knoemi

Regisztráció dátuma: 2013. január 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Fa Festival Chic Deo Spray

Fa Festival Chic Deo Spray
2019. július 29.

Nemrég fedeztem fel és mivel 0% alumíniumsó tartalmú, gondoltam adok neki egy esélyt. A ruhán nem hagy nyomot, viszonylag tartós és nagyon finom az illata. Egész nyáron ezt fogom használni. Kár, hogy limitált kiadású.

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Spray

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Spray
2019. július 29.

Alumíniummentes dezodort keresve találtam rá. Az illata nem a legjobb, de megszoktam. Jól véd, nem irritál. Vegyes érzelmeim vannak, pedig alapvetően jól teljesített.
Update: 2 éve elég rövid ideig használtam, az illatával nem tudtam megbarátkozni. Néhány napja újra kipróbáltam és a mostani széles választékhoz képest gyengén teljesített.

Yves Rocher My Green Summer EDT

Yves Rocher My Green Summer EDT
2019. július 29.

Számomra inkább egy kellemes, könnyed nyári testpermet, mint egy finom EDT. Valóban van egy kis Light Blue-s beütése. Gyorsan változik, rajtam kifejezetten citromosan indul, aztán kicsit púderes hatást kelt. Naponta legalább 2x frissítenem kell, így gyorsan fogy. Akciósan vettem, a teljes árát nem biztos, hogy kiadnám érte. Mégis nagyon megkedveltem. :)

Mesauda Extreme Matte Ajakrúzs

Mesauda Extreme Matte Ajakrúzs
2018. február 13.
(!)

Tesztelésre kaptam a 106-os Candy Apple árnyalatot. Gyönyörű, pigmentált szín. Gyorsan szárad, pehelykönnyű viselet, nem ragad és egyáltalán nem szárít. Az applikátora viszont nem a legjobb és sajnos nálam az evésen kívül hosszabb távon az ivást sem bírta. =( A csomagolása egyszerű, de nagyszerű. Ha kicsit tartósabb lenne, imádnám!
Update: Rendszeresen használva a terméket, meg kell említenem, hogy hosszabb távon sem bántotta a számat. Különösebb plusz hidratálásra nem volt szükségem, amit eddig egyetlen matt rúzs mellett sem tapasztaltam. =)

PomPom Mesebeli Élmény Natúr Szappan

PomPom Mesebeli Élmény Natúr Szappan
2017. november 9.

A durván ekcémás bőrrel csodákat művel! Nagyon sok drága kencét kipróbáltam, aztán jött a PomPom. Azonnal segít, minden nap egyre szebb lett a bőröm. Finom az illata és kíméletesen ápol. Kapható mini, 30 g-os változatban is és egy nap alatt kiszállítják, így mindenképpen érdemes kipróbálni.

Nivea Fresh Flower Deo Spray

Nivea Fresh Flower Deo Spray
2017. szeptember 26.

Kicsit furcsállom az értékeléseket. Alumíniummentes dezodort keresve találtam rá, amik között igenis jó alternatíva. Az illata valóban kicsit tömény és a hatása sem a legjobb, de nálam még így is az egész jó kategóriába tartozik. Nem viszketek tőle, nem szárít és ha tartósabb lenne, imádnám.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2017. szeptember 26.

Nagyon finom, tartós, nőies illat. Nem tolakodó, édeskés-virágos elegye figyelemfelkeltő. Alapvetően nem szeretem a márka illatait, de ezt Avon most nagyon eltalálta. Csinos, igényes dizájn.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2017. szeptember 26.

Iszonyatosan szeretem, mert a száraz bőrömet nagyon jól hidratálja és az ekcémás foltjaimra is jótékony hatással van. Biztos felfrissülést eredményez. nem hagy ragacsos érzetet, szinte beszippantja a bőröm. Praktikus csomagolás, egyszerű, de nagyszerű dizájn. Egy hónap alatt kivégeztem a negyedét. Az illata nem tetszik, kicsit dohos, de a Bűbáj bőrtápláló arcszérummal együtt használva egészen elfogadhatóvá válik. Bátran kombináljátok a PomPom arcszérumokkal, mert feldobja a hatásukat. Úgy tervezem kipróbálom a Neroli virágvizes zselét is. :)
5 csillag lenne, ha az illata nem lenne ilyen fura....

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum
2017. szeptember 24.

Kiadós mennyiség, finom illat, látható javulás. Esténként mikor úgy érzem felfrissülésre vágyom, a virágvizes zselével együtt alkalmazom (arcra, nyakra, mellkasra), 4-5 csepp és 2 pumpálásnyi zselé szuper kombináció. Az ekcémás foltot is eltüntette az arcomról, amire már szinte mindent kipróbáltam. Viszont! Nálam pattanásokat eredményezett, aminek annyira azért nem örülök....Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh
2017. szeptember 20.

Intenzív, erőteljes illatként kezd, majd gyorsan megszelídül. Rajtam a cédrus és a rózsa vette át az irányítást, ennek annyira nem örülök. DE! Kellemeske. :)