knoemi88

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Waschgel mit Aktivkohle

Balea Waschgel mit Aktivkohle
2017. szeptember 13.

Nekem eddig maximálisan megfelel. Szépen tisztít, könnyen lemosható, koromfekete, de egyáltalán nem problémás tőle megszabadulni. Ami a legjobban tetszik, hogy pihe-puha utána a bőröm, nem húzódik :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. augusztus 4.

Tisztít, de nem eléggé sajnos. A vízálló spirált ez sem viszi le, ráadásul ragacsos érzetet hagy maga után. Én egy kicsit drágállom is.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2017. augusztus 4.

Mindent tud, amit egy púdernek tudnia kell, szeretem az illatát is :) Egyedül a benne lévő szivacsot nem értem, illetve a doboza se annyira táskabarát, de ezért nem jár levonás.

Catrice 24H Made To Stay Alapozó

Catrice 24H Made To Stay Alapozó
2017. augusztus 4.

Meg vagyok elégedve vele! Még soha nem volt ennyire tartós és magas fedőképességű alapozóm maszkhatás nélkül. Érdekes, mert az adagolóból viszonylag híg állagú formában van, míg felkenve sűrűbb lesz és nagyon hamar szárad, így gyorsan kell vele dolgozni :) Creme Puff púderrel csodás az összhatás!

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2016. május 21.

Eszembe jutott, hogy: ja, ez a legenda, amiről már annyi cikket olvastam, és amire sosem ruháztam be teljes áron...Joy napokon beadtam a derekam, de bárcsak ne tettem volna. Waterproof-nak waterproof, de itt véget is ért a történet. Szinte semmit nem csinál a pilláimmal azon kívül, hogy szétválasztja őket..Az essence, lovely spirálok ezerszer jobbak, csalódás.

Oriflame Divine EDT

Oriflame Divine EDT
2014. június 30.

Nagyon sokan dicsérik rajtam, pedig én nem voltam tőle elájulva, olyan átlagillatnak éreztem. Viszont a pozitív visszajelzések miatt mehet a max pont :)

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2014. május 6.

Az első olyan Balea tusfürdő, amiből úgy érzem, hogy be kell tárazni! Fantasztikus, igazi naptej illat,olyan, mint a régi klasszikus, narancssárga Hawaiian Tropic naptejé..Tényleg hiánypótló termék, megőrülöööök az illatáért! És hála a magasságosnak, pont ennek az illata jóval tartósabb, mint a többi Balea tusfürdőé, sőt, nem is szárít, olyan krémes habja van szivaccsal használva, hog y hm....! Újravevős-nagyon-nagyon-nagyon!

Essence 3D Duo Szemhéjpúder

Essence 3D Duo Szemhéjpúder
2014. március 10.

El nem tudom mondani, hányszor keringtem az essence stand előtt régebben, és vacilláltam, hogy megvegye-e...(nekem eredeti áron azért drága). Aztán akkora szerencsém volt, hogy 149 Ft-ért hozzájutottam a zöldes változathoz. Nekem nagyon pigmentált, bejön a 3D kidolgozás, egészen metálos lesz a végeredmény, amit gondolom még vizes applikátorral lehet fokozni. Szóval tetszik :) Pláne ennyiért..

Essence Gel Tint Zselés Ajaklakk

Essence Gel Tint Zselés Ajaklakk
2014. március 10.

Hot red, 149 Ft volt, őrület :) Kicsit bajos számomra a felvitele, mert nagyon folyékony, ugyanakkor ha türelemmel építi az ember, akkor szépen leszárad és marad egy nagyon tartós, élénkebb szín! Az íze nekem nem jön be, inkább lenne semmilyen, mint mű málnaszörp ízű..Ettől függetlenül ennyi pénzért ajándék volt :)

Yves Rocher Matte Powder Comfort

Yves Rocher Matte Powder Comfort
2014. január 9.

Nagyon tetszetős, minőségi a csomagolása. Van benne tükör is, amit nagyon szeretek. Maga púder tökéletesen tartósítja az alapozómat, nagyon szép, egységes a sminkem vele nap végén is! Én a szivacsát is használom, bár az lehetne nagyobb, de így sincs vele problémám. Szerintem jó kis termék ez :)