knifeofdreams

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Sleek Curaçao i-Divine Palette

Sleek Curaçao i-Divine Palette
2012. január 27.

Imádom ezt a palettát, fantasztikus minőséget kapunk ezért az árért. A színek vibrálóak, és tartósak, nem kell hosszasan pakolászni a szemhéjra, hogy elérje azt az intenzitást, amit a pan-ben mutat. Első ránézésre nehezen hordhatónak tűnnek a színek, de valójában nagyon jól kombinálhatóak egymással és más színekkel is. Nagyon sokszor használom.

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2012. január 27.

Nekem bevált, hatékony volt, és kíméletes, nem lett tőle rossz szagom, vagy ilyesmi. Sokáig használtam, nem irritálta az érzékeny bőrömet.

Alverde Szemhéjtus

Alverde Szemhéjtus
2012. január 27.

Nagyon gyenge ez a szemhéjtus, először is alig akart megszáradni rajtam, ha megszáradt, akkor viszont halványabb lett, mint amit vártam, és nagyon gyorsan elkezdett maszatolódni. Nyáron az ember igen gyorsan pandává válhat a használatával.

Artdeco Soft Szemceruza

Artdeco Soft Szemceruza
2012. január 27.

Rajtam viszonylag tartósnak bizonyult, bár azért ettől a ceruzától sem kell csodát várni. Puha, intenzív színt ad, nincs vele bajom, de az árát kicsit sokallom, nem ér ennyit.

BeYu Körömlakk

BeYu Körömlakk
2012. január 27.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, szuper lakk! Gyönyörűen fed, nem marad csíkos az ecsettől, két rétegben használom, és tényleg tartós. Nagy a színválaszték, és egész különleges színeket lehet köztük kiszúrni :)

Essence Körömerősítő Körömlakklemosó

Essence Körömerősítő Körömlakklemosó
2012. január 27.

A többségnek úgy látom, bejön az illata, nekem sajnos nem, nagyon fura. Kíméletes a kézhez, de a hatékonysága szerintem csak közepes. A körmeimet nem erősítette, összességében egy közepes minőségű lemosó, nem vásárolom újra.

Isana Körömlakklemosó Acetonmentes

Isana Körömlakklemosó Acetonmentes
2012. január 27.

A leghatékonyabb körömlakklemosó, amit mostanában használtam. Villámgyorsan leoldja a sima lakkokat, a csillámosakat ugyan ezzel is csak alufóliába tekerés után tudom eltávolítani, de kb fele annyi idő kell neki, mint a legutóbbi Essence lemosómnak, és emiatt a bőröm is kevésbé szárad ki lemosáskor.

Casa Nature La Petipo De Patapo Natúr Bőrradír

Casa Nature La Petipo De Patapo Natúr Bőrradír
2012. január 27.

Nagyon tetszik ez a radír, valóban kímélertes apró szemcséinek köszönhetően. Az állagát nem tudom egyetlen általam korábban használt radírhoz sem hasonlítani, de határozottan kellemes érzés a használata, nagyon finommá, puhává varázsolja az ember bőrét. Ami még borzasztóan tetszik benne, az a csodás gyapotvirág illata. Számomra ez a tökéletes "tiszta vagyok" illat, sugárzik belőle a természetesség.

L'Oreal Color Appeal Trio Pro Szemhéjpúder

L'Oreal Color Appeal Trio Pro Szemhéjpúder
2012. január 26.

Nagyon szeretem ezt a kis triót, gyönyörű természetes színekben kapható, szinte minden nap használom nappali sminkhez. Barna szemem van, de a szürke szeműeknek szánt triót használom, nekem az vált be :)

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)
2012. január 25.

Még évekkel ezelőtt használtam, amikor zsírosabb volt a bőröm. Nagyon hatékony volt, tisztított, mattított, nekem kellemes bizsergető érzés volt az arcomon. Azt viszont nem állítanám, hogy hidratál, sőt szerintem kifejezetten szárít, de a zsíros bőrre jó hatással van.