knifeofdreams

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk
2012. január 24.

Nagyon szeretem ezt a körömlakkot, több szín is megvan belőle, újra szoktam vásárolni, ha elfogy. Gyorsan szárad, tartós, tetszik az állaga és az ecsete is, nem szárad be gyorsan. Kedvencem az 59L árnyalat, ami szerintem nagyon elegáns és különleges, a barna és rózsa között álló szín.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2012. január 24.

Nagyon sok hajpakolást kipróbáltam már, így engem nem olyan könnyű meggyőzni egy számomra új termékről, de ez a hajpakolás tényleg jó hatással van az ember hajkoronájára. Szerencsére nincs nagy problémám a hajammal, nem festetem, nem töredezik, nem túl zsírosodik, úgyhogy velem nehéz csodát tenni, de mégis megkedveltem ezt a pakolást. Az első benyomásom az volt, hogy túl híg az állaga azokhoz a termékekhez képest, amiket használok, és emiatt én mennyiségre többet is használtam belőle, mint amennyit szoktam. Emiatt gyorsabban fogy, ezt viszont kompenzálja a hatalmas kiszerelése.

A hatása a használat után először a könnyű kifésülhetőségben mutatkozott meg, de ezt én őszintén szólva minden hasonló pakolástól elvárom, így el is könyveltem magamban, hogy ez is csak egy lesz a sok közül. Azonban egy-két nappal hajmosás után tűnt fel, hogy nem gubancolódik annyira a hajam, mint szokott - derékigérő hajam van, és ha nem frissen mosott, akkor bizony borzalmasan tud gubancolódni. A könnyű kifésülhetőség végig megmaradt két hajmosás között, ami engem hihetetlen tehertől szabadított meg, örülök, hogy kipróbáltam.

Azért adok mégis csak 4 csillagot, mert az állaga tényleg híg, amennyivel nagyobb a kiszerelés, annyival többet is használok el belőle.

NYX Szemhéjalapozó

NYX Szemhéjalapozó
2012. január 17.

Totális pénzkidobás volt, teljesen alkalmatlan szemhéjalapnak, pár perccel a felvitel után már összegyűlik a szemhéj ráncaiban, úgyhogy nem hogy nem tartja a helyén a szemfestéket, egyenesen tönkreteszi, amit ráépítünk. Azért vettem meg a fehéret, mert reméltem, hogy megúszhatom a világos szemhéjalapot alacsonyabb árkategóriában is, de nagyot tévedtem.

Oriflame Swedish Spa Testradír

Oriflame Swedish Spa Testradír
2012. január 17.

Nagyon szeretem ezt a testradírt, már a második dobozzal használom. Nagyon finom, különleges illata van, finoman radíroz, és tényleg hagy maga után egy finoman olajos érzetet a bőröm, viszont ez nekem kifejezetten tetszik, olyan érzés, mintha testápolót is használtam volna. Az én bőröm a használata utána egyáltalán nem ragacsos, inkább selymes érzés.

Douglas Absolute Nails Körömlakk

Douglas Absolute Nails Körömlakk
2012. január 17.

Közepes minőségű körömlakk, ha párhuzamot akarok vonni, akkor leginkább az Essence Colour & Go-hoz tudnám hasonlítani, bár a Douglas az Essence-hez képest sajno csíkosabban szárad, és az állaga egy kicsit hígabb is, az ára viszont sokkal magasabb az Essence-nél.

Én kifejezetten a szín miatt vettem meg, ugyanis piacra dobták a Chanel Peridot dupe-ját Fireworks néven. Jól sikerült utánzat, a színt nagyon eltalálták, de ez a körömlakk valahogy nem az igazi. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

MAC Impeccable Szemöldökceruza

MAC Impeccable Szemöldökceruza
2012. január 12.

Nagyon szeretem ezt a szemöldökceruzát, először is elég széles a színválaszték, így mindenki megtalálhatja a neki legjopbban passzoló darabot. Nagyon tartós, soha nem volt még ezen a téren probléma vele, és nagyon jól használható csak a "rések" feltöltésére, de masszív vonalat is könnyedén lehet vele húzni a szuper állaga miatt (nem túl kemény, mint a Lancome, de nem is túl puha). Egyszerű és nagyszerű.

Max Factor Masterpiece Szempillaspirál

Max Factor Masterpiece Szempillaspirál
2012. január 8.

Sokáig gondolkodtam, hogy 3 vagy 4 csillagot kapjon tőlem, de végül úgy döntöttem, megadom a 4-et, mert a pozitívumokból még mindig több van, mint a negatívumokból, és nem ígér többet, mint amennyit nyújt.
Előnyei:
- nagyon szépen elválasztja a szempillákat, nem ragadnak össze egykönnyen, ami nekem az egyik legfontosabb szempont;
- egy rétegben gyönyörű természetes hatást nyújt, több rétegben pedig igazán drámai pillákat varázsolhatunk magunknak;
- nem teszi rideggé a szempillákat.
Hátrányai:
- a legnagyobb hátránya, ami miatt majdnem 2 csillagot volntam le, a tartóssága, ugyanis kb 6 óra után elengedi magát, és szép lassan elkezd leperegni; ez főleg akkor jelentős, ha több rétegben vittük fel a pillákra;
- a színe lehetne intenzívebb fekete is, nekem szőke szempilláim vannak, és szeretem, ha a lehető legtelítettebb feketét kapom, de ezt ezzel a szempillaspirállal nem tudtam elérni.

Ár-érték aránya elfogadható, bár sajnos azt kell mondanom, hogy nem lett egy örök kedvenc. Szempillaspirál esetén nem szoktam a dolgot a véletlenre bízni, és általában a high end márkáknál maradok (nem sznobizmusból, egyszerűen csak a tapasztalataim ezt támasztják alá), viszont most elcsábultam, és azért összességében nem bántam meg, egy korrekt kis szolid szempillaspirállal lettem gazdagabb.

Essence Silky Touch Pirosító

Essence Silky Touch Pirosító
2012. január 6.

Életem legrosszabb pirosítója, minőségben mindent alulmúlt azok közül a pirosítók közül, amit eddig próbáltam. Alapból nem egy jól pigmentált darab, nehéz normális színt elérni az arcbőrön, amiből ráadásul egy óra múlva semmi nem marad. A színe a polcon nagyon tetszett, igazából a rózsás-barackos árnyalata csábított el, de azt kell mondanom, hogy még ezt az alacsony árat sem érte meg. Nem vártam tőle sokat, de még így is 100% csalódás volt ez a termék.

MAC Pro Longwear Pirosító

MAC Pro Longwear Pirosító
2012. január 6.

Imádom ezt a pirosítót, abszolút megéri az árát. Én is egy nagyon természetes árnyalatot vettem, de nagyon széles a színválaszték, úgyhogy az ember könnyel elcsábulhat :)
Gyakorlatilag minden nap használom, és a színe mellett a tartósságával is nagyon elégedett vagyok, rajtam enyhe fakulással kibír egy egész munkanapot.

3W Clinic Natural Bőrkiegyenlítő Áttetsző Fixáló Púder

3W Clinic Natural Bőrkiegyenlítő Áttetsző Fixáló Púder
2012. január 6.

Tényleg nagyon szuper púder, ár/érték arányban verhetetlen, hiszen hatalmas adagot kapunk kicsit több, mint 2000 forintért. Nagyon finom szemcséi vannak, selymes, kellemes érzés az arcbőrön. Nekem egyelőre a legjobb púderem egy természetes, nem túl matt smink elkészítéséhez.