knifeofdreams

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Young Soft&Care 3in1

Balea Young Soft&Care 3in1
2012. január 25.

Többször újravásároltam már ezt a radírt, elégedett vagyok vele. Maszkként nem szoktam használni, ahhoz túlságosan durván tisztít, de télen hetente egyszeri használattal hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Balea Női Kiwis Borotvagél

Balea Női Kiwis Borotvagél
2012. január 25.

Nekem nagyon nem jött be, nem tetszik az állaga, nagyon folyós.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2012. január 25.

Jobbra számítottam, de azt hiszem, hibát követtem el azzal, hogy gyöngyházfényű lakkokat vettem. Alapból nem vagyok nagy rajongójuk, de hirtelen felindulásból rendeltem, és meg is bántam, nem lehet egyenletesen felkenni őket, és kell a 3 réteg a teljes fedéshez. Ezzel azt gondolom, hogy a rossz színválasztásom miatt még nem fogom leírni a márkát, biztosan lesz még más színben is Essie lakkom.

Eucerin DermatoClean Frissítő Arctisztító Zselé

Eucerin DermatoClean Frissítő Arctisztító Zselé
2012. január 25.

A tisztító hatására nem lehet panasz, bár én sminket soha nem szoktam csak arctisztítóval eltávolítani, először mindig sminklemosót használok, és csak utána, a bőröm tisztítására használom ezt az arctisztítót. Jók az összetevői, viszont az én bőrömet nagyon szárítja - bár őszintén szólva még nem találtam olyan arclemosót, ami után ne száradna ki és feszülne az arcbőröm.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2012. január 25.

Tökéletesen helyreteszi a télen véresre repedező ajkaimat, eddig ő volt az egyetlen, aki segíteni tudott ezen a problémámon. Az íze nem túl kellemes, viszont tetszik a bizsergető mentolos érzés, ami a használata után tapasztalható.

Catrice Ultimate Körömlakk (régi)

Catrice Ultimate Körömlakk (régi)
2012. január 25.

Gyorsan szárad, és elég tartós, de nekem legalább 3 rétegben kell felkennem a full színért.

Givenchy Hot Couture EDT

Givenchy Hot Couture EDT
2012. január 25.

Az örök kedvencem, körülbelül 5 éve ez az egyetlen parfüm, ami mindig ott van a sminkes polcomon, az állandó illatom. Imádom benne, hogy ahogy telik az idő a nap folyamán, mindig más arcát mutatja a parfüm. Nagyon nőies és elegáns, nagyon tartós, nekem ő az igazi.

MAC Szemhéjpúder

MAC Szemhéjpúder
2012. január 25.

Nehéz véleményt alkotni erről a termékről, mivel minden szín egy kicsit más mind tartósság, mind pigmentáltság, mind textúra tekintetében. Nagyon tetszik benne az, hogy hatalmas színválasztékban kapható, és külön pluszpont azért, mert náluk bőven találunk matt árnyalatokat is. Finish tekintetében nagy a választék, így mindenki találhat a számára megfelelő színt. Nekem a Carbon nevű matt fekete festék van meg, és azért kap csak 4 csillagot, mert a bőrön a szín közel sem olyan intenzív, mint a pan-ben, sokáig kell építgetni, hogy az ember intenzív hatást érhessen el vele.

Aquolina Hab- és Tusfürdő Cukrozott Rózsa

Aquolina Hab- és Tusfürdő Cukrozott Rózsa
2012. január 25.

Ez a tusfürdő telitalálat annak, aki szereti a rózsaillatot. Az illata sokáig megmarad, élmény vele a fürdés.

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő
2012. január 24.

Az egyik kedvenc tusfürdőm, egyszerűen mennyei kávé illata van, az ember legszívesebben belekóstolna :) A reggeli zuhanyzás után még órákig érezni az illatát, nekem mindig feldobja a napomat.