szemhéjalapozóval felvittem a szemhéjamra hajmosás előtt, és kibírta (természetesen azért nem maradt ugyanolyan, mint előtte).
Nekem az Épatant árnyalat van meg, amely egy nehezen megfogalmazható színű csillámözön. :) Ezüstös-zöldes-khaki színe van a fényviszonyoktól függően, és nagyon szépen kiemeli a barna szememet.
Egy pici ecset is jár a szemfesték mellé, amely a mérete ellenére (tényleg nagyon kicsi) egészen jól teljesít, és a kialakításának köszönhetően tusvonal húzására és az egész szemhéjra történő felvitelre is alkalmas. A Mirifique nevű fekete árnyalatot még egészen biztosan be fogom szerezni, borsos ára van, de tényleg megér minden fillért.

Isadora Inliner Kajal

Isadora Inliner Kajal
2011. november 10.

Jól pigmentált, erős és sötét színe van (nekem a fekete árnyalat van meg), és a szemhéjon egészen tartós is. 4 csillagot kap, mivel nekem vízvonalra sajnos nem vált be, egyáltalán nem volt tartós.