knifeofdreams

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Hidden World Illuminating Sminkalap

Catrice Hidden World Illuminating Sminkalap
2012. február 2.

Hosszú idő óta az első drogériás termék, amivel tényleg elégedett vagyok. Gyönyörű, természetes fényt ad, nem leszek tőle olyan, mint egy diszkógömb. Egészen tartós, és tényleg szép, megéri az árát.

Azt azért leszögezem, hogy sminkalapnak szerintem elképzelhetetlen, ha az ember utcára akar benne lépni, én highlighternek használom.

Bobbi Brown Pot Rouge Krémes Pirosító Arcra és Ajkakra

Bobbi Brown Pot Rouge Krémes Pirosító Arcra és Ajkakra
2012. február 2.

Az első krémpirosítóm, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Attól függően, hogy milyen hatást szeretnénk elérni vele, használhatjuk egész vékonyan, ami hihetetlenül természetesen néz ki, de jól építhető a szín, úgyhogy hangsúlyosabbá is tehetjük az orcákon. Az ajkaimon is próbáltam már, és nagyon szépen mutat ott is, nekem alapjáraton elég szürkés, halvány, semmilyen színű ajkaim vannak sajnos, és ezzel el tudom érni, hogy egészséges színük legyen anélkül, hogy nagyon "megcsináltnak" tűnnék :) Nekem a Pale Pink nevű rózsaszín árnyalat van meg, ami első látásra ijesztően pink a dobozban, de rajtam nagyon természetesen mutat.

Meg kell említeni azt is, hogy a Bobbi Brown pultoknál dolgozó lányok hihetetlenül segítőkészek és profik, tapasztaltak a színválasztást illetően, és türelmesen segítenek, amíg meg nem találod, a számodra tényleg megfelelő terméket. Eddig a váci utcai és Westendben található pultjaiknál jártam, és ezeket mindkét helyről el lehet mondani. A szuper minőségű termékeikkel és a hozzáállásukkal engem megfogtak :)

Bobbi Brown Instant Long-Wear Sminklemosó

Bobbi Brown Instant Long-Wear Sminklemosó
2012. január 31.

Nagyon jó sminklemosó, kíméletes a szemhez, de hatékonyan távolítja el a tartós szemfestéket is. Én Bobbi Brown zselés szemhéjtusához kaptam, és azt is tökéletesen el tudja távolítani dörzsölés nélkül.

Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge Folyékony Szemhéjtus

Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge Folyékony Szemhéjtus
2012. január 31.

A legélénkebb fekete szemhéjtus, amit valaha használtam, gyönyörű intenzív színe van, és nagyon tartós. Volt olyan, hogy nem volt nálam lemosó, és éjszakára is rajtam maradt a smink (sajnos), de arra jó volt, hogy leteszteljem a tartósságát, és hihetetlen, de reggel gyakorlatilag ugyanúgy nézett ki, mint a felvitel után. Szóval maga a festék fantasztikus.

Amivel viszont egyáltalán nem voltam elégedett, az az ecset. Nem is teljesen merev, de nem is hajlékony, inkább a kettő közötti átmenet, gyakorolni kell vele, hogy az ember szép tusvonalat tudjon vele rajzolni.

Duo Műszempilla Ragasztó

Duo Műszempilla Ragasztó
2012. január 31.

A kedvenc műszempilla ragasztóm, hihetetlenül tartós, nem irritál, és lemosóval könnyedén eltávolítható.

Kérastase Soleil Huile Céleste

Kérastase Soleil Huile Céleste
2012. január 31.

A fényvédő hatásáról csak annyit tudok mondani, hogy a használata mellett nem tapasztaltam komolyabb fény okozta károsodást, bár erről azért inkább hosszú távon lehetne konkrétumot mondani, és én eddig csak egy nyáron használtam. Mindennapi használatra nem ajánlom, mert elég olajos érzetűvé válik tőle a haj. Én napozás, strandolás és olyan programok alkalmával használom, amikor tudom, hogy sokat leszek kitéve erős napsugárzásnak.

L'Oreal Dermo Bifázisú Sminklemosó Szemre és Ajakra

L'Oreal Dermo Bifázisú Sminklemosó Szemre és Ajakra
2012. január 31.

Jó minőségű, hatékony sminklemosó, kíméletesen távolítja el a tartós szemfestéket is, nem csípi a szemet. Az viszont nem igaz, hogy nem hagy zsíros érzetet maga után, kifejezetten olajos lesz utána az arcbőr.

Elséve Tápláló-Tükörfény Sampon

Elséve Tápláló-Tükörfény Sampon
2012. január 27.

Évek óta használom a balzsammal együtt, hatékonyan tisztít, nem szárította a hajam, nem lett tőle zsíros sem, teszi, amit egy sampontól elvárok :)

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Tükörfény Balzsam

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Tükörfény Balzsam
2012. január 27.

Évek óta ezt a balzsamot használom a samponnal együtt, és nagyon elégedett vagyok vele. Tényleg szép fényes lesz az ember haja a használata után, nem zsírosít és az illata is kellemes.

Prada Candy

Prada Candy
2012. január 27.

Nagyon tetszik az illat, nagyon játékos, vidám illat, mégis nőies. Tetszik benne, hogy édes, de nem az a tipikus fullasztó illat.