knifeofdreams

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2012. január 24.

Nagyon hatásos kézkrém, hatékonyan veszi fel a harcot a kiszáradással, rajtam télen segít. Viszont csak lefekvés előtt szoktam használni, mert zsíros érzést hagy maga után, miután beszívódott.

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder
2012. január 24.

Nem voltam vele megelégedve, nálam villámgyorsan kiszáradt, és borzasztó kemény állaga lett, pedig mindig visszazártam használat után. Alapból sem lehetett vele abba hibába esni, hogy az ember egyszerre túl sok festéket vesz fel az ecsettel, de így már végképp használhatatlan. Vizes ecsettel eleinte rendkívül szép, intenzív szín építhető fel, és a színnel eleinte nagyon elégedett voltam, ezért a 2 csillag.

Erbario Toscano Royal Grape Testolaj

Erbario Toscano Royal Grape Testolaj
2012. január 24.

Használójának fantasztikus szőlő illatot kölcsönöz egész napra, minden ismerősöm megjegyzi, hogy milyen finom illatom van, ha ezt használom. Annak ellenére, hogy egy olajról beszélünk, a sokak által visszásnak tartott olajos érzés nélkül szívódik be a bőrbe, selymes, hidratált bőrt hagyva maga után. Igazi aromaterápia, és nagyon addiktív :)

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder
2012. január 24.

Szuper minőséget kapunk drogériás áron, nagyon elégedett vagyok vele mind textúra, mind tartósság, mind pigmentáltság tekintetében. Nekem is az Endless Chocolat van meg, tökéletes szín nappalra és estére is.

Chanel Rouge Coco Shine Rúzs

Chanel Rouge Coco Shine Rúzs
2012. január 24.

Imádom, mióta megvettem, szinte minden nap használom. Könnyű, krémes textúrájú, tényleg egy kellemes átmenet a rúzs és a szájfény között, ami nekem ideális, mert hétköznapokra nem használok rúzst, a legtöbb szájfény pedig a ragacsosságával esik ki nálam, úgyhogy ő tényleg tökéletes számomra.

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2012. január 24.

Borzalmas ez a szájfény. :( Kíváncsi voltam rá, mert elég vegyes véleményeket olvastam róla, de nekem nagyon nem jött be, egyszer sem használtam . Az applikátor nagyon fura, lehetetlen egyenletesen eloszlatni vele az ajkakon a szájfényt, és mivel a Kiss Kiss Kiss nevű vörös árnyalatot vettem meg, ez teljesen vállalhatatlan. Ráadásul nagyon ragacsos, hiba volt megvenni.

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2012. január 24.

Viszonylag zsírosabb tapintású balzsam, ezért én csak célzottam szoktam használni, ha télen kiszárad a kézfejem, illetve ha beteg vagyok, és az orrom már teljesen kikészült, akkor nagyon szépen helyreteszi a száraz foltokat. Nem is tudom, hány tégellyel használtam már el belőle :)

Too Faced Exotic Color Intense Szemhéjpúder

Too Faced Exotic Color Intense Szemhéjpúder
2012. január 24.

A 'Petals to the Metal' fantázianevű árnyalat van meg, ami egy nagyon különleges duochrome árnyalat, a fényviszonyoktól függően barnás-rozsdás vagy kék színben ragyog. Hasonlít a MAC Club árnyalatához, de annál sokkal pigmentáltabb, már egy kevés szemfestékkel is gyönyörű hatást érhetünk el. Emellett jól építhető, nálam egy jolly joker esti smink, ha nincs kedvem több színnel bajlódni, ezt az egyet viszem fel a szemhéjamra, és máris kész a különleges hatás.

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por
2012. január 24.

Nyilván csodát ő sem tud tenni, de egy-egy kimozdulós este erejéig a derékig érő hajamat is meg tudja emelni, ami hajlamos durván lelapulni. Elégedett vagyok vele, ennél a hajtömegnél szerintem ez is eredmény. 4-est kap, mert utána tényleg hajat kell mosni, mert ragacsossá válhat, de én azt mondom, valamit valamiért :)

s-he stylezone Gyorsan Száradó Körömlakk

s-he stylezone Gyorsan Száradó Körömlakk
2012. január 24.

Négy csillag a hatalmas színválasztékért. Ötöst azért nem adok, mert gyorsan száradónak egyáltalán nem nevezném, pedig igen vékony rétegekben szoktam felvinni, és tényleg kell rá a fedőlakk, mert valóban kopik 1-2 nap elteltével.